Pravidla násilí

• Velká Británie Straightheads (více)

Napínavý a opravdu brutální thriller vypráví o ženě ze střední třídy a jejím příteli, kteří se po noci plné vášně vydávají na nóbl večírek. Na cestě je však přepadá banda násilníků, kteří muže zmlátí a ženu krutým způsobem hromadně znásilní. Strašný zážitek vyvolává v traumatizované dvojici touhu po pomstě, a proto se ihned poté, co se jen trochu vzpamatují, oba chopí zbraní. Se západem slunce odhodlaná dvojice začíná svou odplatu. Nic je nezastaví a útočníky čeká opravdu trýznivá krvavá lázeň. (oficiální text distributora)

Leon34 odpad!

Gillian je ve svých skoro 40, ještě celkem kus, ale to nijak nepomohlo pozvednout tuhle slátaninu.Pokud snesete hodně reklamy na auta Lexus (vybrali si soudruzi trochu divný film na svůj product placement) můžete na to mrknout... ()

montel

Alici (Gillian Anderson) a Adama (Danny Dyer) přepadne při cestě z večírku banda násilníků. Adama zmlátí tak, že téměř příjde o oko a Alici brutálně znásilní. Policie je bezradná. Alice o měsíc později zahlédne náhodně jednoho z násilníků a společně s Adamem se rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou...Průměrný thriller s jednoduchou zápletkou o krvavé pomstě a nedotaženým koncem. 50% ()

solver

Gillian to tam slušelo, a to je jediné, co na tom bylo dobré. Raději bych jí viděl v nějakém "A" snímku třeba místo Jolie. Tento film je neuvěřitelně stupidní, a nechápu, že to nešlo jen na videa. Takový Americký ninja je proti tomu umělecké dílo! ()

Dzedzy

Neslaný, nemastný. čekala jsem od toho něco na způsob ,,Plivu na váš hrob", ale tohle mu nesahá ani po kotníky. Jedna velká nuda. Navíc jsem takový trochu hnidopich a tak mě celkem dostalo i to, že ona tam po takovém brutálním znásilnění normálně sedí na takovém pařízku s perfektně učesaným culíkem. ()

D_Cooper

Tak jsem z toho nějaký zmatený. Nevím jestli dát dvě nebo tři hvězdy. No asi přece jen dvě. Gillian velice vzrušující, film ale nikoliv. Prvních 15 minut jsem byl celkem zažraný, ale pak se to celé začalo nějak zamotávat a já nevěděl co je vlastně myšlenka děje. No a ono to taky tak skončilo. Škodovka. Mimochodem Gillian je vzruššující. Ale to už jsem vlastně psal. (o: ()

Vráťa

Obsah/info: je v tomhle případě naprosto zavádějící. Podle toho byste čekali spíš Killa Billa. Je to sice brutální snímek, ale nikoliv napínavý. Místo krvavé lázně čekejte spíš surovost a syrovost. Není to o film o pomstě, ale o tom, jak se může posrat život, to si radši zajděte na western,. ()

lahvi

Za tendle scenar jako nekdo dostal zaplaceno? :D Za 5 minut na koleni bych dal dohromady vetsi ptakovinu. Bylo to fakt spatny. Duvod, proc jsem vydrzel je jakozto velkej fanda Akt X jasnej. Nejvetsi sranda je, ze jak je ten film spatnej, tak stejne blbej je i ten oficialni text distributora tady nahore. Tomu se musim smat nejvic. Kdyby aspon to znasilneni stalo za to ( me pubertalni ja z dob, kdy jsem Gillian zboznoval se taky moc nepobavilo ). Mrzi me ze, tak skvela herecka, jakou Gill podle me je, nezavadi o poradnou roli a zahazuje se takovymdle brakem. ()