V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Stingray

Ha há! Dlouho sem se u "péčka" takhle nepobavil! CGI Kostřičky v pornu! Pecka! Dal bych tam s nima sex! A herci dokonce "hrají" ! Hned sem si dal stáhnout Sex Trek,doufám,že se taky pobavim! ()

Tlemen

Skvělý péčko, akorát ho tam je trochu moc..:-) ještě bych ho asi tak o polovinu sestříhal nebo aspoň změnil pořadí jednotlivých akcí;-) Dějově je to ale správně ujetý ()

bernau84

na to že je to porno - výpravné, dokonce i příběh se mihnul... ovšem nasvícení nekterých scén je otřesné, pohledy přes plamen taky nic moc , ale jak říkám jedno z nejlepších péček (po Mask) co jsem kdy viděl, muselo to stát relativně dost peněz ,až sem se divil kolik je tam komparzu, převážně ale deformovaní námořníci a nějaká lůza - což při lezbických scénách fakt na pozadí být nemusí , kazí to celkový dojem :-) ()

hmyzovrah

Velice slušně točené a do filmu se můžete zapojit kdykoliv, pač hned víte o čem je.. :-) Samozřejmě dostanete chutě a hned se k aktérům přidat. ()