poster

Muž proti muži

 • USA

  Seraphim Falls

 • Slovensko

  Lovec a prenasledovaný

 • Slovensko

  Muž proti mužovi

 • Velká Británie

  Seraphim Falls

Western

USA, 2006, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Janek
  ****

  Já si to užil. Pierce Brosnan jako zálesák dost překvapil. Závěr odpouštím a dávám palec nahoru.(12.12.2008)

 • Tuxedo
  **

  První půlhodinka v lese je více než ucházející, s přibývajícími minutami už nemá film co nabídnout, zabředává do nudy a konec je parodií na sebe sama.(2.3.2008)

 • StarsFan
  ****

  Dva muži v boji s divočinou i sami se sebou, z nichž ani jeden nesplňuje prototyp klasického kladného hrdiny, na druhou stranu ani klasického záporáka. Protože jsem předem věděla, jakou roli Pierce Brosnan v příběhu hraje, měla jsem možná trochu výhodu a nemusela jsem hodinu a půl sledovat jenom obyčejnou komorní pomalu plynoucí honičku dvou postaviček. A pokud říkám komorní, tak skutečně komorní myslím, kromě Pierce a Liama se sice čas od času objeví na scéně ještě někdo jiný (Anjelica Hudson uprostřed pouště, Xander Berkeley jako šéf stavby dálnice), jinak se celou dobu můžeme místo velkolepých bitev kochat maximálně tak krásnou přírodou (na druhou stranu skvěle natočenou Johnem Tollem). Trochu víc jsem se těšila na flashbacky z minulosti, ztvárnění občanské války, bohužel se ale příběh až na závěrečnou pointu zaměřil výhradně na běh divočinou. i tak si ale nemůžu pomoct, ale konec se mi moc líbil... ne, že by ta pointa nebyla lehce odhadnutelná, ale posledních pět minut je moc krásných, tak trochu melancholických. A ta hudba...(30.4.2007)

 • Xmilden
  **

  Zpočátku zde jistý potenciál byl. Přecejen divák je vržen přímo do akce, kdy je Brosnan postřelen a následně pronásledován. Hodnocení absolutně neodpovídá. Slabší western jsem neviděl už hodně dlouho. Neeson byl později zachráněn Bessonem v 96 hodinách. Brosnan se už nevzpamatoval nikdy. 45%(31.12.2014)

 • klerik
  ****

  Veľmi slušné a minimalistické. Postupne sa mení tempo i atmosféra, ale mňa dostal aj ten prechod do mysteriózna. Zaujímavé, že je to veľmi podobné velebenej SKUTOČNEJ GURÁŽI a pre mňa minimálne rovnako dobré... Tento film je pre mňa aj určitou satisfakciou za mierne spackaný 3:10 VLAK DO YUMY...(20.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace