Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

Frajer42

Nesmírná píčovina, která m ovšem spolehlivě odradila od jakékoli formy večerní hrátek. Člověk si po zhlédnutí více rozmyslí, kam bude svoji chloubu strkat. Příběh je fakt strašný a jako celek nefunguje. Naštěstí baví v rámci ujetosti jednotlivých scén. Nebaví však tolik, kolik bych rád. Film je zbytečně umírněný. Myslím si, že zde bylo třeba, aby se snímek fakt hodně odvázal a hnal věci hodně do extrémů. Trošku mě také zamrzelo, že je to zde samý ukousnutý penis, ale zubatou frndu, na kterou se zákonitě musel těšit snad každý divák, tak tu zde neuvidíte. [45 %] ()

mil@n.fanatik

No, hoodně zvláštní film... V některých chvílích to směřovalo k jasnému odpadu, ale jinak byly i světlejší chvilky, blížící se k 3*... Dá se říct, že mě film bavil, až na některé chvilky, již zmíněného odpadu se to dalo... Ale podruhé bych se na to určitě určitě nedíval... :-DD. 40% ()

Arsenal83 odpad!

Slovenský preklad Zubatá vagína snáď ani nie je treba komentovať a hneď je jasné, že ide o film hodnoty mínusovej a nehodného iného ako odpadového stanoviska. Úchýlný režisér sa ukojil a my zdraví ľudia môžeme tento amatérsky zážitok s radosťou vypľuť. ()

Vitason

,,Já vás nekousnu." Pár jsem jich viděl, ale zatím mě žádná nekousla (To musím zaklepat, ale radši né na zuby:-). Musím říct, že na Teeth jsem byl díky námětu velice zvědavý, ale dostal jsem něco jiného než jsem čekal. Rozhodně se nejedná o komediální horor, kde je tolik ukousnutých penisů, že se ani nevejdou na obrazovku. Je to spíše melancholický film, který vypráví o poznání vlastního těla, dospívání a objevení sexuality. Rozhodně nečekejte žádný exploatační nářez jako já, ale i přesto jsem se docela slušně bavil, protože celý film je vizuálně zajímavý a na některé scény jen tak nezapomenu. U Jess Weixler mi ze začátku přišlo, že hrozně přehrává, ale po chvíli jsem si na ni tak nějak zvykl a nakonec se mi líbila. Hodnotím třemi hvězdami, kdyby zubatou ukázali, tak bych možná uvažoval i o čtvrté hvězdě. A ponaučení na závěr: Pánové, holkám z okolí Temelína se vyhněte! ()

heyda

Češi jsou trapní puritáni :-D, nepochopí, že rejža měl v hlavě jeden bláznivej námět a chtěl ho jenom předat dál. Pochybuju, že si kladl nějaké větší ambice než jen pobavit. A mě to bavilo. Nejdřív jsem sice chtěl dát jen 3 hvězdičky, protože nebudem si nic nalhávat (je to trochu bezzubá ehm zubatá píčovina), ale tak nízké hodnocení je nesmyslný, takže 4 hvězdičky. :) ()

lillien

Pohádka s velmi legračním námětem o kousající vagině, což by někdy mohla být praktická a veselá věc zejména pro případy vynucených styků, nicméně v tomto podání jinak neotřelý námět stupidně rozmělněn do takové nudné ultrakundoviny, že tři ukousnuté penisy to zdaleka neutáhnou. Efekty slabé, díky čemuž soucit s postiženými nulový. Jediný pohled na odhalené prso nebo snad achbožechraň!! Nahá vagina!! zůstane zbožným přáním a dostává se nám jen kousek gumového dilda pomatlané jahodovým džemem. Námět nedůvěryhodný, penisy nic moc a veskrze to byla celé taková nudná blamáž pro náctileté. Znovu jdu se slzou v oku vzpomínat na Saw, kde jsem ty zohavované části těl sledovala se skutečným zaujetím, na rozdíl od tohoto trapasu nějaké partičky amatérů, kteří by příště raději měli točit filmy o bowlingu, od toho bych snad alespoň neočekávala nějaké napětí nebo pikantní zábavu. Pro nás bloody mary uchyláky ztráta času. ()

virus10

Další až moc nízké hodnocení!! I na IMDb to má nyní 58 procent!! Originální kousek, který každý může brát jinak. Někdo jako horor (i když žádný masakr to není), jiný jako komedii-taky kombinaci obojího nebo jen neobyčejný příběh dospívající holčiny ;-) Mě se to teda líbilo!! ()

