Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

Garch

Ženě do hlavy nevidíš. Předtuchu lze, s nadsázkou, vzít jako pootevřená dvířka do vypjaté mysli zmítané tušeními, intuicí, tužbami, strachy a kombinacemi, která jede v citově složitějších dimenzích, než jsou koleje mužského myšlení. ()

spiritus odpad!

Celý je to předvídatelný, klišovitý a na závěr navíc ještě demetní. Téměř retardovaná a hysterická"hlavní" hrdinka, pošle svého "milého" do fatálního nebezpečí, když mu vnukne velmi "fundovaný" nápad, aby se otočil uprostřed dálnice a to proto, aby se mu nic nestalo, protože měla zlé předtuchy. :D :D Tak to jo, to se povedlo. Ztráta času jako hrom. ()

cupito

Pro mě osobně jeden z parádních filmů, zasáhl mě. Vím moc dobře, jak je těžké mít předtuchy. Měla jsem bohužel ty zlé už párkrát. Vím, zní to bláznivě, člověka samotného to děsí, protože mnohdy nechápe jejich význam dokud se nevyplní, popřípadě chápe a chápat nechce. Poslední jsem měla nedávno a moc si přála, aby se nevyplnily. Některé rány zřejmě nepřebolí :-( ()

poet

Začalo to celkom slubne ale ten záver sa už fakt nedal stráviť... Všetci sa máme radi tak si to budeme opakovať kým divák nezoberie ovládač a neprepne to na inu duchaplnosť :) ()

majec4

Ja neviem. Miestami ma to bavilo, miestami to bolo tragicke. Keď si pripocitam hluche sceny a podivnu snahu byt sikovnym trilerom, tak mi z toho proste viac ako 2* nevyjdu. Bullock ma celkom bavila, no inteligencia Lindy bola trochu slabsia. ()

jasanka

Nevím, proč tak špatně hodnocený film… Více časových linií, napínavé, přesně styl thrilleru, který mám moc ráda. ()

paolito

Kdyby tam Bullocková s knězem nezačali kecat o tom, jak moc jí víra pomůže, bylo by to za **, ale s těmahle pámbíčkářskejma průjmama mi jděte někam... ()

Angelitos

No, jak čtu ty komentáře, tak jsem asi dost hloupá na to, aby se mi tento film líbil. Podle mě dobrá záležitost s napětím a dobrými hereckými výkony. Tak akorát na hezké čtyři hvězdy :). ()

Mike.mk1

Na to jak vážně se tenhle film tváři má vážné logické nedostatky. Dvě hvězdičky za nadějný námět a překvapivý závěr. ()

agassi68

Keď už konečne Sandre začalo dochádzať, čo sa deje a začal som sa tešiť na pointu ma predchádzajúce "zbesilé" tempo zmohlo natoľko, že som zaspal. Takže tak.. ()

Olík

Mám takovou předtuchu, že to tady někdo kapánek překombinoval. Motáme, motáme hore po dědině, nejednoho diváka k smrti unudíme. Líbí se mi zde vyslovené přirovnání k epizodě seriálu Věřte nevěřte…to sedí. Děj jak už jsem psal. Postavy nesympatické, se sklony k nelogickému konání….navíc jim příliš nepomáhají ani jejich představitelé. Pointa předvídatelná. Závěr škoda mluvit. Možná víc zapojit napětí, možná si pohrát z rozuzlení…možná se na to příště vys..t. ()

Afterpoe

Šablonovitý holywood, u kterého jsem díky jeho trapnosti několikrát vybuchl smíchy. Pozbývá smyslu se na něj dívat. ()

savage3303

Čakal som takýto jemný trilerík a tak nebolo žiadne sklamanie. Skôr ma film potešil svojou hlbokou myšlienkov. Sandra Bullock, moja obľúbenkyňa, bola super a pekná ako vždy. Kvalita filmu je slabšia a dá sa porovnávať s televíznymi filmami. Scénar bol skvelý a bol super premyslený. Záverečné rozuzlenie bolo super a divákovi dáva akúsi myšlienku viery k zamysleniu niečoho, čo je nad nami. Lepšie 3*. ()

foundation

Nejedna sa vyslovene o film ktory moze sutazit o najvacsiu sracku vo svojej oblasti ale bohuzial aj tak je to len slabucky podpriemer vsetkych tych mysterioznych thrillerov ktore sa na nas valia. Scenar hotova katastrofa a Sandru Bullock vyslovene nemam rad co sa nezmenilo ani po tomto pocine. Cele to je len take nejake zlepene do kopy bez niecoho hlbsieho a suvislejsieho. A ta ,,pointa,, na zaver musi byt kazdemu jasna snad po polhodine. Neni co dodat. Neoslovilo ma to vobec a ak by som mal doporucit tak sa to neoplati pozerat ani ako jednohubka na vecer. Dost zbytocny film. ()

emdvojka

Dej ktorý sa vyvíjal správnym smerom z nápadom jak lusk sa pred koncom a hlavne na konci zmenil na romantickú DEJOPRDKU...ktorú sme už všetci videli...škoda...Viete zdalo sa mi , ako keby niekto stratil tu správnu myšlienku a radšej dal ruky preč. Ten koniec je ako z iného filmu :-( ()