Policejní bígl, vycvičený na vyhledávání bomb, svým štěkotem vyhlásí poplach během jedné konference. V domnělé bombě se ale najde pouze maso. Zažívá jen výsměch a odchází s ostudou. Na ulici je unesen a odvezen do laboratoře šíleného vědce Simona Barsinistera. Ten má v plánu otestovat na bíglovi své nové sérum. Bígl ale uteče a v nastalém zmatku a požáru na sebe vyleje chemikálie, které pozmění jeho DNA. Pes brzy zjistí, že získal nadpřirozené schopnosti, a že dokáže dokonce mluvit. Když se nekalé úmysly doktora Barsinistera promění v ďábelské spiknutí s cílem zaútočit a zničit město, pouze superhrdina může tento ničivý plán odvrátit. (TV Nova)

July

Slabé 2*. Takových filmů tu už bylo... Čím víc jich vidím, tím větší mám chuť dát jim ještě nižší hodnocení... ()

Compadre

To jsem zas něco viděl...Superpes je lítací mluvící pes záchranář...to už tady snad muselo bejt milionkrát...rodinné komedie už mi ňák lezou krkem ()

Danny F.

Pěkný pejsek. Superman v psí podobě. Velice jednoduchá zápletka. Samotné létání tam nemuselo být. Jako komedie průměrně zábavné. 55% ()

Soweek

Omg, no jestli je vám dvanáct a ještě nemáte přístup k pornu a nebo máte rádi nadpřirozené síly, tak ano, podívejte se. Pak je tu ještě jedna možnost, usedněte s balíčkem hulení a vychutnávejte hlas Jasona Leeho z My name is Earl a prostě se bavte:-) ()

iXtr3m3

Po technickej stránke dobré, ale po obsahovej sa to hodí pre deti predškoského veku, takže žáner "rodinný" vôbec nepripadá do úvahy, pretože každý dospelý sa musí pri zhliadnutí tohto filmu asi zblázniť... ()

baXter

"Dogfish" :D Uderdog je proste psi superhrdina ktery ma naprosto vsechno co k takovemu hrdinovi patri, vcetne schopnosti mluvit. Ano, je to umělé, ohrané, stupidní, detske. Ale co ? Deti se u toho pobavi alespon tak jako ja a hulici z toho budou mit rozhodne velmi pestre stravenou hodinku a dvacet minut :) ()

venom14

Pěkný film o superhrdinovi pro mladší generaci,celkově mi to přišlo jako milý a hezký film.A kdo má doma bígla (já ano),tak si může taky přidat jednu hvězdičku. ()

peetriss

Úpřímně jsem očekával nesledovatelnou katastrofu, vyšla mi z toho "jen" úlítlá blbost, což je pořád příjemnější než čtvrtmiliardová do sebe zahleděná megablbost. Až na Petera Dinklage, který si svého padoucha úžívá, je herecké obsazení slabé, naštěstí děj má švih a skrývá v sobě alespoň malou dávku zdravého nadhledu. Protože si jsem jistý, že cílové dětské publikum tento projekt studia Disney může bavit o dost více, přídám druhou hvězdu. ()

Lovely.Bones

Ultimátum debilit! Představte si svět, ve kterém filmaři hulí trávu. To ještě není tak neobvyklé, a je to dokonce možné, ale představte si, že jí hulí asi stejné množství jako X Doležal. Peter Dinklage tak neskutečné přehrává, až je to vtipný, podobně jako Uma Thurman v Percy Jackson. Děj nestojí za řeč, ale nedá se tomu filmu vytknout humor. Alespoň v anglické verzi, protože v češtině, humor jistě ztrácí na vtipnosti. Pro děti to je ale úžasný výplach mozku. ()

God91

100% rodinná záležitost.. je to příjemná změna vidět vznášet se nad ulicemi města nemotorného a uslintaného biegla místo klasických svalnatých hrdinů :-).. Není to úžasné , ale špatné taky ne...škoda jen , že zaporáci jsou tak zoufalí a nevtipní, že jim snad ani ty malé děti neuvěří. ()

PaSup

Není to pták...není to letadlo...je to Superpes! Pro fanoušky Supermana je to jasná volba, pro ostatní alespoň šance zasmát se kouskům letajícího bígla! ()

Olík

Takových psů už běhalo po ulicích. Ty příběhy jsou si podobné jako uštěkaný yorkšír uštěkanému yorkšírovi. Ale moje sedmiletá dcerka se bavila. „Tati ten pes mluví“ „Tati, ten pes lítá“……takže nějaký účel tahle komedie určitě dokáže splnit. Každopádně bych se trochu bál označení film pro celou rodinu….u rodičů, prarodičů, strýců, snach, tchýni a domovnic hrozí nebezpečí nudy. ()

Johny M.

Důvod mýho vysokýho hodnocení je, že ač na rodinný komedie moc nejsem, tak v tomhle případě jsem se docela slušně bavil. ()