Amorův úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

• Skip

Jen jednou jsem se zasmál, když povedený tatík citoval přečetl štědrovečerní zápis ve svém vděčníku. Jinak to byla nudná komedie.(18.1.2010)

Přesně takové, jak se dalo očekávat. Snadno napadnutelný slabší průměr, u jehož hodnocení záleží spíš na divákově toleranci než filmových kvalitách. Scénář má několik světlejších momentů, pár WTF scének, ale výraznější dramatický oblouk mu chybí stejně jako pořádná porce sýra na mých dnešních špagetách. Nebýt fajnového Biggse a snad všude stejné Isly Fisher, šel bych mnohem níž. 5/10(5.1.2008)

Príjemný úlet šialených hercov kde jednoznačne vyčnieva Isla Fisher a až potom je typicky looserovský Jason Biggs...nič extra, pobaví to, neurazí a aj celkom dobre sa dá zasmiať...vtip v autobuse nemá chybu(17.10.2009)

Trošku škoda, že je tenhle film místy švihlý až moc, protože v rámi mezi by se tomu ději dalo i celkem uvěřit. Pak je taky škoda, že film nebyl třeba o něco delší, a to konkrétně protažený o scény, kde si k sobě oba dotyční získávají náklonnost - z mýho pohledu tam totiž zas tak moc scén, kvůli kterým bych si řekl, že se ten chlápek fakt zamiloval, nebylo... Jinak celkem v pohodě, smál sem se, to je podstatné, a Isla Fisher byla fakt sympaťanda.(10.11.2009)

Hustá romantická komedie. Jedna z těch lepších, co jsem doposud viděl. Hodně zajímavý námět. I když začátek je smutný. Najde se i pár skvělých hlášek: "Kdy to bude?" "Já nejsem těhotná."(3.2.2011)

• Isla Fisher