Maraton lásky

Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Dokud Simon Pegg běhá, je to sranda. Když začne zachraňovat manželství a rodinné hodnoty, tak už ne... Film na půl cesty mezi Velkou Británií a Hollywoodem zachraňuje suchý humor a Dylan Moran - z druhé strany ho zabíjí schematismus a sladkobolnost.(2.2.2013)

• Sonnery

i přes svoji "kultivovanost a vkus" se občas podívám na úplně zbytečnej film a pak tiše v koutě brečim nad tim kolik že mi to uteklo minut života(13.11.2008)

Před puštěním filmu jsem se spoléhal přinejmenším na duo Pegg a Moran. Vyplatilo se. Bohužel v neprospěch filmu jsou tito herci asi to nejlepší na této komedii. Sice mě bavila asi od druhé třetiny, ale celkově spadá do průměru.(21.2.2009)

Komediální jednohubka stravitelná pro oba břehy Atlantiku. U mě osobně nakonec těsně převážily ty britský ingredience, z nichž se sluší vyzdvihnout hlavně nenápadnej štěk Davida Walliamse tak trochu ve stylu Little Britain.(25.7.2014)

Nenáročná oddychovka plná klišé, odehrávající se v mém oblíbeném Londýně a nabízející hned několik velmi dobrých herců.. mezi ně se rozhodně řadí i krásná Thandie Newton, která dokáže hravě rozkmitat tepovou frekvenci i těm, kteří maratón viděli tak akorát z pohodlí kanape.. víc cynismu by neškodilo!!(25.7.2011)

• - Dennis (Simon Pegg) se doma kouká na film Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001). (Stanley619)

• - Původní scénář počítal s maratonem v Los Angeles. Poté, co do filmu vstoupil tým britských producentů, se přesunul děj do Londýna. Práva na londýnský maraton však již dříve ukořistila jiná produkce, a tak museli filmaři uspořádat vlastní pod názvem „Nike River Run“. (Olík)

• - Pegg ohroměně zírající na mužné přednosti svého soka je autentický. Ve scéně v šatně měl být Hank Azaria zakrytý sáčkem tělové barvy. Sáček mu ovšem na jeho intimních partiích nedržel. Šlo se tedy do akce „naostro“. (Pumiiix)