Únos

• USA Lifted
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

Grimlok

Skvělý krátký animovaný film od Bixaru :-). Takhle probíhají určitě i jízdy v autoškole u některých jedinců. ()

Torgal

Geniálny nápad, ale v podstate sa v celkom filmečku stále opakuje. Záver je absolútne predvídateľný. Stále je to ale výborná zábava. ()

Sosak

Vynikající animovaný kraťas od mistrů Pixarů. Scénář není tak silný, jako v jiných dílcích, ale animace a výtvarná stylizace je opět na obrovské úrovni. No a i přes lehčí pokles v příběhu je to stejně pořád skvělá legrace a příjemná podívaná. ()

Valkyria

Milovaný pixar! :) Krásné annimace, výborný a originální nápad, jako vždy :) Ale příběh byl chvílemi trošku nudný.. a to u krátkometrážáku zrovna není nejlepší... čekáte nabitých 5 minut! Takže u mě 75%... :) ()

josieaddms

Podle mého, je toto naprosto perfektní Pixar Short. Dělá si to legraci ze sci-fi filmů, a má to švih a vtipný nápad. A navíc mi -nic ve zlém- ti dva mimozemšťané neskutečně připomínají mé rodiče. ()

Scharra

V tomhle kraťasu nakouknem na zkoušku v únoso-škole. Srovnáním trochu slabší jako jiné kousky od pixaru, ale i zde se jedná o zábavný skvost ()

Veronica27

U tohohle jsem se bavila skvěle, celkem roztomilý ufounek nám dělá zkoušky. Tohle bylo prostě fajn.A řezala jsem se smíchy, jak dlouho ne ! ()