Amorův úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

• Arkos

Pro mě zcela zbytečně strávených 88 minut u televize, protože tahle komedie mně prostě vůbec nesedla. Při komedii bych se měl alespoň občas zasmát, což se mně tu nestalo ani jednou. Nebýt Biggse šel bych na jednu hvězdu.(3.1.2010)

Z amerických rom-kom už asi nejde vytřískat víc, takže je to všechno stejné a ve finále nudné, protože pořád dokola už to nebaví nikoho. Tady mě nalákala na špek Isla Fischer - je úžasná vždy a nikdo ji nestáhne dolů. Amorův úlet je průměr. Když zrovna není nic v televizi, tak tohle je asi nejmenší zlo.(7.1.2013)

Vytěšený filmy mužou zklamat, tyhle hádej, kdo jsem nikdy, protože s fiaskem se předem počítá, ale já se bavila skvěle. Mně vtipy nepřipadaly trapný a neoriginální, naopak, žasla jsem, že se toho v romantický komedii najde tolik k hlasitýmu řehotu. Poslední třetina se lehkosti prvních dvou trochu zpronevěřila, ale nikdo není dokonalý. I tak skvělá tečka dne.(17.1.2010)

Komedie z trošku jiného soudku :)) .. Nechybělo málo a byly by to hvězdy i 4 .. Zakončení bylo originální, Jason Biggs skvělý..Pár super vtípků se taky našlo..(21.4.2014)

• Damiel

35 % - Opravdu úlet. Trapností jsem se červenal při každé druhé replice. Hloupý a zbytečný film.(8.4.2008)

• Isla Fisher