Amorův úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

5/10 = 50%(31.10.2009)

Komedie z trošku jiného soudku :)) .. Nechybělo málo a byly by to hvězdy i 4 .. Zakončení bylo originální, Jason Biggs skvělý..Pár super vtípků se taky našlo..(21.4.2014)

Hustá romantická komedie. Jedna z těch lepších, co jsem doposud viděl. Hodně zajímavý námět. I když začátek je smutný. Najde se i pár skvělých hlášek: "Kdy to bude?" "Já nejsem těhotná."(3.2.2011)

Taková pohodová romantická jednohubka, pár scének vtipnejch, ale taky dost trapnejch nebo až moc klišovitejch. Největším kladem filmu je ovšem ústřední dvojice, která je mi dost sympatická.(25.3.2008)

Hollywoodsky priemer a oddychovka, pri ktorej sa nemusí každý baviť , ale určite som si našiel aj ja zopár sympatických scénok. Popcorňák a vymývač mozgov je slabé slovo. Jednoducho nečakať nič je najlepšie. 55%(29.1.2010)

• Isla Fisher

• - Film se natáčel v City Island v Bronxu a v Staten Island v New Yorku. (rafix)

• - Po záverečných titulkoch sa na mieste pre fotografovanie obvinených objaví scenárista a režisér Michael Ian Black s ceduľkou, na ktorej je napísané "For Martha". Bol to odkaz pre jeho ženu Marthu Hagen. (U_S_O)

• - Do úlohy Vanessy sa uvažovalo aj o Elishe Cuthbert a Sare Jean Underwood. (fandafilmov)