poster

Amorův úlet

 • USA

  The Pleasure of Your Company

 • USA

  Wedding Daze

 • Slovensko

  Amorov úlet

 • Slovensko

  Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Fakt úlet. Ale je tu toľko nekompromisných porušení klišé romantických filmov, že je z toho originálny film. Určite nič zázračné, ale pár scén slušne prekapí. A celkom to je sranda...(28.7.2011)

 • B!shop
  ***

  Tak tohle me celkem prijemne prekvapilo, cekal jsem neskutecnou traparnu a nakonec to bylo prijemny. Vtipu tu sice moc neni a tech brutalnich tu je jen minimum, ale jinak film hezky odsejpa a hlavne mi prislo, ze tu je vcelku kvalitni scenar, takze film dokaze parkrat prekvapit. Co se tyce hercu, tak Isla je roztomila, Biggs je v klidu, ale mym favoritem je naprosto masakralni Joe Pantoliano. Ne ze bych se u filmu nak moc nasmal, ale bylo to prijemnejch 90 minut, takze si 3* zaslouzi.(12.3.2008)

 • Slartibarkfast
  ***

  Dosti šílená komedie, která se jistě mohla ubírat umírněnějším směrem. Do sympatické zrzavé Isly by se nejspíš zamiloval každý, ovšem co s ostatními postavami? Myslím, že kdyby se druhá polovina filmu odvíjela méně parodicky, celkovému hodnocení a dojmu by to jedině prospělo. Chápu, že scénáristé chtěli více přiblížit vztah dvou lidí normálním lidem, a tak jim přivodili spoustu trapných momentů, které se snad můžou přihodit, ale čeho je moc, toho je příliš. Absurdnost některých situací výsledku spíše uškodila. Na druhou stranu musím uznat, že celkově má Amorův úlet něco do sebe. Žádná zbytečně přeslazená kýčovitost. Zkrátka jen špatně namíchaný koktejl v nesprávném poměru komedie a romantiky, který však určitě zaslouží, abyste mu dali šanci. Každému snad chutnat nebude, ale propadák to rozhodně není. 60%(13.8.2015)

 • kleopatra
  ****

  Vytěšený filmy mužou zklamat, tyhle hádej, kdo jsem nikdy, protože s fiaskem se předem počítá, ale já se bavila skvěle. Mně vtipy nepřipadaly trapný a neoriginální, naopak, žasla jsem, že se toho v romantický komedii najde tolik k hlasitýmu řehotu. Poslední třetina se lehkosti prvních dvou trochu zpronevěřila, ale nikdo není dokonalý. I tak skvělá tečka dne.(17.1.2010)

 • KatanaCZ
  ****

  Skvěle jsem se pobavil! Je to sice omleté téma, ale oděné do parádního kabátu. Hodně vtipným situací, sympatické obsazení, nenáročný, ale pěkný děj...(28.2.2008)

 • Jason Biggs

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace