poster

Muzikál ze střední (TV film)

 • Česko

  High School Musical

 • USA

  High School Musical

 • Slovensko

  High School Musical

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

 • Terka.K
  odpad!

  To je na odpis. Všechny 3 díly = katastrofa. Myslím že od toho dne co mi to pustila sestřenka tak z toho mám doživotní trauma!(23.7.2011)

 • novoten
  ***

  Po deseti minutách jsem šílel strachy o své smysly a volal napomádovaného Travoltu zpátky s čímkoli, co by bylo méně připitomělé než parta z East High. Nikdo jim totiž nevysvětlil rozdíl mezi uvolněnou atmosférou a přeslazeným cajdákem. Ale světe div se se chvílemi objevila nadsázka a holkám to i přes hereckou nemohoucnost sluší a zpívá, což je s mojí obrovskou srdeční slabostí pro popové ploužáky rána pod pás. Nakonec jsem se přistihl, jak přiznávám, že na střední nikdo není génius a dělá kraviny a chová se přesně jako hlavní hrdinové...aspoň jednou v životě. A pocity z úvodu se převrátily natolik, že soundtrack s radostí poslouchám dodneška a v hodnocení už jsem vesele překročil 50%. Nikdy neříkej nikdy.(30.12.2007)

 • jonyyy
  ***

  50% chtělo to míň zpěvu a víc basketu, zakončení toho zápasu bylo víc než kýčové :-((6.8.2009)

 • ripo
  **

  Evidentne sa to natrafilo do môjho vkusu ... Ako inak, keď ma k tomu "dunútila" dcéra, ktorá si bez pýtania prepla televízny kanál ... Jej sa to evidentne páčilo a žrala to .... Ja som jej nadšenie nezdieľal a schválne som jej predpovedal, čo sa stane ... Resumé ? Klišé nad klišé ...(22.9.2007)

 • becki_tu
  ***

  Příjemná hudební oddychovka s jednoduchým dějem, chytlavými melodiemi, trochou vtipu, kupou nadhledu a hlavně - se sladkou Vanessou Hudgens. Vzhledem k tomu, že jsem se tohohle filmu bál jako čert kříže a nečekal od něj vůbec nic, jsem nakonec z výsledku docela mile překvapen. A to je co říct.(16.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace