Amorův úlet

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

60%(23.1.2009)

5/10 = 50%(31.10.2009)

Komedie z trošku jiného soudku :)) .. Nechybělo málo a byly by to hvězdy i 4 .. Zakončení bylo originální, Jason Biggs skvělý..Pár super vtípků se taky našlo..(21.4.2014)

Celkem příjemné překvapení ke kterému mě umluvila přítelkyně, po nějakém tom sebepřesvědčování a vnitřních teoriích o různých podobách smrti, jež nastanou při nadcházejícím sledování jsem film tedy pustil: 1.minuta...přichází Jason v Amorově úborku...leknutím málem polykám skleničku se šťávou..2.minuta...natírání olejem...hehe..začínám se trošku usmívat, doluji šťávu z ucha a bojím se příchodu naolejovaného amora do restaurace..čekám pořádnou trapárnu..5.minuta...tak ne, trošku trapný to bylo, ale úplně jinak než jsem myslel..začalo se mi to líbit, přistoupil jsem na jiné podání romantické komedie a hle..ono to bylo vážně úsměvné, sice nijak excelentní, ale úsměvné a s milými herci. Snad bych trošku přibrzdil ty rodičovské eskapády, tam už to začínalo sklouzávat k menším větším ulítlostem..ale nesklouzlo to..takže celkově tak 60%..já se bavil, přítelkyně také :)(7.9.2009)

Taková pohodová romantická jednohubka, pár scének vtipnejch, ale taky dost trapnejch nebo až moc klišovitejch. Největším kladem filmu je ovšem ústřední dvojice, která je mi dost sympatická.(25.3.2008)

• Isla Fisher