Jinny

Jsem v pokušení být zlá, některé okamžiky v tomhle filmu jsou ale tak geniálně bizarní, že při hodnocení přivřu obě oči. Bez mučení přiznám, že jsem se docela bavila, i když zubatá vagína hlavní hrdinky v akci bylo i pro mě silné kafe (natožpak pro muže). Jestli ovšem tahle ptákovina vydělala 350 milionů dolarů, celý Temný rytíř může jít do kytek - stačí film, na který americký teenager vezme svoji holku, tak proč se snažit. ()

eraserhead666

Znáte ten fór, jak chce matka uchránit svého syna před sexuální hříšností a tak mu nakecá, že tam ženy mají zuby? A on pak, když mu to nedá a konečně sbalí ženskou a dostane jí k sobě domů do postele, se jí zeptá, že slyšel, že tam ženy mají zuby, jestli by se mohl podívat. A ona nadzvedne peřinu a řekne, že klidně. On vleze pod tu peřinu, chvíli tam pobude a když vyleze ven, tak se ho ta ženská zeptá: "Tak co, mám tam zuby?" A on na to: "Ne, ale na tak blbých dásních, to se ani nedivím!" No a částečně o tomhle tenhle film je. Je to o mladý holce, která ji má zubatou. A tenhle stručný (ač výstižný) popis svádí ke dvěma závěrům - buď to bude nějaký zběsilý gore masakr a nebo neskutečná blbost. Tak trochu jsem čekal to druhé, ale chyba lávky, dámové a páni. Tohle je něco úplně jiného, docela povedeně a decentně natočenej "krvák" (i na krev a trošičku gore dojde - ono film o holce, která jí má zubatou, se zcela jistě bez nějakých ukousnutých ocásků neobejde). Pro mě asi překvapení roku. Něco takového jsem nečekal. Ač mi byla hlavní hrdinka docela nesympatická, její představitelka ji zahrála hodně dobře. Film se většinou drží dost při zdi a je to (navzdory zápletce) dost decentní, až to vypadá, že je to točený tak, aby na to mohli i osmiletí (navzdory zápletce), o to víc ale překvapí nahá prsa a skvěle vyzní krvavější scény, které vůbec nejsou samoúčelné, jak jsme občas zvyklí. A ta závěrečná scéna v autě s chlípným dědkem je jen třešnička na dortu a aspiruje na nejlepší scénu filmu. Ten film na to na první pohled vůbec nevypadá, ale je to poměrně parádní záležitost. ()

SOLOM.

Jen hrdina jí může porazit!!! Vážně existuje a já jsem první, kdo jí objevil!!!! Tak tyhle žvásty mě vážně rozesmály stejně jako zbytek filmu. Nikdy jsem neviděl větší kravinu, která má být údajně hororem, ale nevypl jsem jí ještě před koncem. Děj je naprosto dementní stejně jako kroužek paniců a pannen. Ucvaklé umělé penisy a pohledná herečka jsou asi tím jediným co si za týden z tohohle filmu budu pamatovat. Určitě se na tohle mrknu znovu, ale ne zas moc brzy. Průměrná podívaná si zaslouží i průměrné hodnocení 5/10 ()

Xeelee

Horor a komedie? Na IMDb je ještě thriller, ale tohle je jen exploatovaný iniciační drama o osamocený (sexuálně) dospívající holce, říznutý thrillerem s pár vtípky a několika lehkými gore scénkami. Svým způsobem je Dawn vyloučená ze společnosti kvůli traumatu z dětství, který si nepamatuje, ale podvědomě ví, že je něco špatně. Lidi počítaj s tím, že podle názvu a obsahu půjde o nějaký zábavný brutální béčko a on je to po filmařský stránce (kamera, hudba, scénář, střih) opravdu dobře zvládnutej film, kterej je myšlenej naprosto vážně (pojetí je exploatačně nadsazený), nepůsobí směšně, herecky je Intimní tajemství překvapivě dobrý a psychologie postav je uvěřitelná. Jess Weixler zahrála Dawn bez přehánění skvěle. Hlavní vinu na neúspěchu vidím v tom, že divák očekává zmíněný zábavný brutální béčko a dostane vážnej atmosférickej film, postavenej na hutný atmosféře a hereckém výkonu hlavní postavy. Navíc, co si budem povídat, jde o dost bizarní film, útočící na samotný mužství (i když je to jen důsledek toho o co ve filmu jde), což asi dost pánů (i slečen) nemusí dobře snášet. Když to shrnu, Teeth je moc sympatickej počin, kde se snoubí béčkový, artový, exploatační a sociálně kritický filmy s kvalitní filmařskou prací a řádně hutnou atmosférou. Zajímavý komentáře: Bluntman, Superpero ()

claudel

Hovadina, bez hlavy a paty, balancující na pomezí několika žánrů. Buď to mělo být natočeno jako ztreštěná komedie anebo jako děsivý horor, vyhýbající se však nechutnostem a zaměřený na momenty napětí a vyděšení. Pryč, fuj, zahodit. ()

ancientone

Prekladový názov "zubatá vagína" sľubuje presný opak toho, čo dostanete. Teeth je aj po rokoch svieže hororové indiečko s výrazným vizuálnym štýlom, ktorý ho tlačí medzi podarené (a zároveň správne vyjeté) festivalovky rovnako, ako je jasne formulovaný a príčetný svetonázor prechádzajúci do vydareného nadhľadu k sebe samému, aj slasherovému sub-žánru, na ktorý odkazuje. ()

Morholt odpad!

Co taky čekat od filmu, když jeden z jeho překladů zní Zubatá vagína. Strašnej škvár plnej nesympatickejch neherců, což se režisér snažil vyvážit detailama různě ukousnutejch ptáků. Celkem mě překvapuje vysoký hodnocení, ale možná je tady nějakej podtext, kterej dokážou zaregistrovat jen ti uvědomělejší. ()