Muzikál ze střední (TV film)

• Česko

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

• mysicka

hlavní hrdina má rozhodně něco do sebe, jakýžtakýž potenciál by tam byl.. ale ten příběh!! je to pořád stejný, stejný, stejný.. děkuju a už nikdy více bych prosila....(22.3.2008)

• TeeAge

Až prekvapujúco svieža a fungujúca vec - na to, že tieto dejové postupy už nikto nemôže ani cítiť tak isto, ako ani ja. Človek by si mal uvedomiť, že cielová veková kategória je do dvanásť... tam to môže slušne baviť.(28.9.2010)

• A_FISH

TYGŘE, HRAJ TO HLAVOU!(3.8.2009)

• Lynn

Zlédla jsem toto dílo na neodbytné naléhání "svých" tří dětí (rozuměj jako jejich au-pair :-) Zvlášť podotýkám jejich věk - 3, 5 a 8 let. Ideální cílová skupina... Pro kohokoliv 11+ to musí být (doufám, ale asi marně) neskutečný brainwashing.(1.2.2010)

Bál jsem se, že mi to bude trhat žíly - a netrhalo (až na ty šílené postsynchrony). Na rozdíl u Mamma Mia! jsem neprotrpěl každou minutu... Gabriella vypadala dobře, ale mně se daleko víc zalíbila ta pianistka...(11.2.2009)

• - Ashley Tisdale měla hrát Gabriellu Montezovou, ale nakonec byla obsazena do role Sharpay Evans, podle režiséra jí tato role sedí lépe. (Halloween9)

• - Ashley Tisdale během hraní v High School Musical natáčela druhou řadu seriálu The Suite Life Of Zack & Cody. (Halloween9)

• - Zac Efron se tři hodiny denně učil hrát basketball. (Karlos80)