Pravidla násilí

• Velká Británie Straightheads (více)

Napínavý a opravdu brutální thriller vypráví o ženě ze střední třídy a jejím příteli, kteří se po noci plné vášně vydávají na nóbl večírek. Na cestě je však přepadá banda násilníků, kteří muže zmlátí a ženu krutým způsobem hromadně znásilní. Strašný zážitek vyvolává v traumatizované dvojici touhu po pomstě, a proto se ihned poté, co se jen trochu vzpamatují, oba chopí zbraní. Se západem slunce odhodlaná dvojice začíná svou odplatu. Nic je nezastaví a útočníky čeká opravdu trýznivá krvavá lázeň. (oficiální text distributora)

John80

Psychologicka dráma,kde prepadnutý pár , ktorý ide autom z večierku napadnú v lese miestny obyvatelia a následná pomsta za ich činy 3* ()

FIAT 500

Dobrý film, tvrdý, chladný, žádné zbytečné kudrlinky... Scenář je tak na 3,5*, hlavní mužský výkon tak na 3*, ale za Gil přidávám * navíc, celkově teda 4*.... ()

himor

Jedna hviezdica za Gillian, aj to už je len z ľútosti, zostarla chúďa. Ostatné vo filme stojí za hovno, nič sa poriadne nedeje, herecké výkony ako stĺpy v poli. Ja neviem, či tie peniaze nemali radšej poslať deťom do Afriky. 15% ()

Pharlap

Super!! Ale v druhé půlce, bych klidně přidal na násilí, temné atmosféře a syrovosti. Herecké výkony průměr. Jinak uvěřitelný, skvělý thriller. ()

Pitryx odpad!

Na tak dobrý název jde spíše o psychostudii, nežli o co jiného. Ve filmu je dosti hlucho, rozebírání Adamovy psychiky, popřípadě psychika Alice. Závěr se příliš nepovedl. Podle mého soudu film inklinuje mezi odpadema jednou hvězdou. CI271120107203/7635 K oficiálnímu textu distributora, viděl ten film ten člověk, který to psal?? ()

cinema_cz

Rádoby efektní syrové drama bohužel využívá příliš samoúčelných prvků, než aby bylo skutečně působivé. 40 % (Ci 12/2007, str. 107) ()

pOne

Film o ničem. Já osobně jsem občas čekal, že "teď to přijde", teď na nás režisér něco převratného vybalí! A ona přišla 75. minuta a titulky. Kupa nelogičností. K tomu hloupé dialogy na úrovni žáka 1. třídy. Ještě že byl film celkem krátký. ()

vodkasesemte

ani nedokážu zformulovat, co si ta ženská chtěla dokázal, ale líbilo se mi to. jen sem se těšil, že do pytle k psovi nacpe i roztomilého janga, co z toho měl nakonec větší výplach něž ten samec. ()

J.Mayen

Překvapivě Sculliová v jiném hávu, úspěšná manažerka,která si potrpí na mladý zajíčky, i když ten herec na těch 23 let,kterýma se prezentoval opravdu nevypadal, spíš bych tipoval minimálně 35. Poté co se vrací z párty u svého šéfa, je její přítel zmlácen a ona brutálně znásilněna, i když opět, brutálně? Pár šťouchů,který ani pořádně nebyly vidět. Přítel přišel o oko a Sculliový narostl hřebínek spolu s myšlenkama o krvavé pomstě (tímto se alespoň prezentoval titulek na obalu DVD). Přítel je ufňukaná bábovka,alespoň ze začátku a opravdu jsem měl co dělat, abych jen díky jemu chování film nevypnul. Na konci se role obrátí a ze zlé Sculliové se stane žena se smyslem pro odpuštění, žádná kravá lázeň nic z toho se nekoná, pokud vás stejně jako mně namotivoval obal. Je to něco co se tváří být tvrdé a přiblížit se nebo napodobit podobné legendy - I spit on your grave apod. Ztráta času, jediné za co dám bod je krátká stopáž. ()

Vitex26

Krutá a sobecká G. Anderson, které to ještě pořád sekne a ufňukaný D. Dyer, který není schopen ani vlastního sebeuspokojení, si v odfláknutém závěru filmu paradoxně prohazují role, kdy hlavní hrdinka "vyměkne" a její přítel naopak razantně uskuteční ČIN. I přes přímost a syrovost, kterou film skutečně disponuje mě skoro nic dalšího nezaujalo. Naopak hlavní hrdinové, zejména tedy Dyer, mi byli krajně nesympatičtí. Navíc jsem snímek viděl nadabovaný a tuším že Tůmovo dabování Dyera bylo tak příšerné, že mi z toho ještě hodinu třeštila hlava. Jednou mi to úplně stačilo... ()

Insomniac

Tak na tomto boli najzaujimavejsie kozicky slecny znasilnenej - za to ta jedna hviezdicka. Inak je to blbost, aku som uz davno nevidel a ten koniec... Skoda reci... Dalsia hodina z mojho pekneho zivota v prdeli. ()

veverysiak

Okukaná téma podaná nie až tak tradične naprd ako býva zvykom, je to také zvláštne, surové, neopracované, s minimom dialógov, nečakal som veľa a dostal som viac, ale okrem toho musím povedať, že Gillian pôsobila zrelo sexi, toto je však bez hviezdičky, takže 60%. ()

BEJB odpad!

Ježišmarjá, takéto filmy ma raz privedú do hrobu. Aj som pôvodne rozmýšľala, že tomuto "skvostu" udelím jednu alebo dve hviezdičky za snahu, celkom slušný nápad, sľubný začiatok a pod. Ale tak sprostý koniec udelil facku (pre zmenu) mne, že sa rada odvďačím odpadom! Že som to ja krava radšej nevypla a nešla spať. Ááááááááááá, škoda času. ()

FandaF

Slabé, slabé. Z toho se dalo vytěžit mnohem více. Vše je točeno ani ne jako B, spíš C film. Ofic. text distributora je vyloženě klamavý - "napínavé" to příliš nebylo, "brutální" taky až tak ne (všechny scény, které by mohly být brutální se kamera dívá jinam, nebo je tma), "noc plná vášně" - jsem si nějak nevšim a "trýznivá krvavá lázeň", tady autor textu opravdu prokázal debilitu, protože "krve" bylo ve filmu dohromady tak možná deci - a to ještě stihli pomazat víc herců - především prkenného hlavního hrdinu. Herecké výkony kromě Gillian nulové. Teď k Gillian Anderson. Měl jsem pro ni vždy slabost (už od prvních Akt X). To byl také důvod se po mnoha letech na ni podívat. Je stále velmi krásná a pro tento film je jí vyloženě škoda, bez ní by ten film měl hodnocení ODPAD! Díry ve scénáři, nelogičnost, nuda, minimum vizuálně "škodlivého" obsahu pro děti - z filmu, který měl být o tom, dělá nudu... ()

ludovit14

Pravidlá násilia som si pozrel len kvôli Gillian Anderson-kedže na ňu asi ťažko zabudnem,lebo Akty X (TV seriál) je pre mňa TOP seriál(a vôbec,aký tu kedy vznikol).Čo sa týka príbehu tohoto,,B’’filmu,tak je už veľmi otrepaný a bol 888 krát videný niekde inde a samozrejme aj sfilmovaný oveľa lepšie.K hereckému výkonu G.Anderson,nemám výhrady-ale na svoj vek je strašne zničená.Ak prižmúrim oči tak moje HOD:40%.Rozhodne som čakal viac od tohoto filmu.PS:mimochodom Danny Dyer je dosť,,príšerný’’ herec. ()