Klikař Charlie

Good Luck Chuck

Pritiahni si šťastie

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 96 min (Director's cut: 101 min)

60%(16.12.2008)

• predators

Ach jo. To je v dnešní době tak těžké, natočit slušnou komedii, aniž by byly hlavním tématem "kozy a díry"? Přijde mi, jakoby všechny komedie točil nějaký nadržený úchylák z Totall Recall(tam byla taky ženská se třema...). Tak jak piškoti(děcka) při flašce začali, tak o 25 let později končili. A nic moc po sobě nenechali:-( Milovníci žen se třema prsama si tento film zamilují, já nene:-)35%(16.8.2008)

Dobrá komedie, Dane Cook je borec a jeho humor mi sedne. Některý scény jsou fakt vtipný, Alba je tu pěkná a celý to rychle odsejpá a člověk se nenudí.(15.5.2008)

• Flipper

Ťažko posúdiť kvalitu hlášok, keďže som to videl z hrozným českým dabingom. Hlavne preto, že plno vtipov si zakladá na dvojzmyselnosti anglických slov, preto to niekedy bolo utrpenie. Inak ide len o milión + 1 komédiu na sexuálny spôsob z americkej produkcie, ktorú nad vodou držia pekelne biele zuby Jessicy Alba a pod vodu ju potápa zbytočne nadržaný sidekick Dan Fogler a la grepfruit-mrdač. Aj by som dal zaslúžené 3 hviezdy, ale niekedy to bolo už príliš. 96 minút kecania o sexe ma veru nebaví, i keď niekedy sa úsmev dostavil.(14.3.2010)

Proč ne, na to, jak film strhali kritici za mořem, se mi Klikař Charlie docela líbil. Jessica Alba tu není za tu nejkrásnější, ale zase jí to jako obvykle sekne a pro mě doposud neznámý Dane Cook k ní sedne perfektně. Příběh i fórky jsou místy na hranici snesitelnosti a pár scén s erotickým nábojem (viděna unrated verze) toho moc nezachrání, to kdyby shodila vršek i Jessica, to by se ihned koukalo lépe. Sice moc talentu nepobrala, ale sledovat ji je docela příjemné a navíc pak je tu ještě Dane, jehož eskapády na chvíli zabaví a na nepřítomnost talentu jeho herecké kolegyně se pak rychleji zapomíná. Já se bavil a klidně bych Klikaře na jedno podívání doporučil.(13.4.2009)