Mistři Hazzardu: Jak to začalo

(TV film)
  • USA The Dukes of Hazzard: The Beginning (více)

Největší výtržníci ve světě hazardu se po úspěchu divadelního představení v roce 2005 vracejí a v akční dobrodružné komedii předvedou, jak to všechno vlastně začalo. Bratři Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi nejprve rozzlobili chamtivého byznysmena Bosse Hogga (Christopher McDonald), který chce zabavit farmu strýčka Jesse, a aby zachránili příbuzenstvo před finančním zruinováním, zkusí štěstí s hazardem. Jenže Boss Hogg není zrovna férový chlap a nevítá nově příchozí s vlídnou tváří. Nezbývá než povolat na pomoc sexy sestřenici Daisy Dukeovou (April Scottová)... Režii má Robert Berlinger. (oficiální text distributora)

jitrnic

On první díl je také řádně debilní, ovšem napoprvé mi přišel děsně legrační. Dvojka úroveň jakž takž drží, ovšem nedokáže vůbec ničím novým překvapit. A některé hlášky jsou opravdu příšerné ("Klidně si vraťte oči zpátky do hlavy"). ()

Guzo

Původní Dukes of Hazzard jsem neviděl, ale musím to v nejbližší době napravit. Zápletku i potenciál ale měl i tenhle film, jen ji absolutně nevyužil. Komedie jsou tu pro mě od toho, abych se zasmál, a pokud to neměla být komedie, co jiného tedy? ()

Jigsaw88

Po prvním dílu, celkem velice slabší dílko. Jednička byla určitě lepší, opět musím konstatovat, že se jedná o pokračování filmu spadající do kategorie Jednou a dost! ()

slovan1

Sračkoidní tv film... Kdy konečně amerikáni pochopí, že debilnima kecama a kozama napumpovanými silikonem se nedá zachránit celý film?! Tohle děla původním Mistrum Hazzardu akorat ostudu. Protřepat, zamíchat a zahodit... Jediná světlá věc je vytuněná April Scott. ()

kery-

Nepřijde mi že by tam byl až tak brutální poskes vůči jedničce. Jasně, chybí tu S.W. Scott a J. Simpson, ale i tak si to své tempo a kouzlo Dukes of Hazzard udrželo. Vše je při starém, tj. parádní honičky, silné vztahy v rodině které se příběh filmu snaží neúspěšně rozbít,charismatický (v záporném slova smyslu) záporák který na své činy jak už to tak bývá dojede a samozřejmě pěkné holky..A právě k těm holkám..na vkus normálního - troufám si říct neúchylného - diváka je tam ale až moc ženských nahoře bez a pokračování se trochu mění dnes už v obyčejnou rádoby teen. komedii plnou šuk*ní..A o tom přece jednička vůbec nebyla..Sečteno podtrženo dvojka není žádný průser který by musel nutně vyvolávat křeče v žaludku.. ()

Stanley619

Nudná, debilní, trapná, primitivní, nevtipná, idiotská, prosraná, příživnická vykrádačka, která je jenom dalším pokračováním, co se pase na svém úspěšnějším předchozím díle. Jednu hvězdičku dávam jenom za Willieho Nelsona. 22% ()

Rehooo

Pokračování filmu Dukes of Hazzard nedopadlo zase až tak špatně. Prostě jedna z dalších přiblblých komedií u které se člověk i někdy zasměje. Když se k tomu přidají fajn country písně, rychlé auto a pěkná April Scott, tak to zase takový propadák není. ()

Faila

Špatných filmů jsem viděla dost, ale tohle byla fakt blbost - nesmírně blbá blbost! Hloupé vtipy, stupidní herci, žádný vtip, žádný smysl, žádné něco ... ()

pepa3rd

Tak tohle byl film, kterej nemá ani hlavu, ani patu, natož nějaký alespoň kapku smysluplný děj. Ta jedna hvězda je snad jen za absenci fekálních vtipů a to, že jem to dokoukal do konce. ()

HoR

Podobne ako v prvom "pokračovaní" som sa vcelku bavil. Táto komédia nemá nijak zvlášť pútavý príbeh, ten by som vo svojom hodnotení posadil na nižšie priečky. V prvom rade ide o humor, toho som dostal vcelku primeranú dávku.Trocha mi chýbali tváre pôvodných protagonistov, ale napriklad krásnu Jessicu Simpson vystiredala podľa môjho názoru ešte krajšia April Scott. Scéna so zmrzlinou bola... no tá bola !!! ()

KdG

Celkem fajnový film, který si na nic nehraje. Je tu ode všeho něco: trochu humoru, pár nahatejch holek, akce, slušná kára, chlast ... Sherilyn Fenn si tu střihla pěknou roličku paní Hoggové. ()