Amorův úlet

Amorov úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

Film, který mě nemohl zklamat, jedině překvapit..a tak se taky stalo. Pro mě hoodně povedená komedie v čele se skvělou Islou Fisher. Jason Biggs opět nezklamal a svoji roli ustál na výbornou. Desítky originálních vtipů mě skoro donutily válet se smíchy po zemi (např. netěhotná těhulka). Jediné co nemohu tvůrců odpustit, jsou sexuální scénky Andersonova rodičů..ty byly spíš trapné, než-li vtipné. Ale to je jen malá piha na kráse. "Proč objímá toho poldu?" "Já ti to pak vysvětlím, miláčku." "Ne, vážně, proč objímá toho poldu?"... 4,5*.(15.7.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $11,492,406(9.5.2010)

• Radiq

Sice taková jakože blbost a navic s romantickym nádechem, ale na druhou stranu slušná oddychovka s několika veselejma fórkama, ktery mě kupodivu od srdce rozesmály. Nebo od střev, to už nevim. Každopádně jakože Biggse moc nemusim, tady mi ani nevadil a Isla Fisher je zas docela koukatelná kočka, takže tak... Jinak téměř dokonale "happy" happy end se dal čekat, ale proč ne, když to pak už jede v koleji jasně vedoucí ke štěstí ever after.(21.7.2014)

• Skip

Jen jednou jsem se zasmál, když povedený tatík citoval přečetl štědrovečerní zápis ve svém vděčníku. Jinak to byla nudná komedie.(18.1.2010)

Celkem příjemné překvapení ke kterému mě umluvila přítelkyně, po nějakém tom sebepřesvědčování a vnitřních teoriích o různých podobách smrti, jež nastanou při nadcházejícím sledování jsem film tedy pustil: 1.minuta...přichází Jason v Amorově úborku...leknutím málem polykám skleničku se šťávou..2.minuta...natírání olejem...hehe..začínám se trošku usmívat, doluji šťávu z ucha a bojím se příchodu naolejovaného amora do restaurace..čekám pořádnou trapárnu..5.minuta...tak ne, trošku trapný to bylo, ale úplně jinak než jsem myslel..začalo se mi to líbit, přistoupil jsem na jiné podání romantické komedie a hle..ono to bylo vážně úsměvné, sice nijak excelentní, ale úsměvné a s milými herci. Snad bych trošku přibrzdil ty rodičovské eskapády, tam už to začínalo sklouzávat k menším větším ulítlostem..ale nesklouzlo to..takže celkově tak 60%..já se bavil, přítelkyně také :)(7.9.2009)

• Jason Biggs