Maraton lásky

Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Příjemné pokoukání! Mám rád toho herce co hraje toho vždy ošklivějšího chlapíka, protože je to neuvěřitelný sympaťák a tady navíc i skvělý atlet. David Schwimmer prokazuje svůj talent. Ano film je tuctovým příběhem, který není nikterak originální, ale přesto umí potěšit a zahřát a následně několikrát rozesmát.(22.5.2008)

• anderson

Šablónovitá romantická komédia, ktorú som zhliadol iba kvôli Peggovi, od ktorého som očakával kultivovanú oddychovú zábavu. Rád by som však vedel prečo do takéhoto typu filmu musia byť za každú cenu vnášané vulgarizmy najhrubšieho zrna. Navyše do poobedňajšej reprízy, ktorú môžu sledovať aj deti. Je mi z toho na vracanie. Za normálnych okolností by to bol priemer, takto iba za "dvojku". (24.11.2012)(24.11.2012)

• Ducharme

Maraton lásky? Kdo tohle k sakru překládal?! Simon Pegg a Dylan Moran v jednom filmu - neuvěřitelné lákadlo, které nakonec nezklamalo. Ano - je to klišé, je to přehnané a všichni vědí jak to skončí, ale stejně.(1.5.2009)

Vošoust jeden :-D....docela sem se bavil a podle mě se jedná o mírně nadprůměrnou komedii. Přesto uběhnout maraton se zlomeným kotníkem? No existují lepší komedie. 60%(25.7.2011)

Příjemná komedie s klasickým schématem - looser se snaží napravit chyby, které udělal a získat zpět lásku svého života. To vše i s povinným happyendem...ale některé vtipy jsou povedené a jako oddychový film působí výborně. Je vidět, že David Schwimmer není tak špatný, jak podle jeho herectví vypadá.(11.8.2008)