Muzikál ze střední (TV film)

• Česko

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

Čakal som muzikál ... a toho som sa veľmi nedočkal, keďže piesní je strašne málo. Okrem toho je to len zbierka najväčších klišé. Na moje prekvapenie som sa ale bavil dobre, je to sviežo zrežírované, s príjemnými hercami a celý film je taká pekná, nenáročná jednohubka.(30.8.2007)

Rozpočet $4,2miliónovTržby za predaj DVD v USA $124,789,414 //počet predaných kusov 6,026,493(14.11.2008)

• viperblade

No řeknu to takhle: Jestli je tohle nejúspěšnější muzikál současnosti, tak to jde z kopce... a srovnat tohle "dílo" s Pomádou je MOC SILNÝ KAFE!!!!! K 12.07.08 Už jsem zapomněl, kolik jsem tomu dal a díky mojí sestře jsem to viděl asi třikrát... no já musel být tenkrát v moc dobré náladě!(3.9.2007)

Hloupy film pro dospele, ale pro deti a dospivajici to musela byt urcite bomba :)) Nevim, mi se to moc nelibilo, ale proti gustu...(10.11.2007)

• Malarkey

Film zobrazující přesný rozdíl mezi americkou a evropskou popkulturou. To, co je v Americe vyzývané a milované, může být v Evropě opovrhované a vysmívané.(16.8.2016)