Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

huli601

Po vizuálnej stránke- perfektné. Všetky tie pohyby kamery sú geniálne, atmosféra je presne taká, aká má byť. Bohužiaľ ani toto neprekryje úplne trápny a ošúchaný scenár. Ale oceňujem, že na takom scenári si režisér dal záležať. Tú scénu kde chlapovi vyleteli oči z hlavy si fakt mohli odpustiť. ()

drackula

Vinnie Jones má neuveriteľne presvedčivý výraz chladnokrvného zabijaka. Taký výraz sa nedá zahrať, ten skrátka herec musí mať. A Vinnie ho má a plne tento potenciál využíva. Skvelé je taktiež gore, ktoré je originálne najmä úžasným vizuálnym spracovaním a prekračuje obrovským krokom hranicu decentnosti, ale na druhú stranu sa nedostáva do zóny nechutnosti. Taktiež skvelá je kamera, ktorá je síce miestami trošku nelogická, ale keď si to človek prestane všímať, opäť dostáva skvelý vizuálny zážitok. Záver je taký, ako by som to...ala Barker. Buď vám zhnusí celý film alebo ho budete milovať. Záleží to od vkusu. Jediným mínusom je z môjho pohľadu trochu jednoduchý scenár, ktorí necháva priestor pre vytváranie malých nudných dier. Každopádne ako celok viac ako podarené a ešte raz musím oceniť skvelý vizuál. 80 % ()

Guzo

Celý film je povedený, hezky to utíká, některé záběry (většinou ty krvavé) jsou sice až moc nerealistické, ale je to točeno moderním stylem a ten tomu na jednu stranu tímhle ubírá, ale pak ty záběry na metro jedoucí pod zemí jsou super. ALE! Kdo to sakra vymyslel ten konec? Přemějšlel jsem tak o trošku lepší 3 *, ale tohle teda ne, do pekla s váma, scénáristi. ()

klima777

The city never sleeps. Froams, roars, screams. In the shadow it weeps shedding sangre tears. It's my signum, fate and home. Anonymous, dead, alone. It's in my veins. Deep within. The city never sleeps... (3,5*) ()

Evandulik

A už si hovorím, že som našla ďalší z mála hororov, ku ktorému by som sa pred telkou s pukancami rada vrátila. Ako skoro všetko, aj toto sa pokazilo na konci. ,,To čo je?!,, pretočila som, záver pustila ešte raz. A so smutným povzdychom musím skonštatovať, že sa návratu k tomuto dielu nebudem brániť, ale v typoch na dobré filmy priateľom tento nebude...ibaže by si príliš užívali pohľad na lietajúce očká, mäsko, krvičku. P.S. chlapíkovi s hrubým krkom závidím skalpel a schopnosť čisto pracovať (chudák Dexter musí ťahať igelit cez seba a celú miestnosť, tento na sebe nemá ani jedinú kvapku...však krvička z tepny strieka iba na jedno miesto, tam kde práve nestojí). ()

Kosmik 1

Docela solidní řezničina (v pravém slova smyslu). Po dlouhé době zase kvalitní horor, bez zbytečných klišé a nudných scén. Potoky krve, drastické scény, utržené hlavy, trhání zubů, trhání nehtů, ale především kus pořádné a nefalšované řezničiny, jak se sluší a patří. V tomhle metru bych vážně nechtěl jet. Napínavá podívaná s velkolepým a nečekaným finále. "Vítej!" 80% EDIT 15.10.2014: 4* jsem dal oprávněně, tenhle řeznický horor si je právem zaslouží. Taky bych občas potřeboval takovou paličku. :D 80% ()

Ravi

Nápad to je skvělý, až mě zamrazilo, brr ... ale chybí mi tam spousta vysvětlivek a naopak mi tam přebývala krev - nebyla potřeba, že ne? Horor asi stojí za to vidět, ale uvítal bych jasnější motivaci, více mystičnosti a záhadnosti na úkor přebujelé brutality. Bombastická šou na úkor kvality. 50% = 2/5 ()

Jaro.Krafcik

Krvavé, ale veľmi slabé. Až podpriemerné. Ešte že som to dopozeral. Ten finalový boj celkom fajn. Cooper si v takomto filme hrať nezaslúžil. Aspoň ten nápad s vlakom fajn. 2* ()

jefff

Originálně natočený horor, který bych označil jako jeden z nejlepších počinů v žánru v minulém roce. Vinnie Jones nemá chybu a jeho kamenná tvář by klidně mohla být kultem. Triky jsou originální a netypicky natočené stejně jako bravurně zvládnutá kamera. Horor z prostředí metra tu již sice byl, ale nehrabe se Půlnočnímu vlaku ani po pás. Je pravdou, že konec je takoví zvláštnější a ne každému sedne, přesto milovníci žánru si tenhle brutální béčkový snímek nesmí nechat ujít. 9,5/10 ()

