poster

Franklyn

 • Velká Británie

  Franklyn

 • Francie

  Dark World

Drama / Fantasy / Romantický / Thriller

Velká Británie / Francie, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  *

  Slabé 2*. Abych se přiznal, film mě nijak drasticky nenadchnul a nepohltil. Děj byl slabý a celkově jsem se po drtivou většinu filmu nudil...(22.6.2011)

 • joehot
  ***

  Není to úplně bez nápadu, ale zhruba hodina je scénáristicky takovej sranec, až je to lehce nekoukatelné.(23.1.2013)

 • Hejtmy
  *

  Asi jsem udělal stejnou chybu jako značná část zdejšího diváctva, protože jsem očekával úplně jiný film. Mám dojem, že před nedávnou dobou byl tady na ČSFD Franklyn škatulkován jako horor/thriller, což se nyní změnilo v mnohem méně přitažlivé Drama/Fantasy/Romantický/Thriller. Abych to uvedl na pravou míru, tak dramatický Franklyn určitě není. Fantasy se, (teď pozor vy, kdož o překvapení přijíti nechcete) jak se dozvíme, koná jen v něčím chorém mozku. Romantika tam je, což filmu moc nepřidá. A thriller? Snad ty čtyři vteřiny na konci, kdy jsem si přál, aby ta holka škrtla zapalovačem a už to utrpení ukončila. 10%(27.11.2010)

 • Xmilden
  *

  Vizuální stránka filmu za 1, ale tohle si už nikdy nepustím. Čekal jsem akci a dostal jsem psychodrama.(30.5.2009)

 • m@rz
  ***

  První polovinu filmu mi těžce vrtalo hlavou, jak jsou asi ty světy propojeny. Druhá polovina už byla takové to spojování a rozuzlování. Konec už docela nuda. Ale mohlo to skončit jinak. Škoda. ________ A taky by mě víc bavilo, kdyby to bylo jen o tom fantasy světě, což jsem původně i očekával. Škoda (podruhé).(6.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace