poster

Klikař Charlie

 • USA

  Good Luck Chuck

 • Slovensko

  Pritiahni si šťastie

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 96 min (Director's cut: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jonyyy
  ***

  60%(16.12.2008)

 • predators
  **

  Ach jo. To je v dnešní době tak těžké, natočit slušnou komedii, aniž by byly hlavním tématem "kozy a díry"? Přijde mi, jakoby všechny komedie točil nějaký nadržený úchylák z Totall Recall(tam byla taky ženská se třema...). Tak jak piškoti(děcka) při flašce začali, tak o 25 let později končili. A nic moc po sobě nenechali:-( Milovníci žen se třema prsama si tento film zamilují, já nene:-)35%(16.8.2008)

 • Indiana
  ****

  Dobrá komedie, Dane Cook je borec a jeho humor mi sedne. Některý scény jsou fakt vtipný, Alba je tu pěkná a celý to rychle odsejpá a člověk se nenudí.(15.5.2008)

 • Flipper
  **

  Ťažko posúdiť kvalitu hlášok, keďže som to videl z hrozným českým dabingom. Hlavne preto, že plno vtipov si zakladá na dvojzmyselnosti anglických slov, preto to niekedy bolo utrpenie. Inak ide len o milión + 1 komédiu na sexuálny spôsob z americkej produkcie, ktorú nad vodou držia pekelne biele zuby Jessicy Alba a pod vodu ju potápa zbytočne nadržaný sidekick Dan Fogler a la grepfruit-mrdač. Aj by som dal zaslúžené 3 hviezdy, ale niekedy to bolo už príliš. 96 minút kecania o sexe ma veru nebaví, i keď niekedy sa úsmev dostavil.(14.3.2010)

 • Hal_Moore
  ***

  Proč ne, na to, jak film strhali kritici za mořem, se mi Klikař Charlie docela líbil. Jessica Alba tu není za tu nejkrásnější, ale zase jí to jako obvykle sekne a pro mě doposud neznámý Dane Cook k ní sedne perfektně. Příběh i fórky jsou místy na hranici snesitelnosti a pár scén s erotickým nábojem (viděna unrated verze) toho moc nezachrání, to kdyby shodila vršek i Jessica, to by se ihned koukalo lépe. Sice moc talentu nepobrala, ale sledovat ji je docela příjemné a navíc pak je tu ještě Dane, jehož eskapády na chvíli zabaví a na nepřítomnost talentu jeho herecké kolegyně se pak rychleji zapomíná. Já se bavil a klidně bych Klikaře na jedno podívání doporučil.(13.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace