Clona

Shutter

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 85 min

• Xmilden

Tak už jsem viděl i "americkou" Clonu. Trošku bída, nevím proč Amíci předělávají nějaký film a pak stejně děj nechají v Asii. No to je asi na inteligenci některých lidí. Joshua Jackson a jeho partnerka jsou otřesnými herci. Neviděl jsem originál. Ale třeba Puls by dal Cloně na prdel. Ještě musím mrknout na Zmeškaný hovor a na Oko.(5.3.2009)

Ano příběh není nejgeniálnější, za to jako průvodce fotografováním by tento film jistě uspěl:-) To je asi jeho jediné mínus, bohužel tím ztrácí bodíky:-) Co nám ale vynahradí zpackaný scénář, jsou zvuky a hudba. Ty jsou naprosto úchvatné a především díky nim mi několikrát přejel mráz po zádech. Fotografové a modelky budou jásat, my ostatní se podíváme a zahodíme:-)50%(14.8.2008)

Našlo sa zopár svetlých okamihov, ale celkovo je to priemer.(17.12.2011)

• Smok

No ako náučný film pre fotoamatérov to beriem, ale na horor to malo dosť málo atmosféry strachu. Bohužiaľ naozaj sa nezľaknem tieňov na fotkách.(5.9.2008)

Shutter je dalším remakem, ale tentokrát bych ho neházel úplně do koše. Nápad to má, pár napínaček taky. jen ten konec byl tak neuvěřitelně přitaženej za vlasy že jsem si na konci řekl "Ach jo". Nicméně originál jsem neviděl takže moje hodnocení by se mohlo snížit.(28.8.2010)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 31. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)