V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Pepinec

Kdo ví, proč se Johny Depp neupsal téhle verzi Pirátů z Karibiku. Jde o zábavnou snahu zamaskovat prachobyčejné porno, které na rozdíl od mnohých klasických filmů plní účel a ve kterém každá ze scén vede k jasné pointě. ()

playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40% ()

Stegr

80% - Nikdy bych si nepomyslel, že u takovéhoto druhu filmu zažiju akční scény jiné než v posteli, uvidím dobové kostýmy, navíc výborně provedené, zavadím o nějaký příběh a budu svědkem digitálních efektů! Vážně příjemné překvapení... ()

misterz

Ako vidno, aj regulérne "péčko" môže mať relatívne zaujímavý a zábavný príbeh. Som nerátal, že sa tak nasmejem. Tie akčnejšie scény mohli byť síce trochu lepšie nakrútené, no ale chápem, že nebolo toľko peňazí ako mali povedzme tí Piráti z Karibiku :). Lepší priemer. 65/100 ()

Omnibus

"Pro vánoční náladu, zepředu i zezadu." Viděno 25.12., ve dvou :-). Nekonečné ježdění pístů ve válcích sem a tam, příhodně ilustrující rčení má ji motorovou, mě většinou nudí. Pichráti z Kari-Bi-ku (bi movie "scissors" inclued) překvapivě neuspávali, ale bavili. Natočeno s láskou k žánru, tedy i k píchání, ovšem s invencí, nadhledem a humorem. Okořeněno vtipnými, péčková klišé shazujícími dialogy, či nečekaným vybočením z obvyklého mustru. Viz zuřivé prosekávání odbočky v džungli, ukončené suchou hláškou: "Planý poplach." Nebo hned v úvodu, při zahákování lodi Chilla de Caribbean. Piráti ukořistí i manželku kapitána, výstavní samici... a nic. Servou z ní aspoň šaty? Pche. Oblečenou ji hodí do vody, žralokům a lážo plážo odplují! Oni snad neví, jaký žánr se točí?! Úplně ve mě hrklo. Nestáhnul jsem omylem péčko o bukanýrech? Naštěstí ne. Byli to normální kluci, tedy zvídaví. V které jeskyňce se asi ukrývá poklad? Kolik mušliček, škebliček a lastur musí pozotvírat, než naleznou dost perel na třpytivý péčkový náhrdelník? A jaká je pro čapnutou odměna za forced lesbian-show? Zlato, stříbro? Pche. Soudek dusičnanu draselného! Čtyři galony. ()

Kothy

Údajně nejdražší porno film s největší výpravou. Dokonce to má i děj. Sexy Jesse Jane a Evan Stone jako lovec pirátů. ()

Tomco odpad!

Péčko s príbehom? Celkom zaujímavá myšlienka, ale to by nesmeli byť obsadené nechutné bigtits kurvičky. Skôr sa mi postaví po dvanástich vodkách, ako pri tomto umelom shite. ()

Rocky62

Když je potřeba zkrotit pohlavní pud a přítelkyně je mimo dosah, nebo jí "bolí" hlava, tak je projekce vhodná. Přece jen je snímek v některých aspektech oscarový, neboť ústní otvory a a nejen ty ústní předvádějí u hereček velmi kvalitní herectví. Jen někdy jsou majitelky na svá přírodní nadělení příliš kruté, v čemž si na druhou stranu najde zalíbení určitá skupina lidí, z čehož usuzuji, že tento projekt byl zamýšlen pro širší divácké spektrum a to i pro ty, kteří mají poptávku po silikonu pro novou koupelnu. ()

rikitiki

Uvěří mi někdo, že jsem si porno stáhla ze studijních důvodů, abych zjistila, jestli se u porna dá vůbec mluvit o ději? Neuvěří! Takže rovnou k věci. Děj to má, sice vratký a nepřesvědčivý, ale je tam a dokonce se z větší části netočí kolem toho, jak se někomu dostat do tělesných otvorů. Herecké projevy všech zúčastněných jsou sice prkenné, historická věrohodnost je k popukání – to ale filmu nevyčítám, v tomhle případě se dalo čekat, že i v pseudohistorickém snímku budou haldy umělých nehtů, botoxových pysků a silikonových ňader. Velmi mile mě překvapily dialogy, které jsou vtipné. Někdy nezáměrně, ale velmi často – a to je skoro šok – jsou vtipné zcela záměrně. Vlastně, tohle péčko je vtipnější než mnohá komedie, která běží v kině. ()

jonyyy

Když se zrovna nesouložilo, tak to byla celkem sranda, díky parádním dialogům. Jinak pirát v 18. století s kondomem :D ()

ARI50

Hrozně všechno špatně snažily se udělat porno příběh a přitom se nato nedalo ani dívat katastrofa hlavně jakože herecky a příběhově. ()

bouncer

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj. ()

st.ranger

Velice povedená alternativa k pirátům z Karibiku, pouze o mnohem koukatelnější. Vzhledem k žánru jsem se překvapivě i občas zasmál. ()

Expendable

Stejně si myslím, že Tommy Gunn alias Stagnetti měl jít dělat něco jiného než porno. Na to je ho škoda. Mohl být mezi akční elitou Van Damme, Stallone , Lundgren a místo toho se prská v pornofilmech. Jinak kočky jsou tu slušný hlavně Devon a Carmen Luvana za ně dávám 2* a za Tommyho další 2* ()

Cimr

Ze zřejmých důvodů málokdy koukám na porno od začátku do konce. Vzpomínám, že jsem takto viděl vlastně asi jen jedno - Za zelenými dveřmi. Ale tohle jsem si dal, protože je to, jak už tu někdo napsal, revoluce! Skvěle to zafungovalo především díky momentu překvapení - ha, porno a má to celkem smysluplný příběh! A herci hrají překvapivě dobře! A je to i vtipné! A nesouloží se tam každé dvě minuty! A jsou tam speciální efekty! Jinak to tedy zas až tak dokonalý film není, občas svou nedokonalostí až pobaví - např. dívka čerstvě vytažená z vody nemá rozmazaný make-up, pirát si v polovině 18. stol. nasadí kondom a všichni zavšivení piráti si mezi věčnými souboji stíhají vyholovat přirození. Příběh je jednoduchý, postavy ploché (tedy, obrazně řečeno), speciální efekty chabé a pointa žádná. Ale buďme rádi i za to málo. Jo a bavilo mě to víc, než Depp. ()