V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Z0oMb3E

Tak som sa konečne dostal aj k zhliadnutiu prvých Pirátov. Dokonca ma k sledovaniu nedonútil ani tak sexuálny pud, ako skôr zvedavosť, keďže ako prvú som mal možnosť vidieť bravúrnu dvojku. čuduj sa svete ostal som pri domnienke, že sa jedná o najlepšie porno, aké som mal možnosť vidieť. Tu je skrátka všetko. Kto sa chce zavzdušnovať a rozhorčovať nad tým, že je to vykrádačka Pirátov z Karibiku, nech si láskavo trhne nohou a dospeje! Krásne prsnaté baby, humor pri ktorom dokonca siahnete po titulkách a digitálne efekty za ktoré by sa nemusel hanbiť ani seriózny menej rozpočtový film. (Porno)herci majú dokonca mozog a nie sú na počudovanie vôbec zlý. Samozrejme, že sa to nezaobíde bez menších zaváhaní, ale po zoblečení halenky sú všetky herecké chyby zabudnuté. Jednoznačný leader vo svojom žánre, jednoznačné unisex odporúčanie. ()

mysiak

Veľkorozpočtové porno...a dokonca aj s príbehom...ktorý síce vykráda Pirátov z Karibiku...ale budiž, má to švih, príbeh, dobré triky (lepšie ako Asylum)...a dá sa na to pozerať ()

Dexter1

Maximálne prekvapenie v tomto žánri. Špeciálne efekty, bitka na mori, súboj s kostlivcami, vtipné hlášky a situácie a...sex. Snažil som toto brať každopádne ako film a nie ako péčko. Ako film 2*, ako péčko 2*, ale keď sa to ščíta tak sú to 4*. ()

Petoss1

Bolo skutočne vydieť že ide o najdrahšie péčko. Príbeh je o ničom (aspoň bola snaha) ,ale herecké výkony celkom obstojné. 80% :) ()

Pugo

Tak v tomto žánri určite vrchol aspoň čo sa technickej stránky týka. Scenáristi sa tiež trošku viac posnažili ako inokedy. No a samozrejme vynikajúci Evan Stone, ktorý chrlí jednu hlášku za druhou, je celkom vtipný. Krásna Jeese Jane síce už hrať toľko naozaj nevie, tá to ale vynahradí tým, čo ovláda najlepšie. A Janine Lindemulder dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa. ()

Attta

Příběh v pornu je naprostá nadbytečnost, která je v tomhle případě úplně jasně viditelná. Navíc slečny jsou, pro mě, až příliž umělé. Hdonit něco jiného je myslím z důvodů cílů filmu velice zbytečné. ()

lakikaki

81%?! Veď toľko nemá ani jeden diel Pirátov Karibiku! :) Rozhodne sa nejedná o zlý kúsok, skôr naopak, ale aj tak si myslím, že ako FILM (nie porno) nestojí tento snímok za viac ako slabšie 2 hviezdičky - scenár je o ničom, výprava pôsobí ako z nejakého školského divadelného predstavenia a navyše herecké výkony sú dosť chabé, čo však nemôžem povedať o niektorých orgánoch viacerých hercov. Avšak s prihliadnutím na žáner filmu (nemyslím tým dobrodružný) a na síce strašne lacné, ale v tomto segmente filmov vôbec nepoužívané digitálne triky, dvíham hodnotenie na 3 hviezdičky. To je myslím viac než dosť. ()

c.tucker

Prostě Ačkový porno, který obsahuje děj a speciální efekty. Ty hlášky tam jsou taky celkem nabitý, takže se u toho i člověk zasměje. Herečky jsou také obstojné. ()

-dRaGoN-

Porno, které se ve stínu úspěchu filmových Pirátů snaží nalákat pornochtivé diváky lačnící v této branži po příběhu a efektech ( :D ) ale minimálně pro mě neúspěšně. Existují daleko lepší varianty, není jich mnoho ale to pro mě není důvod nadhodnocovat tam kde by to nebylo zasloužené. Digitální efekty slabé, příběh nudný, a "herecké" výkony podprůměrné. Samozřejmě je naprostá vetšina porno produkce ještě pod úrovní Pirátů, ale moje hodnocení je tu z umělecko/filmového hlediska, kde mají piráti co dohánět. Pokud bych měl hodnotit z druhé strany a nadsázkou asi jednu nebo dvě * přidám. 45% ()

Compadre

Špičkovej pornáč s příběhem. Tak to jsem pánové snad ještě nezažil. :) Herecké výkony skvělé a hlavně je tu i má oblíbená šlapka Janine Lindemulder, takže jasná volba.. ()

Brandon

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-) ()