poster

Maraton lásky

 • Velká Británie

  Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  ***

  Je to sice jen další z řady průměrných romantických komedií, ale zasmál jsem se. Na zlepšení nálady nebo když prostě jen potřebujete vypnout mozek je to ideální. Hank Azaria ani Simon Pegg tady nemají chybu.(16.3.2008)

 • Lateef
  ***

  Druhá polovina je sice klišovitě ošoupaná jako tenisky po osmnácti maratónech, ale jinak jsem se skoro celých devadesát minut uchechtával, role jsou dobře a vtipně zahrané. Schwimmer mě docela překvapil, i když závěrečná půlhodina není zrovna přehlídkou originálních filmových prvků. 70%, protože jsem se jednoduše bavil. 10 miliónů dolarů(rozpočet)/35 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.2.2008)

 • sochoking
  **

  Veľmi hlupučká komédia. Teda ak, samozrejme, nie je určená deckám do 12 rokov. Hank Azaria sa nemusí vôbec prekonávať. Ten predvádza svoj štandart. Lúto mi však je Simona Pegga a Dylana Morana. Tie 2* sú práve len vdaka im dvom.(4.3.2009)

 • heyda
  ***

  Vošoust jeden :-D....docela sem se bavil a podle mě se jedná o mírně nadprůměrnou komedii. Přesto uběhnout maraton se zlomeným kotníkem? No existují lepší komedie. 60%(25.7.2011)

 • Hellboy
  **

  Ačkoliv má film jen 95 minut, občas jsem se docela nudil. Hlavně proto, že děj je neuvěřitelně řídký a zápletka průhledná, neodehraje se zde snad jediný zvrat. Simon Pegg není špatný komik, i když některým nesedne a mě taky zrovna neuchvacuje, takže díkybohu za Dylana Morana, který měl překvapivě i docela dost prostoru, bál jsem se, že to bude jen třeba 5 minutový štěk. Celkově silnější dvě, ale pochybuju, že se na tohle ještě někdy podívám. Existuje mnoho o moc lepších komedií.(3.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace