poster

Clona

 • USA

  Shutter

 • Slovensko

  Clona

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  Fotografie duchů vznikají od doby, co existuje fotografování. Snaží se nám něco říct. Ale co?…. Únosná stopáž a duchařina v posledních 30 minutách snímku, kdy SPIRIT je na scéně jak jen to jde, dělají film shlédnutí hodný. Líbila se vám Nenávist? Tak zde nic objevného nehledejte!(26.10.2008)

 • MM_Ramone
  ***

  Benjamin a Jane sú mladomanženia z New Yorku. Tesne po svatbe odchádzajú do Tokia, kde Ben dostane lukratívnu pracovnú ponuku ako umelecký fotograf. Na jeho fotkách sa odrazu začne objavovať desivá, zahmlená postava mladej devy. Jedná sa o film japonského režiséra, natočený za peniaze amerických producentov. "Clona" sa pevne pridržiava typickej azijskej osnovy duchárských horrorov. Ako vždy ide o záhrobnú pomstu ranenej ženy. Je to pomerne slušne urobený snímok, ktorý však iste ničím neprekvapí ostrieľaných fanúšikov horrorovej tvorby. ***(17.12.2009)

 • Hakha
  **

  Dopadlo to tak, jak se asi od amerického remaku dalo očekávat, ve srovnání s originálem ve všem ztrácí, ale až tak hrozné to není. Myslím, že si tento film více užijí lidé, co předchozí film neviděli, jelikož je aspoň něco překvapí, ale spíše doporučuji zhlédnout Thajskou verzi, jelikož tato je krapet nudnější a jestli máte chuť na více lekačet, tak Thajská verze je jasnou volbou. Já hodnotím 2 hvězdičky…(31.10.2008)

 • Socraates
  *

  Špatně odrežírovaná duchařina se špatnými herci (obzvlášť Joshua byl k smíchu). Trapný scénky, trapný dialogy, trapný postavy, trapný záběry. Ale nakonec za šlápnutí na plyn v poslední dvacetiminutovce dávám hvězdičku a brzo vyhledám originál, protože ten snad takhle bídně udělanej bejt nemohl a tudíž je tam šance, že budu mít při sledování slušný bobky, což se tady nepovedlo.(19.11.2011)

 • Jericho666
  *

  Další trapný remake asijského filmu... A pořádně nepovedný... Copak v USA nemají vlastní nápady a musí pořád krást asijské filmy? A ještě je špatně "přetočit"? Asi ano... Nicméně na tuto verzi jsem se snažil koukat nezaujatě... Jakoby to byl originál... Ne... Nelíbilo ani trochu... Při srovnání to originálu nesahá ani po paty... Prosím už ne další takové remaky!(28.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace