poster

Maraton lásky

 • Velká Británie

  Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  **

  Na lásku nemá právo každý, ale jen ten, kdo ji potřebuje. Kdo ji potřebuje, ten pro ni něco dělá. A kolik toho udělá, tolik lásky si i vydělá. V této komedii hlavní hrdina lásku nalézá.(21.5.2011)

 • Jossie
  ***

  Až do poloviny u mě měla Schwimmerova komedie hodně dobře našlápnuto, hlavní hrdina byl divný, takový antihrdina, ostatní postavy byly taky zajímavé a zápletka byla docela nevšední. Jenže ke konci se to začalo kazit a padalo jedno klišé za druhým a to je velká škoda. Takže nakonec to přiřadím k lepšímu průměru a dodám, že to docela stojí za vidění.(19.10.2008)

 • predators
  ***

  Co mě na tomto maratonu nejvíc chytlo, byl příběh a ono téma jít nad své možnosti. Simon Pegg nepatří mezi mé oblíbence, hlavně díky specifickému smyslu pro humor, ale zde mi za asistence dalších spoluběžících nevadil. Zasmál jsem se tak dvakrát, ukápl nějakou tu romantickou slzu, ale to je na komedii a vyšší hodnocení málo. 55%(16.5.2010)

 • sochoking
  **

  Veľmi hlupučká komédia. Teda ak, samozrejme, nie je určená deckám do 12 rokov. Hank Azaria sa nemusí vôbec prekonávať. Ten predvádza svoj štandart. Lúto mi však je Simona Pegga a Dylana Morana. Tie 2* sú práve len vdaka im dvom.(4.3.2009)

 • hippyman
  ****

  pobavit diváka je podle mého názoru u komedie to hlavní a tady se to docela dobře povedlo... pegga já rád a moc u filmu nepřemýšlet občas taky neuškodí... oddychovka za 70%.(10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace