Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

maverick10

Klasickej scenar: sympatak hlavni hrdina, trochu smolar a i klikar bojuje o srdce prekrasne divky (v tomhle pripade very very krasne divce, Jessica je proste k zulibani). Hlavni hrdina ma kamarada, ktery ve filmu je ten humornej clanek a snazi se svymi radoby dobrymi radami stale svadet ke spatnostem, aby nakonec filmu dal tu nejmoudrejsi radu!!!!!!!! UF!!!!! Je to prumer a uz je to docela nuda!!! ()

MartinNDL

Jessica Alba je děsná kočka -> * Jessica Alba je v tomhle filmu děsně sympatická -> * Je to komedie a já se často smál -> * I v oblasti sexuální tématiky a při standartních postavách se dá mluvit o originalitě -> * Výsledek **** Celkově film, který v rámci žánru!!! není určitě špatný, nicméně nic víc než zábava na pár minut to určitě není. ()

Chen

Stejně sprosté jako zábavné. Není to samoúčelná fekální komedie, je to romantická fekální komedie a nebudu se tu tvářit, jako by zkazila můj dobrý vkus, prostě jsem se bavil a to pořádně. ()

Hennes

Určitě jedna z těch lepších amerických komedií, kde mají vtipné hlášky a scénky přednost před sentimentální romantikou. Povedný snímek, dobře jsem se bavil, ale i několikrát trpěl s Charlim ( třeba když musel vytrpět ten třistakilový kolos s bědary ). Jako pohodová komedie na jedno zkouknutí ? Určitě. ()

peiton

Pritiahni si šťastie sa zdá byť od začiatku veľmi ale veľmi nevydarenou komédiou z radov tých romantických.No namiesto toho na nás útočí(hlavne v tej 1.polovici filmu) nechutným,perverzným a ujetým divadlom s max.nesympatickým a u mňa neznámym hlav.hrdinom,už s tým celkovým postojom k ženskému pohlaviu,ktoré má,nevynímajúc jeho kamaráta perverzného plastického chirurga-detto.Ozaj nie som zvedavá každú chvíľku na obnažené americké silikonové kvázy krásky z USA.Mužskému oku a publiku to určite ulahodí a ocenia to.Chvalabohu jedinou normálnou sa zdá tu byť Jessica Alba alias Cam,a teda,že je!Nič očarujúce,nič svetoborné,čiže nič pre mňa! ()

Martin741

Po dlhom case sice stale len priemerna US komedia, no vyborne sa pritom da odreagovat. Pohoda, klud, oddych -  a ta tlusta holka, to bol masaker   : 69 % ()

dezorz

Post moderna nie je charakteristika. Teda je, charakteristika rozdielu, naznacuje co vsetko objekt porovnavania post modernou nie je. Dnesny film je vyrazne post moderny, stale tuzi a chce niest moralne posolstvo, ale robi to post modernym roztriestenym nemoralnym rozpravanim. Sex je v mode, priblble sex vtipky tiez, tak dodame filmovou vidinou amoralnej reality tejto rozpravke spravny akoze moralny smrnc 21 storocia. ()

shyster

Příjemná komedie, na kterou si za pár dní již nevzpomenete, ale v daný chvíle splní svůj účel, tj.pobaví. Jessica je krasavice a jako herečka mi tady až tak nevadila. Dane Cook je neokoukaný komik, který nejspíš kvalit konkurence nedosáhne. I tak bylo ta hodina a půl nepromarněná a sympatičtí hrdinové vám vynahradili ty tradiční hollywoodské klišé. ()

O´Neill

Pohodová odreágovačka. Herecké výkony nebyly nijak oslnivé, nicméně, to se dalo i čekat. Vtipu je ve filmu víc než dost, a na tom je to stavěné, nicméně extra to i přes vtip není. Za mě 70%. ()

Lanark

Pane "scénaristo"...to že jste si 10 let nevrznul vás neomlouvá..a za takovouhle sračku!!!! si dalších 10 let zasloužíte.. ()

Flynn

Docela velké zklamání, po klasické chybě, kdy jsem se nechal nalákat slibným trailerem se konalo představení v poněkud trapnější notě.... člověk se tady moc nenasměje a romantika je spíše nahrazena trapností a občas i nechutností... prostě je to krok vedle.. když si pustíte Hříšňák tak uděláte lépe :o))) ()

Andre3000

Tak sem nějak nepoznal Jessicu Albu, ale co, to se stává :-) Jinak průměrná komedie s pár dobrými situace, která se ale odvíjí od velice trapného problému hlavního hrdiny, což mě dost štvalo. Nebýt těch krásných tučňáčků, tak bych váhal se snížením hodnocení :-) ()

Juto

Ak niekedy existoval film, o ktorom by ste mohli povedať, že bol vyrobený pre chlapov, je to tento. Film obsahuje veľa sexuálnych scén s množstvom drsného humoru. Napriek tomu je to zábavné. 6/10 ()

fars

Naprosto prumerna komedie u ktere se porad sami sebe ptate, proc hlavni hrdina proste neudela to, co je vam jasne uz od zacatku ze musi udelat. Misto vtipnych dialogu se zde spis sazi na nejruznejsi pady Jessici Alby... ale buhviproc jsem se stejne pokazde zasmal, kdyz si znovu rozbila hubu :-) A Dane Cook je docela sympatak, navzdory tomu ze jsem si ho drive v zadnem filmu nevsiml, tady se mu darilo me tu hodinu a pul zabavit. ()

otík

Poměrně vtipná a zábavná komedie s přitažlivou Jessicou Albou a příšerným Danem Cookem v roli totálního magora, který věří svému prokletí, že žena, se kterou se vyspí, se vdá - ale za někoho úplně jiného než za něj. A tak si začne užívat, ale jen do doby, kdy se opravdu zamiluje - a tu nám totálně zmagoří a začne dělat příšerně trapné věci proto, aby svou milou neztratil. Příjemná komedie, škoda jen některých nechutností a docela hodně sexu. ()

Kjůkíí

Bez Jessicy Alby bych se na tenhle film nepodíval, vybral jsem si ho přesně kvůli ní, kdyby náhodou příběh byl o ničem, tak aby aspoň bylo na co kouknout. Ještě že jsem to udělal, komedie nic moc, za břicho jsem se nepopadal, neválel jsem se v křečích po zemi, sotva jsem se pousmál. Ale jako odpočinková záležitost to je fajn. Nápad a nešikovné kousky smolařky Jessicy tomuto filmu nechybí, chtěl bych si někdy vyzkoušet, jaké to je být klikařem Chuckem, vyspat se s tolika holkama? Proč néé:D .. a hlavně, mám rád tučňáky. ()