Maraton lásky

Velká Británie, 2007, 100 min

David Schwimmer

Simon Pegg

Alex Wurman

Vošoust jeden :-D....docela sem se bavil a podle mě se jedná o mírně nadprůměrnou komedii. Přesto uběhnout maraton se zlomeným kotníkem? No existují lepší komedie. 60%(25.7.2011)

Rozhodne ne tak spatny, aby to melo jen 66%, ale zase ne tak dobry, jak to bejt mohlo. Nejvetsi problem je asi pribeh, kterej je strasne narvanej klise, takze vyvoj je cloveku jasnej od zacatku do konce. Dalsi problem je, ze se tvurci nemohli nak rozhodnout, jesli teda komedii a nebo drama, takze tu jsou na komedii dost vazny a krapet smutny momenty a to pak misty rusi. Samotnejch vtipu by tu melo bejt krapet vic, ale mezi tema, co tu jsou, se najde i par originalnich, ale i kdyz vetsina uz k videni nekde byla, hlavne diky perfektnim hercum jsou skvele vtipny. Obsazeni se fakt povedlo, Azaria a hlavne Pegg nemaj chybu a potesilo me, ze zas nekde dostal trosku slusnejsi roli Dylan Moran, kterej je neskutecne krutej. Celkove jsem se misty nudil, ale vetsinu casu slusne bavil.(11.3.2008)

Lehce nadprůměrná komedie, která se (bohužel) nesnaží oslňovat tunou gagů a narážek, naopak snad občas až příliš poučit a dojmout. Nelze než zalitovat, že Dylan Moran nedostal víc prostoru, ale i tak film dokáže slušně zabavit.(2.3.2008)

Ukázku na tenhle film jsem viděla za posl. týden asi 5x a když to bylo posledně, tak jsem si řekla, že to vážně nemusí být špatný film. A jsem ráda, že jsem na něj koukla. Je to přímo výborný film! Simon Pegg je vynikající, jeho herectví a humor je vážně úžasný. Takhle na noční pokoukání a pobavení je tenhle film ta nejlepší volba!(5.8.2008)

Druhá polovina je sice klišovitě ošoupaná jako tenisky po osmnácti maratónech, ale jinak jsem se skoro celých devadesát minut uchechtával, role jsou dobře a vtipně zahrané. Schwimmer mě docela překvapil, i když závěrečná půlhodina není zrovna přehlídkou originálních filmových prvků. 70%, protože jsem se jednoduše bavil. 10 miliónů dolarů(rozpočet)/35 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.2.2008)