poster

Muzikál ze střední (TV film)

 • Česko

  High School Musical

 • USA

  High School Musical

 • Slovensko

  High School Musical

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

 • Zeck
  *

  Muzikál ze střední, pro děti ze základky. Spousta gelu, parfémů, přípravků proti akné, okořeněné vydatnou vrstvou make-upu a laku na vlasy. To co běhalo po place nebyli herci, ale nová vánoční sada od Mattela. Tento film je naprosto uchylná blbost a Disney už neví, co natočit. Dříve to byly kvalitní filmy nebo pohádky, dnes jsou to ubohé představení "nadherných" mladých lidí, kteří mi byli tak protivní, že bych skákal radostí, kdyby je někdo ve filmu sejmul. Mimochodem Zac Efron není herec, pouze "homosexuál", kterého doufám v "normální" roli nikdy neuvidím (omlouvám se homosexuálům za přirovnání k Zacu Efronovi). 10%(25.11.2008)

 • Reiniš
  *

  Příběh jak z blbého seriálu navíc zabalený v odporném cukrkandlovém balení a okořeněný stupidními písněmi a absolutně trapnými hereckými výkony...Pokud je vám čtrnáct a vaší jedinou životní náplní je čtení bravíček, je to film pro vás. Já osobně děkuji a už nikdy víc, radši se budu dívat dvě hodiny do zdi než tohle.(22.3.2008)

 • StarsFan
  **

  Kupodivu to není tak strašný. Písničky by sice potřebovaly trochu chytlavosti, žádný z "hitů" tohoto muzikálu bych si do eMPéTrojky skutečně nedala. Nejsem ani tak vysazená proti popu (i když můj nejoblíbenější styl to taky zrovna není), jenže když by se měl Muzikál ze střední srovnávat třeba s takovou Pomádou, hudebně na ni fakt nemá. Choreografie nejsou dostatečně zajímavé, písničky natolik silné, abyste si je prozpěvovali cestou do práce. Ale v podstatě jsem dostala to, co jsem chtěla; přímočarý lehkovážný příběh, který rychle uteče a na chvíli dokáže odnést člověka dál od reality běžného dne. (Malá poznámka: Jsem jediná, komu otec hlavního hrdiny připadá moc mladý na to, aby mohl mít dospívajícího syna na střední?)(28.10.2007)

 • Rosaviva
  ***

  Nesmíte to brát vážně, je to Disney, je pravda, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem totálně zhnusená, a nic horšího než HSM nemohlo být, ale pak jsem viděla pár dalších Disney filmů a uznala jsem, že HSM je vlastně ze všech nejlepší. Když máte špatnou náladu, potřebujete vypnout mozek, prostě se jen pobavit nad něčím debilním. Nemůžu to nedoporučit. Písničky nejsou špatné, jsou docela chytlavé, ale většina z nich je lepší samostatně, ty scény k nim jsou většinou dost příšerné. 3* A nechápu proč se vždycky můžou "diváci" zblázdnit z odrhovaček co zpívá Troy a Gabriella, nuda, nuda, nuda. Sharpay a Ryan jsou mnohem lepší.(8.11.2009)

 • HAL
  odpad!

  Jen pět minut kolem nějakého muzikálového čísla při basketbalovém tréninku, víc jsem nevydržel. To už se budu radši dívat na poetickou sondu do života koproficikého znásilňovače prasat.(2.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace