Holky fotbal nehrajou

Gracie

Drama / Sportovní

USA, 2007, 93 min

• Tommassi3

"Jsi v pořádku ??" - "Jo !! A je v pořádku ta vaše píšťalka ?? Nebojte se ji občas použít !!" - "Tys chtěla hrát s klukama !!"(26.2.2015)

Mě s tohle dílko líbilo, já osobně mám rád sportovní filmy (a pokud jde o fotbal tak je to úplně super) a tenhle mi fakt padl do oka. Příběh o dívce, kterou baví fotbal, zemře jí bratr (mimochodem otcův oblíbenec a nadějný fotbalista) a spíše jako pomátku na bratra se potom snaží prosadit ve světě fotbalu. Sice je pravda že se tam objevila spousta zvláštních věcí, ale jako celek to na mě působilo dobře a dle mě kam se na tohle hrabe série Goal!, kde bylo vše tak nalajnovaný, že sem vše očekával už od začátku. Jasně, tady je taky předvídaelný jak to dopadne, ale u takovýchto filmů je to normální. Ale jak se tak koukám na ostatní hodnocení tak polovina lidí se mnou souhlasit nebude.(17.10.2008)

Opravdu pohodová a prima komedie. A i když co si budeme povídat, je to béčková komedie, mě hodně bavila a vůbec jsem se nenudil, než u jiných komedií... 65%(10.1.2010)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $2,956,339Tržby Celosvetovo $3,826,568(4.6.2009)

...ale hrajou a i celkem obstojně ho zvládají. Slušný snímek, který si rozhodně nezaslouží být odkopnutý jako nějaká stará, řádně okopaná mičuda. Ovšem, asi nic pro "egoistické týpky", kteří neuznazují, že by holky(ženy) mohly něco zvládat téměř stejně dobře a pro fotbalisty..(30.10.2008)