Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

p81

Mám pocit, že jsem viděl jiný film. Já jsem se opravdu bavil, i když je pravda, že jsem skoro bezmezný fanoušek Čtvrtníčka a spol. Podle mne ideální letní komedie do letního kina. ()

Leila75 odpad!

Absolutně netušim ,co tohle má znamenat,vydržela jsem TO sledovat přesně 22min.54sek.,pan Čtvrtníček býval hodně vtipný,už je to ale dávno...Staré dobré České sody! Neusmála jsem se ani jednou,za to jsem se nezbavila šklebu trapnosti. ()

Pattrick

Za Petra :-) jinak je to opravdu velká blitka, protože todle se fakt nedělá. Takhle děsit diváky. A finálová scéna, to mělo být prosím co? Já jsem to asi nepochopil, snad ostatní jo ()

onsik84

Na tenhle kousek s pány Čtvrtníčkem, Poláškem a Lábusem jsem se těšil, ale docela slabota...Jen ta ústřední melodie od Tří sester je chytlavá a do filmu pasuje jak pr... na haj... ()

ce4you odpad!

Jako nenáročnému divákovi mi k pobavení stačí málo. Bohužel, během celé této "komedie" jsem se ani jednou nezasmál a zhruba od poloviny pouze litoval 49 korun, které jsem za DVD s tímto filmem zaplatil. Vulgárně mluvící Lábus a jaloxé sexuální narážky jsou i na můj vkus na 100 minutový film ostudně málo. ()

Blood311

Jak už jsem tu někde psal, je jen málo komedíí, které mě rozesmějí, ale tohle je asi nejlepší česká komedie. Hrušinskej me totálně dostal do výbuchu smíchu, kterej sem dostal po jeho hereckym výkonu, ať už když oplakával psa, nebo jak spadl z kola udejchanej jak pes :-D, nebo hláškou : pak ho sežeru a pak ho zase vyseru..a spoustou spoustou dalších vtipných scének .. ()

corax8

Bohužel hodně slabí. Na pár vtipů bylo škoda mrhat filmovým materiálem. Celé je to takové nekonzistentní a o ničem. ()

RPO

Vzhledem ke komentářův jsem váhal zda se vůbec podívat ze studijních důvodů... Ale výsledek rozhodně tak špatný není, je to to nadsazené, ale tak to musíte brát. Taková letní oddychovka (pokud máte rádi Čtvrtníčka, Poláška či Lábuse) a viděl jsem mnoho mnohem horších českých filmů. 50% ()

papinak

Tak tohle se hodně nepovedlo. Čtvrtníček jindy vtipný, je tady díky dementnímu scénáři maximálně tak trapný- divím se, že vůbec do něčeho takového šel. Bohužel jsem se nezasmál ani jednou a nemyslím, že je chyba ve mě. Prostě monstrblbost. ()

Hedger

Čtvrtníček až roztomile přehrává. V kombinaci s typicky čtvrtničkovskýma hláškama to, ale dohromady dává vcelku roztomilý dojem. Rudolf Hrušínský svým zabiju, sežeru, vyseru a sežeru dodává dobře zapadající prvek trochu drsnějšího humoru a poněkud "slizká" role Jiřího Lábuse coby rybáře/svůdníka-pohádkáře doplňuje dvojici paní Marty a jejího profesora. Celkem dávám 3 hvězdy i za tu hudbu, která tam opravdu seděla. ()

sun.eagle

Uvod filmu vypadal obstojně, Čtrvtníčkovy hlášky, a jeho souhra s Polaškem stojí za to. Ale jako kdyby bylo vymyšleno jen dvacet minut filmu a pak se imrovizovalo a slepovalo přímo na place. Postupem času mizí i vtipnost hlášek, a jediné co zaujme, stejným zpusobem jako buranské traktorysty, je slečna Farkašová. A ten konec? co to jako mělo být. Nevím kolik činil honorář zučastněných herců, včetně těch kteří nemají zapotřebí učinkovat v takových škvárách, ale pochybuji o jejich dobrém vkusu. Pochybuji že jsou natolik naivní že podepsali aniž si přečetli scénář... ()