Muž proti muži

Muž proti mužovi

Seraphim Falls

Western

USA, 2006, 115 min

Ach jo, kde jsou ty westerny z 80 let? Tohle si hraje na děsně drsnej western ale bohužel, možná lehce podprůměrná vykopávka na kterou si za pár let nikdo nevzpomene.(25.1.2010)

• Tuxedo

První půlhodinka v lese je více než ucházející, s přibývajícími minutami už nemá film co nabídnout, zabředává do nudy a konec je parodií na sebe sama.(2.3.2008)

Jeden chlap jde po krku druhému chlapovi. Důvody se divák dozví až v závěru (jo, je to očekávatelné klišé). Ani jedna z postav není vyloženě dobrá či zlá. Scénář je nepodstatný, tvrďáci prostě jdou, potkávají zcela bezvýznamné vedlejší figurky a dojdou až do trošku halucinogenního finále. Jediná pozitiva jsou Neeson s Brosnanem v hlavních rolích a pán kameraman s hudebním skladatelem. Hezky vypadající drsné prázdno.(8.4.2008)

Já si to užil. Pierce Brosnan jako zálesák dost překvapil. Závěr odpouštím a dávám palec nahoru.(12.12.2008)

DVD jsem dostal zadarmo od kamádky. Potom, co jsem to viděl, jsem ji šel hledat, páč jsem za něco tak dobrýho chtěl zaplatit(19.11.2008)