Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

mcamino

Hrozně ujetej příběh, ale mě to prostě bavilo, chvílema jsem se smál na celý dům a to se mi dlouho nestalo, nádherně zkloubená romantika s vtipem, tudíž to není takovej ten slaďák, kterej moc nemusim. Tohle bylo bezva. ()

Atewi

Taková pitomá komedie a totálně mě rozsekala... Asi sou přirozeností ! Chápu nízké hodnocení, ale mně se zkrátka trefila do noty. ()

luboss822

Dostať infarkt pri žiadosti o ruku? Tak takéto perfektné balancovanie medzi absurdným vtipom a blbosťou som už dlho nevidel. Film sa presne trafil do môjho gusta a byť to asi o i len o trošičku prehnanejšie a absurdnejšie, tak by moje hodnotenie vyzeralo presne naopak. Našťastie sa tak nestalo a také 4 možno trošku slabšie hviezdičky si to zaslúži. ()

DK197

Když je něco ztřeštěné a nudné zároveň... sakra myslela jsem si, že tyhle dvě slova nejdou použít dohromady... ale herecké obsazení se povedlo. ()

Pythonator

Ten film je tak divný, ujetý a originální, že ho prostě musíte milovat. Mohl být vtipnější, ale v tomto případě bohatě stačí jen ta ujetost. Isla Fisher je rozkošná a opomíjená herečka. ()

JB001

Podíval jsem se na to jenom a pouze kvůli Ishle Fisher, ale kdybych to neviděl, tak by se vůbec nic nestalo. Moc mne to nebavilo a dokoukal jsem to jen s vypětím všech sil ()

Tezuka

"Romantická" komedie, v typickém americkém bláznovském stylu, v hlavní roli s legendárním Jasonem Biggsem, který pro mě je navždy Jimmem Levensteinem a Islou Fisher, která je dle mého názoru vedle Alicie Vikander nejkrásnější herečkou, co jsem měl tu čest vidět na plátně ve 21. století. K filmu jsem se dostal přes ukázku, která kolovala na Instagramu, kde hlavní hrdina Anderson (Jason Biggs) osloví neznámou servírku Katie (Islu Fisher), která pracuje v jednom místním fast foodu, a po vyhecování od nejlepšího kámoše Teda, se ji narovinu, bez okolků, zeptá, jestli by si ho vzala. K překvapení všech, i jeho samého, se dočkal pozitivní reakce. To mě natolik zaujalo, že jsem se rozhodl film vyhledat a zhlédnout, s vidinou, že by mohlo jít o zajímavý romcom počin. Bohužel, po zhlédnutí mohu konstatovat, že zbytek děje již tak zajímavý nebyl. Párkrát jsem se u něj zasmál, když se odehrála nějaká vtipná nebo trapná situace, ale romantický aspekt děje zde téměř neexistoval. Když měli možnost si něco hezkého říct nebo ukázat nějaké vstřícné gesto, tak ten dialog totálně zmastili tím, že buď dotyčný začal lhát nebo řvát. Nemělo to žádnou hloubku a přišlo mi to vše tak povrchní a uspěchané, že jsem tam ničemu prostě nevěřil. Nezanechalo to ve mě žádnou odezvu ani žádný emocionální impuls. Aby toho nebylo málo, tak přidejte ještě praštěné rodiče z obou stran a to vše je situováno do 88 min stopáže. Už jsem viděl mnohem mnohem lepší romantické komedie, a to do konce se samotnou Islou Fisher (Určitě, možná). Jednou mi to stačilo. ()

newSami

Zo zaujímavého námetu urobili niečo nemastné-neslané, keď sa až príliš snažili napchať tam čo najviac "strešteností". Úplne by stačil humor zo života, nie nezmyselné situácie či správanie sa niektorých osôb. ()

cachanell

Nemůžu se rozhodnout, jestli film byl trapný nebo vtipný. Jestli se smát sexuálním narážkám nebo se morálně červenat. Rozporuplný film pro mě. Někdy byl vtipný a někdy jsem se nemohla zbavit pocitu, že je vše až moc americky přehnané a přehrané. Ale ano líbí se mi Jason Biggs a obrovitého Edwarda Hermanna mám taky ráda - takže nakonec tři hvězdičky. ()

symbiotic

Mám rád překvapení a tohle bylo jedno z nich. Množství přirozeně zasazených neotřelých gagů dělají z této komedie nadprůměrný počin. Není to vyslovená taškařice, i když k ní má blíž než k romantické komedii, ale je to komedie, po které Vám nezůstane na tváři křeč po zdvořilém uchechtnutí, ale budou se Vám alespoň hodinu vyrovnávat mimické vrásky. ()

PinkButterfl

Nechápem načo sa takéto filmy vôbec natáčajú. Film je podľa mňa jedno veľké fiasko, scény sú trápne a naozaj neoriginálne. Sklamal ma aj výkon Isly Fisher, ktorú inak považujem za dobrú herečku. ()