Už jsme doma?

• Česko Dům snů (více)

Nick Persons se chystá radikálně změnit život. Ještě netuší, jak moc radikální to nakonec bude. Prodal sběratelský obchod, oženil se s krásnou Suzanne a nastěhoval si ji i s dětmi z prvního manželství Kevinem a Lindsay k sobě domů. Rychle zjistí, že jeho staromládenecký byt není pro život rodiny vhodný. Když mu navíc Suzanne prozradí, že je těhotná a budou mít dvojčata, je mu jasné, že musí najít něco většího. Nakonec se rozhodnou, i přes protesty Kevina a Lindsay, přestěhovat na venkov, kde si vyhlédnou hezky vypadající domek. Nick ho koupí, aniž si ho pořádně prohlédne, a tak se brzy začnou objevovat nečekané potíže. Dům jako by se začínal rozpadat. Elektrika vyhoří, trubky topení a vody se bortí, ve střeše je díra. Nick rychle zjistí, že není natolik schopný řemeslník, aby vše zvládl sám, a když se navíc objeví plíseň, najme svérázného Chucka Mitchella. Svérázného je však slabé slovo. Jeho netradiční stavební metody dům ještě víc likvidují, stejně jako jeho nápady ničí jeho rodinu. Nick má stále neodbytnější pocit, že dům nikdy nedají do obyvatelného stavu. (TV Nova)

Scraffy

Úplne rovnaká a zábavná komédia, ako bola prvá časť. Vtípky sa tu celkom vydarili a ja som sa bavil. U mňa to je priemer, ako aj prvý diel. ()

Boudyy

Stejné jako jednička. Pobaví jen McGinley a občas nějaká scéna s dobrou hláškou. Film však opět obsahuje morální ponaučení. Nebýt jeho, dal bych tři hvězdičky. ()

Miloško

Táto komédia ma vobec neprekvapila,čakal som podobný humor,dej,i výkony hercov.Dá sa na to pozerať,nie je to až také hrozné,ale po skončení na to zabudnete okamžite.[DVD] ()

lobo87

O trošku slabšie ako jednotka, ale stále príjemná nedeľná poobedná rodinná zábava. McGinley otravný tak akurát, ostatné postavy v pohode, morálne ponaučenie musí byť.. 55% ()

pida123

Chabá napodobenina, lehce upravená, filmu "Dům za všechny peníze" s Tomem Hanksem. Pro mě velké zklamání a nuda. ()

`barocco

Chodecky finis Chucka (John C. McGinley) v zavere filmu tuto moralno poucnu v stokrat videnych a obohratych klise topiacich sa rodinnu komediu o rozpadajucom sa novokupenom dome manzelov Personsovcov (Ice Cube, Nia Long) nastastie utrasie do celkom prijemneho pomadzia medzi dvojkou a trojkou.... ()

ondrach

Typický americký rodinný film - nejdříve vše ok, pak nastane komplikace, která se s trochou smůli vyřeší, pak velká komplikace a zklamání některých osob, pak přijdou kecy u kterých mají jako diváci brečet a pak je šťastný konec. Přesně toto jsem očekával již před shlédnutím a potvrdilo se, avšak poměrně dost vtipných scén, které nejsou až zas tak trapné to kompenzovalo, takže 3 hvězdy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

zurivymlok odpad!

Typická americká komedie jedoucí podle stejné šablony jako tisíce jiných, které za posledních dvacet let v americe vznikly. Natočit kvalitní komedii je prostě mnohem těžší než se může na první pohled zdát a vždy se objeví tak dvě tři za celé desetiletí, které stojí za zapamatování. Tato k nim nepatří a myslím, že ani podobné ambice neměla. Z každého polička filmu je jasné, že šlo jen o to, co nejlevněji a bez rizika vydělat pár babek. Zasmál jsem se jednou a už ani netuším čemu. Taková komedie může být klasifikována max. jednou hvězdičkou. Dle mého je už to až tak neoriginální a předvídatelné, že ani tu hvězdu nedám. ()

Svadbos

Nevyhnutné pokračovanie filmu "Are We There Yet" je taktiež oficiálnym remakom komédie "Mr. Blandings Builds His Dream House" (1948) - kompletne s logom RKO RadioPictures, ale Ice Cube nie je Cary Grant a scenár je úplne nevzrušivý. Premisa je rovnaká , ale nekonečné nezábavné gagy Vás nútia pozerať na hodinky a klásť si otázku: Už bude koniec? ()

Copter

Neni to ňák moc vtipný,zasmál sem se jenom parkrát trochu.Dal bych 2 hvězdy ale moje morální povinost je přidat tu jednu hvězdu protože i během psaní tohohle komentáře poslouchám písničku od Ice cuba. ()