VooDoom

Zajímavé, velice zajímavé...Líbilo se mi, jak je to natočené, vcelku pěkné záběry k masakrování lidského těla, ale jinak nezaujalo, spíš Thriller... ()

Gunslinger

Ako fanúšik Barkera som tam pridal 1 hviezdičku.. Možno až na scénu so srdcom výborné od začiatku až po koniec.. a čo povedať k tomu pre mnohých zvláštnemu záveru?.. No čo by to bola za barkerovina bez nejakých tých obludiek z nižších sfér :P.. ()

jenik71

Dobré horory mám rád. Tento mezi ně ale nepatří. Příběh nic moc a hlavně je tu až příliš nelogičností. A když k tomu přičtu dementní závěr, víc jak 30% prostě nedám. A ty si zaslouží především Vinnie Jones a jeho vražedně kamenná tvář. ()

zolo23

Po zhliadnutí Polnočného vlaku som usúdil, že takí Jason, alebo Leaterface sa musia ešte vela učiť "to" ako sa masakrujú ľudia. UFF. Tak musím sa priznať, že pri niektorých záberoch som mal naozaj dosť a stretnúť tak Vinnieho Jonesa (ušlo mi meno postavy) večer na ulici, neviem neviem, ale žiaden z mojich otvorov by určite neostal suchý :). Napínavé, hnusné, krvavé, brutálne a po filmárskej stránke skutočne zručne natočené. A záver? Nečítal som pôvodnú knihu (ževraj sa dodržala predloha) ,ale mňa dosť prekvapil. Hm..a doteraz neviem či pozitívne ,alebo negatívne. Nech si každý divák urobí svoj úsudok. P.S. Brooke Shields ešte žije?..Lebo bola docela sexy :) ()

manonfire

Víc než krapet vypatlaná báchorka o tajemném opraváři a jeho kladivu v brašně s nářadím, kterou ale určitě nemá kvůli opravování...alespoň pokud jde o hlavy cestujících v metru. Ne že by to nepobavilo, ale atmosférický horor je trochu jiná adresa, než tahle štípaná, při které praskají lebky rychleji než vzduchové bublinky relaxační fólie borce hodinu před popravou. 40% ()

TonySad odpad!

Vždy jsem si myslel, že mají být horory strašidelné. Bohužel, jich je hodně málo dobrých a tenhle řadím k těm nejhorším. Narozdíl od jiných hororů sice jdou vidět detaily, ale jejich kvalita je příšerná. Docela jsem se pobavil nad tím jasně viditelným grafickým úpravám. A ten konec. Achjo... ()

Mythago

Vidím to tak, že tenhle film je jeden z nejlepších adeptů na první místo ve spůsobení doživotního traumatu. Já ho měl díky bohu jen pár minut po skončení, i to mi ale stačilo bohatě. I přesto se mi však hrozně líbil. Dokázal mně mile i nemile překvapit, fascinovat a znechutit v neuvěřitelně krátkých úsecích po sobě. Jednou jsem se málem doopravdy pozvracel (souboj mezi pověšenými těly v metru). Myslím, že si budu od Cliva Barkera někdy něco přečíst, protože knížka to musí být neuvěřitelně zajímavá. ()

bloodvomit

V žádném případě jsem nečekal tak kvalitně zpracovaný mlýnek na maso. Perfektní thriller k konci švihnutý fantasy hororovým úletem. Chtěl jsem dát za 4 hvězdy ale konec to natlačil na 5... z hromady lebek a kostí sem vždycky tak trochu na měkko ;+] Role psaná Vinniemu snad na míru, hodí se do ní naprosto dokonale a chybí happy end, spíš naopak... jedním slovem balada. ()

DeLaMorte

Jeden z mojich nejočekávanějších filmů je pro mě tak trochu sklamáním..čekal jsem horor na Ačkové úrovni a klesli jsme někam na B ale já B horory rád a navíc Vinnie Jones v roli mlčenlivého leč akčního řezníka mě celkem potěšil ovšem příběhově film upadá...Nadčení se nekonalo,ale honoceno jako průměr je výstižné ()

Looser

Rozhodně se nejedná o film na dobrou noc. Bohužel je více než zřejmé, že se jedná o přepracovanou povídku, která se svým rozsahem spíš hodí do Tales from the crypt nebo Outer limits. Tak jak je Vinnie jako zrozený pro svou roli, tak mi neseděla hlavní kladná postava. ()

ArdathBay

Je to poměrně hloupé, ale Barkerův rukopis je naštěstí znát a tak konec zahránil podprůměrný zbytek. Neznám spisovatele horroru s lepší imaginací a schopností fabulace, než tohoto anglického homosexuála (Imajica budiž skvělým, nikoliv jediným příkladem). Opět moje rada - raději čtěte. P.S. Brooke je pořád luxusní milfička. ()