V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

VanTom

Překvapivě dobře fungující "výpravná dobrodružná komedie" s vyváženým poměrem hard-porno scén s těmi dějovými, takže žádné netrvají moc dlouho, nezačnou nudit a odsýpají. Škoda tak hlavně toho, že všechny "hérečky" jsou silikonové vyholené mrkací barbíny (čímž nemyslím přímo ošklivé), které mají k reálným ženským hodně daleko, nemluvě o drsných pirátkách. :-) ()

JoseBenes

Tak tohle je tak odvážnej pokus, že ho musím ohodnotit pěti hvězdičkama. Svoji filmovou kvalitu to rozhodně má a chvilkama je to skoro jako komedie, protože jsem se u slovních hříček skvěle bavil. Ta naše námořnice dokáže každého přimět, aby hlasitě chválil Boha. Jak jen to dělá? ()

Chise

Ano, nejdražší, nejvýpravnější a nejvelkolepější...velkofilm? Ne, porno! Je vidět, že i věci jako erotický film se dají dělat kvalitně, za mnoho peněz a dokonce s dějem. Jediné, co teda ale mně na tomto filmu nakonec vadí, je...že se tam furt š..á. ()

netahlo

Narez jak svine! Jednicka byla opravdu pro skutecne labuzniky. Do te doby tady neco podobneho nebylo. Dneska uz bych si dovedl predstavit jine obsazeni, ale i tak plny pocet. ()

chamba

Tak toto bol klasicky šmak zo sveta porno-priemyslu. Nie že v ňom prevažoval kvalitný sex, ale dokonca tu bola láska, akcia, humorná vložka ba malo to v tomto žánri aj málo vídanú zápletku. Čo sa týka hereckých výkonov, dajú sa porovnať napríklad s kvalitou hrania Kevina Sorba a jeho bájnym Herkulesom. Nakoniec by som ešte chcel spomenúť moju najoblúbenejšiu scénku, keď kráľovná pirátov zajme inú pirátku, a potom si to za povzbudzovania celej bandy hrdlorezov poriadne rozdajú na podlahe... ()

Dargel

Podle mě nic moc, vyšperkovaný ženský, děvky na první pohled nenadchnou asi nikoho. Zbytečně se opakující sekvence. Na smysluplnost nemá smysl narážet, o tom to není. Každopádně dávám ale 3 hvězdičky, protože věřte nebo ne, dost sem se u toho nasmál. Nereálnost příběhu a scénky směřující k jedinému. Prostě smích. ()

Wimy

Porno bylo vždycky dobrý i bez děje. No a s takovým super dějem to je ještě lepší! Ale některé sexy ženy mohly být o dost víc sexy, no každý dělá chyby... ()

Ratherfly

no né žebych měl vůči pornu nějaké předsudky (spíše naopak) -prostě dobré péčko si představuju trochu jinak.. ale tak jó, postavil se, takže zas tak špatné to asi nebylo;) ()

Paity

Kdyby nešpulila na bukletu ty svoje rtíky tak smyslně Carmen Luvana, piráti by nebyli ti praví piráti, s ní to ale dostává úplně jiný level. ()

sona123

Fakt jsem se těšila...nicméně jako film je to docela trapný a jako porno hodně, ale hodně slabý. Spousta vaty mezi jednotlivými scénami, a ani ty nejsou nijak špičkové. A pak - copak nešlo najít slečny bez silikonu, když by to měli být piráti určitě ne z 21. století? A to nemluvím o kondomech... ()

mira007

Mainstreamové porno? Hodně originální pokus. I kdyby tam nebylo porno tak je to taková Pohádka tisíce a jedné noci. Zajímavý pokus - je to tak barevné, výpravné s digitálními efekty, že to po filmařské stránce strčí do kapsy 80procent české produkce, která tu putuje do kin. Děj je slabší na běžný film, ale na porno dokonce lehce potlačuje akci. ()

Iguaner

Tohle je ten velký film, o kterém se mluví v Hříšných nocích: Film, kterej bude pravdivej, napínavej a hlavně profesionální; film, kterej diváky vcucne příběhem a když vystříknou tu šťávu života, zůstanou v tom sedět a ani se nepohnou, dokud se nedozví, jak to dopadlo. Nepovedlo se to sice na 100%, ale i tak se zde setkáváme s něčím jako "béčkový akčňák", akorát místo akce je zde "akce" a místo zbraní "zbraně". Osobně si myslím, že tohle je cesta pornoprůmyslu v době levných amatérských filmů, porntube a yoouporn. A až vyroste nová generace režisérů a diváků, možná se jednoho dne setkáme i s "áčkovými pornáči", která budou mít rozpočet jako běžné Hollywoodské trháky a pak ... ()

melloun

Tento "film" si užijí opravdu všichni a to bez rozdílu pohlaví. Ideální je samozřejmě promítání pro dvojici lovec pirátů a pirátka. :oP Navíc po tomto filmovém skvostu dostává výraz hrát si na piráty nový význam. V dětství si na piráty možná kdekdo hrál, ale až nyní si na ně hrají i dospělí. :-D ()

TaanStari

Komentář k oběma filmům: Příběh je o několik tříd výš, než u jakéhokoliv jiného pornofilmu a je velice vtipný, samotné porno je taky na hodně vysoké úrovni, dost možná nejlepší film(y) žánru. ()

finn

Prime time na HBO - "Piráti". Že se z toho vyklube AAA porno jsem netušil :) O to víc mě překvapila vtipnost a výprava, která ikdyž je pořád navíc, oproti francouzským "eroťákům" TV Nova působí neuvěřitelně. ()

*Colorado

Kapitán Edward Reynolds, to je bezesporu největší lovec pirátů na světě :) Nechápu, že se Evan Stone po takovém hereckém koncertu neobjevil v nějaké komedii - např. božský Evan!?! :))) Jinak mě mrzelo dámské osazenstvo, kde se sázelo na nejdražší těla (respektive na těla, do kterých už se hodně peněz vrazilo - a to ještě v rámci branže :D) ()

yossarian-

Příliš mnoho silikonu na scéně :-) toto je jediné co se dá vytknout. K mému překvapení sem viděl film pro dospělé, který měl pro mě několik poprvé. POPRVÉ jsem viděl porno s vizuálními efekty. POPRVÉ jsem viděl porno, ve kterém byla asi 30 minutová fáze kdy se na scéně neobjevilo ani jedno ňadro. POPRVÉ jsem viděl porno, které mělo doopravdy děj :-) Jinak řečeno ENJOY:-) PS: druhý díl je na světě:-) ()