poster

Maraton lásky

 • Velká Británie

  Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  ***

  Je to sice jen další z řady průměrných romantických komedií, ale zasmál jsem se. Na zlepšení nálady nebo když prostě jen potřebujete vypnout mozek je to ideální. Hank Azaria ani Simon Pegg tady nemají chybu.(16.3.2008)

 • Lateef
  ***

  Druhá polovina je sice klišovitě ošoupaná jako tenisky po osmnácti maratónech, ale jinak jsem se skoro celých devadesát minut uchechtával, role jsou dobře a vtipně zahrané. Schwimmer mě docela překvapil, i když závěrečná půlhodina není zrovna přehlídkou originálních filmových prvků. 70%, protože jsem se jednoduše bavil. 10 miliónů dolarů(rozpočet)/35 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.2.2008)

 • swamp
  ***

  David Schwimmer je snad opravdu takový nudný cucák jako Ross z Přátel.. Mít na place Simona Pegga s Dylanem Moranem a nevyužít toho do totálního zničení bránic všech?! Zatlačuji nostalgickou - Black books - slzu. :)(5.5.2008)

 • castor
  ***

  Nenáročná oddychovka plná klišé, odehrávající se v mém oblíbeném Londýně a nabízející hned několik velmi dobrých herců.. mezi ně se rozhodně řadí i krásná Thandie Newton, která dokáže hravě rozkmitat tepovou frekvenci i těm, kteří maratón viděli tak akorát z pohodlí kanape.. víc cynismu by neškodilo!!(25.7.2011)

 • BadoXXII
  ***

  Simon Pegg to drží nad vodou, viacmenej ako stále. Inak je to len priemerná komédia, ktorá obsahuje pár skvelých pasáží (hlavne tréning a vypichnutie pluzgiera), ale rozhodne by jej prospelo menej dojímavých scén a viac gagov.(5.4.2012)

 • - Gordon (Dylan Moran) nosí hodinky značky Rolex 520 Perpetual Oyster. (dyfur)

 • - Původní scénář počítal s maratonem v Los Angeles. Poté, co do filmu vstoupil tým britských producentů, se přesunul děj do Londýna. Práva na londýnský maraton však již dříve ukořistila jiná produkce, a tak museli filmaři uspořádat vlastní pod názvem „Nike River Run“. (Olík)

 • - Režisér David Schwimmer si neodpustil malé cameo. Během maratonu sledujte chlápka s čepicí, který Peggovi strčí do ruky pivo. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace