poster

Muzikál ze střední (TV film)

 • Česko

  High School Musical

 • USA

  High School Musical

 • Slovensko

  High School Musical

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

 • imf
  ***

  Roztomile barevná disneyovka s naivními texty, která vás vtáhne do svého světa (za ucho a někoho možná i za srdce) a utancuje vás k smrti. Ano, Zac Efron je těžkej model, všichni jsou tu chodící škatulky a přesně víte, co se stane v následujících pěti minutách. No a? K čertu s tím... napůl guilty pleasure, napůl ideální film do deštivého počasí, kdy jste líní přemýšlet a můžete kdykoliv přetočit k další písničce, ve které herci "trapčí"... nutno říct, že velice stylově. Tak... a teď si mě klidně sežerte. :)(3.11.2007)

 • TeeAge
  **

  Až prekvapujúco svieža a fungujúca vec - na to, že tieto dejové postupy už nikto nemôže ani cítiť tak isto, ako ani ja. Človek by si mal uvedomiť, že cielová veková kategória je do dvanásť... tam to môže slušne baviť.(28.9.2010)

 • Djkoma
  ***

  Asi jsem filmový ignorant, ale Vanessa Anne Hudges mi stačí ke spokojenosti. Její hlas a vzhled bohatě nahrazuje zbytek. Zac Efron na počátku své stále krátké, ale stoupající kariéry potěší stejně jako některé písničky, choreografie a další drobnosti. Přeslazené to rozhodně je, ale po ránu mě to neurazilo a to i díky očekávání velkého nic, které se nepotvrdilo.(29.3.2008)

 • Nathalie
  ***

  Nejpopulárnějším antidepresivem v USA pro dospělé je lék s názvem PROZAC. Nejpopulárnějším antidepresivem v USA pro mládež je lék jménem ZAC. Zac Efron. Co na tom, že v HSM zpívá jen pár slok a zbytek je předabován náhradníkem, který se v konkurzu umístil jako druhý. V téhle naivní limonádě sladkého baskeťáka a hispánské Marie Curie se zběsile trylkuje, zběsile tančí a má to všechny symptomy GP. Pokud vlastníte mladší sourozence nebo caparty kolem dvanácti let, prchněte dřív, než to začnou zpívat jako karaoke. Já to nestihla-a vidíte mé zběsilé nadhodnocení?:)(13.12.2007)

 • Malarkey
  odpad!

  Film zobrazující přesný rozdíl mezi americkou a evropskou popkulturou. To, co je v Americe vyzývané a milované, může být v Evropě opovrhované a vysmívané.(16.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace