Clona

Clona

Shutter

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 85 min

Nic extra od Clony nečekejte... je to Kruh v bledě modrým, ovšem sem tam se určitě pobavíte a mnohdy i pořádně leknete.(17.4.2009)

Na USA remake povedená práce, která ničím neurazí předchozí snímek Shutter (2004) z Thajska. Ale jak se říká, co se vidí jednou, po druhé už není ono a větších kvalit určitě nedosáhne, když se z originálu vymačkalo co se dalo.. 6/10 = 60%(10.3.2011)

• Hrabka

Co jiného zbývá než politovat ty, kteří to viděli dříve než thajský originál. Připravili jste se o perfektní zážitek! Nedivím se vám, že se vám tento remake líbil a pointa vám příjde skvělá, ale věřte, že originál je jen jeden a tomu nesahá tento ctrl-c ctrl-v kousek ani po kotníky. Jak se nemám nudit, když děj je úplně stejný, se stejnými momenty a závěr to samé. Sice to není úplná kopie jako např. Rec - Karanténa, ale i tak prostě už vím, co příjde. Na druhou stranu jsem aspoň zavzpomínal na pětihvězdičkový originál a některé scény se tady taky povedly. Dokonce mě přejel mráz po zádech, ale to bylo asi spíš při vzpomínce na nervydrásající thajskou verzi. Chápu, že Amíci chtějí přiblížit svým obyvatelům asijské horory, ale vážně lituji ty, kdo dají přednost kopii před originálem. 40%(13.12.2010)

• Fr

Fotografie duchů vznikají od doby, co existuje fotografování. Snaží se nám něco říct. Ale co?…. Únosná stopáž a duchařina v posledních 30 minutách snímku, kdy SPIRIT je na scéně jak jen to jde, dělají film shlédnutí hodný. Líbila se vám Nenávist? Tak zde nic objevného nehledejte!(26.10.2008)

• 5150

Koukatelný horrůrek, který díky kraťoučké stopáži vpohodě uběhne a nenudí. O nějaké super napínavé atmosféře, však až na pár momentů nemůže být řeč. Jít na něj do kina je celkem luxus..))(5.5.2008)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 31. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)