Muzikál ze střední (TV film)

• Česko

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

• Malarkey

Film zobrazující přesný rozdíl mezi americkou a evropskou popkulturou. To, co je v Americe vyzývané a milované, může být v Evropě opovrhované a vysmívané.(16.8.2016)

• TeeAge

Až prekvapujúco svieža a fungujúca vec - na to, že tieto dejové postupy už nikto nemôže ani cítiť tak isto, ako ani ja. Človek by si mal uvedomiť, že cielová veková kategória je do dvanásť... tam to môže slušne baviť.(28.9.2010)

• kinej

Kdybych byl z nějaké chudé země, řekněme ze Somálska a nějakým zázrakem se dostal do Ameriky a šel do kina na High School Musical, asi by mi bylo nevolno. HSM by mi přišel jako důkaz kulturní degenrace Ameriky Tohle není ani odpad, to je ještě míň. Zde se ani nelze vysmát, jak špatné to je, tímhle lze jen pohrdat. Stačí vidět prvních pět minut filmu, aby se člověk domyslel vše, od zápletky až po závěr. Postavy jsou příšerné.Herci vypadají jako by je někdo odlil z umělé hmoty do forem Barbie a Kenů. Ani by mě nepřekvapilo, kdybych se dozvěděl, že takoví lidé kakají růžová, voňavá hovínka. Mimochodem jejich zpěv je taky slabý. Zvládají sice výšky, ale všichni zpívají jak šmoulové. Žádná barva zpěvu, žádné hlasové chraisma…nic. Ach jo, vím, že se na takové filmy nemám koukat, ale zvrácenost tohohle světa mi přišla natolik obludná, že jsem jen civěl s otvřenými ústy. Raději si pusťte Once.(7.4.2008)

Hloupy film pro dospele, ale pro deti a dospivajici to musela byt urcite bomba :)) Nevim, mi se to moc nelibilo, ale proti gustu...(10.11.2007)

• Reiniš

Příběh jak z blbého seriálu navíc zabalený v odporném cukrkandlovém balení a okořeněný stupidními písněmi a absolutně trapnými hereckými výkony...Pokud je vám čtrnáct a vaší jedinou životní náplní je čtení bravíček, je to film pro vás. Já osobně děkuji a už nikdy víc, radši se budu dívat dvě hodiny do zdi než tohle.(22.3.2008)

• - Slogan filmu: "This school rocks like no other". (Halloween9)

• - Sountrack s původní hudbou se stal nejprodávanějším soundtrackem v USA roku 2006. (Kamkon)

• - Zac Efron se tři hodiny denně učil hrát basketball. (Karlos80)