Amorův úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

• Arkos

Pro mě zcela zbytečně strávených 88 minut u televize, protože tahle komedie mně prostě vůbec nesedla. Při komedii bych se měl alespoň občas zasmát, což se mně tu nestalo ani jednou. Nebýt Biggse šel bych na jednu hvězdu.(3.1.2010)

Přesně takové, jak se dalo očekávat. Snadno napadnutelný slabší průměr, u jehož hodnocení záleží spíš na divákově toleranci než filmových kvalitách. Scénář má několik světlejších momentů, pár WTF scének, ale výraznější dramatický oblouk mu chybí stejně jako pořádná porce sýra na mých dnešních špagetách. Nebýt fajnového Biggse a snad všude stejné Isly Fisher, šel bych mnohem níž. 5/10(5.1.2008)

Nápaditá, pekná romantická komédia s kopou amerických vtipov. Inokedy mi vadia, ale tentoraz to prekrylo celkom pekné herecké obsadenie. Nebolo to násilné. Patrí to do skupiny viackrát pozerateľných komédií. 60%(16.9.2008)

• - Po záverečných titulkoch sa na mieste pre fotografovanie obvinených objaví scenárista a režisér Michael Ian Black s ceduľkou, na ktorej je napísané "For Martha". Bol to odkaz pre jeho ženu Marthu Hagen. (U_S_O)

• - Film se natáčel v City Island v Bronxu a v Staten Island v New Yorku. (rafix)

• Isla Fisher