Policejní bígl, vycvičený na vyhledávání bomb, svým štěkotem vyhlásí poplach během jedné konference. V domnělé bombě se ale najde pouze maso. Zažívá jen výsměch a odchází s ostudou. Na ulici je unesen a odvezen do laboratoře šíleného vědce Simona Barsinistera. Ten má v plánu otestovat na bíglovi své nové sérum. Bígl ale uteče a v nastalém zmatku a požáru na sebe vyleje chemikálie, které pozmění jeho DNA. Pes brzy zjistí, že získal nadpřirozené schopnosti, a že dokáže dokonce mluvit. Když se nekalé úmysly doktora Barsinistera promění v ďábelské spiknutí s cílem zaútočit a zničit město, pouze superhrdina může tento ničivý plán odvrátit. (TV Nova)

Torgal

Tomuto filmu sa nepodarilo prekročiť tieň rodinných filmov s hovoriacimi zvieratami, a to i napriek tomu, že mal k dispozícii psa disponujúceho schopnosťami Supermana (na ktorého tu bolo požehnane celkom vydarených odkazov). Postavy sú šablónovité a vývoj deja veľmi predvídateľný. Úroveň spracovania je ale na celkom dobrej úrovni a humor tiež funguje obstojne, takže nakoniec je to len ľahký podpriemer. 5-/10 ()

zipacna

Ale jooo. :-) Film je sice určen pro mladší publikum (což už já nejsem), ale stejně se zde našli momenty, u kterých jsem se prostě neudržel a musel jsem se smát. V českém dabingu pes s hlasem Petra Rychlého asi nebyl stejně dobrý jako orginál, ale i tak doporučuju na sobotní večer. ()

TommyDiamond

Underdog v angličtině, v češtině superpes, kterému říkají čistič. A děti si pak lámou hlavy co je co…. Pes, který mluví a má díky koupeli s zázračné kapalině superschopností a zachraňuje svět. Proti němu stojí vědec, který kapalinu vynalezl a chce ovládnout svět. No vědec? Spíš zlý skřítek, který kdysi dávno působil jako jeden z mnoha klíčníků v pevnosti Boyard... I když mi filmy z mluvícími zvířaty nevadí, tak myslím, že tento pokus se dá označit jako naprostá chujovina..... Bígl je sympaťák a tak dám jednu hvězdu.... ()

jojoping

Film určený prevážne pre deti, ktoré sa môžu pri rozpravajúcom psovi zabaviť. Pre tých, ktorí vyrástli z plienok je to však málo a tých zopár vtipných scénok im nezabezpečí plnohodnotný zážitok. ()

Mum

There is no need to fear Underdog is here. Když zkřížíte Supermana, Spidermana a pohádku pro děti dostanete Underdoga. Na druhou stranu to bylo velmi příjemné podívání se spoustou nápaditých scén a dobrých vtipů. Sice to asi nejsou celé 4*, spíše 3,5, přece jen už jsem z toho naivního dětského pohledu trochu vyrostl, ale i přes to celkově určitě spokojenost. Konec konců, je to pro děti a tak bychom na to měli i tak nahlížet. Dospělí budou při séně kdy Underdog sežere modrou pilulku a získá zpět svoje super schopnosti otáčet oči vsloup, ale co:) Zápletka je alespoň z poloviny dobrá a pro 10leté dítě zcela určitě úžasná. A létací mluvící pes je prostě k sežrání. Do you want me to bark three times or say the word bark three times? ()

B*e*r*r*y*

je to takova smesice supermana spidermana ale spise superman a mluvici vtipny pes a mali vedator ten je fakt moc:D stoji to za to to shlidnout takova uklidnujici pohadka ale dal bych jako kolega 3.5 ()

BlackAngels

Uplně ho vidím. Můj psí miláček pirát vzdušných drah :-D Vidím jak příjdu dom a on na mě spustí, že jdu pozdě, jak mě drbe, že se roztahuju v posteli :-D Jak mi nese nákupní tašky :-D Moc by mě zajímalo co se mu honí hlavou. Pro mě krásný psí snímek :-* A provedení Leštidla je opravdu superhrdinské :-) I když má jen na 90 vypranej svetr po taťkovi. ()

Mangano

Viděl jsem Supermana, viděl jsem Superdívku a teď jsem viděl i Superpsa. Už se nemůžu dočkat na snímky jako Superpapež, Superkoala nebo Superkondom. Musím ale říct, že Superpes je pořád několikanásobně lepší superhrdina než Superdívka, takže svoje klady to má, i když nejlepší na tomhle filmu stejně zůstává ten starej vypelichanej policejní pes Belushi. Na druhou stranu to "vypelichanej" jen v úvozovkách. Zdá se mi to, nebo má víc vlasů než v osmdesátkách... ()

happy.lenulka

mám doma bígla. všechny průpovídky jako by říkal náš Spajk... Jako hláška typu "Dej psovi svoje jídlo" a další mě rozsekala... ale chápu, že jinak kvalitou nic moc film, ale pro majitelé bíglů to je zábava! ()

Pavlo

Pre mladého diváka je tento film ako stvorený. Pre ostatných ťažký priemer bez náznaku originality, kde potešia len známi herci a dobre zvládnuté efekty. ()

soukyd33

Úplně nevím co jsem čekal, ale určitě jsem to nedostal. Je to kravina a nemá to žádný zajímavý příběh. Soundtrack není špatný. Pro děti je tento film určitě dobrý, ale pro dospělé vůbec. Je v tom trochu vtipu, ale jinak nic. Jo a ten kluk se tam vůbec nehodil, akorát tam pořád brečel! Hvězdiček 2** ()

koval45

Dobrá dobrá, nejspíš už mi trochu hrabe, ale nedá se nic dělat. Přiznávám bez mučení, že Superpes mě prostě bavil. Sice jsem o dost starší, než cílová skupina, ale proč ne? Když nám může Marvel servírovat hláškující stromy a mývaly a tvářit se u toho děsně cool. Tahle neškodná limonáda pro děti si aspoň na nic nehraje. A ústřední hafan je nakonec i sympatičtější, než slavnější a uslintanější kolega Beethoven. ()