Amorův úlet

Amorov úlet

Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

Už po sedmi minutách jsem věděl, že to je ono - i když všichni kolem říkaj, že se naopak po onom rozjezdu báli. Je to zvláštní mix Isliny roztomilosti (já ji prostě zbožňuju; ve 30 hlásek desetiletý a k tomu sexy od hlavy až k patě) a dostatku ujetých, místy až nevkusných fórků ... možná proto Wedding Daze tak bizarně funguje. Jo, funguje.(17.7.2012)

• Chrustyn

Po všech směrech průměrná komedie s velmi nepravděpodobným až hloupým námětem o dvou zcela neznámých lidech, kteří se prostě rozhodnou se vzít. Není to vtipné, není to chytré, není to zábavné.(9.12.2011)

Skvěle jsem se pobavil! Je to sice omleté téma, ale oděné do parádního kabátu. Hodně vtipným situací, sympatické obsazení, nenáročný, ale pěkný děj...(28.2.2008)

• - Po záverečných titulkoch sa na mieste pre fotografovanie obvinených objaví scenárista a režisér Michael Ian Black s ceduľkou, na ktorej je napísané "For Martha". Bol to odkaz pre jeho ženu Marthu Hagen. (U_S_O)

• - Film se natáčel v City Island v Bronxu a v Staten Island v New Yorku. (rafix)