Maraton lásky

Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Je to sice jen další z řady průměrných romantických komedií, ale zasmál jsem se. Na zlepšení nálady nebo když prostě jen potřebujete vypnout mozek je to ideální. Hank Azaria ani Simon Pegg tady nemají chybu.(16.3.2008)

Druhá polovina je sice klišovitě ošoupaná jako tenisky po osmnácti maratónech, ale jinak jsem se skoro celých devadesát minut uchechtával, role jsou dobře a vtipně zahrané. Schwimmer mě docela překvapil, i když závěrečná půlhodina není zrovna přehlídkou originálních filmových prvků. 70%, protože jsem se jednoduše bavil. 10 miliónů dolarů(rozpočet)/35 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.2.2008)

• sochoking

Veľmi hlupučká komédia. Teda ak, samozrejme, nie je určená deckám do 12 rokov. Hank Azaria sa nemusí vôbec prekonávať. Ten predvádza svoj štandart. Lúto mi však je Simona Pegga a Dylana Morana. Tie 2* sú práve len vdaka im dvom.(4.3.2009)

Vošoust jeden :-D....docela sem se bavil a podle mě se jedná o mírně nadprůměrnou komedii. Přesto uběhnout maraton se zlomeným kotníkem? No existují lepší komedie. 60%(25.7.2011)

• Hellboy

Ačkoliv má film jen 95 minut, občas jsem se docela nudil. Hlavně proto, že děj je neuvěřitelně řídký a zápletka průhledná, neodehraje se zde snad jediný zvrat. Simon Pegg není špatný komik, i když některým nesedne a mě taky zrovna neuchvacuje, takže díkybohu za Dylana Morana, který měl překvapivě i docela dost prostoru, bál jsem se, že to bude jen třeba 5 minutový štěk. Celkově silnější dvě, ale pochybuju, že se na tohle ještě někdy podívám. Existuje mnoho o moc lepších komedií.(3.4.2008)