Maraton lásky

Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

• anderson

Šablónovitá romantická komédia, ktorú som zhliadol iba kvôli Peggovi, od ktorého som očakával kultivovanú oddychovú zábavu. Rád by som však vedel prečo do takéhoto typu filmu musia byť za každú cenu vnášané vulgarizmy najhrubšieho zrna. Navyše do poobedňajšej reprízy, ktorú môžu sledovať aj deti. Je mi z toho na vracanie. Za normálnych okolností by to bol priemer, takto iba za "dvojku". (24.11.2012)(24.11.2012)

Co mě na tomto maratonu nejvíc chytlo, byl příběh a ono téma jít nad své možnosti. Simon Pegg nepatří mezi mé oblíbence, hlavně díky specifickému smyslu pro humor, ale zde mi za asistence dalších spoluběžících nevadil. Zasmál jsem se tak dvakrát, ukápl nějakou tu romantickou slzu, ale to je na komedii a vyšší hodnocení málo. 55%(16.5.2010)

Do dneška jsem nepochopil dvě věci. První věc je spíš otázka k zamyšlení která zní: Na co si to tu kurva všichni hrajete?! A věcí druhou je ta, proč má každá komedie zde tak špatný hodnocení. Nemůžu si pomoct, ale tehle film je prostě skvělej od začátku až po konec a na 90 minut pobavení je to naprosto ideální. Simon Pegg je frajer a to, že tu nějakej choze vyžvejkne blábol typu "ohrané, nevtipné" neni hned důvodem se tím řídit taky. Dam ruku do vohně za to, že se valná většina řídí pocitem druhejch, aby se tu náhodou nějak nepohoršili. Probuďte se z tý noční můry. Jasnejch pět hvězd.(15.5.2009)

Ze začátku slušně rozjetá komedie, která však ke konci zabředne do klišovytých vod běžných prvoplánových romantických komedií. Naštěstí vše zachraňuje Simon Pegg a pár vtipných scén.(6.4.2009)

Nechápu to. Totiž, zde hrají tři herci, kteří sami o sobě jsou vtipní, což dokázali ve svých jiných filmech/seriálech (Pegg - Shaun of the Dead, Big Train, Moran - Black Books, Azaria - America's Sweethearts) ale co předvádějí tady? Pegg je sotva průměrně zábavný, Moran měl dvě, maximálně tři opravdu dobré hlášky a Azaria byl zase zoufale nudný. Nemůžu uvěřit, že takhle průměrný film přišel z Británie(!) a navíc ho natočil Schwimmer (o kterém jsem si myslel, že má nějaký smysl pro humor). Prostě a jednoduše, čekal jsem další povedenou komedii z Británie, dostal jsem komedii, která spíše připomíná vývoz z USA - průměrný film s minimem skvělých vtipů, zato těch průměrných tam najdete až moc. 60 %.(26.7.2011)