Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

moviesfan

Sice je tahle romantika podobná několika dalším filmům, a že těch filmů není málo, ale fakt ujde. Teda je na hranici průměru. Proč? Protože vcelku vtipný situace střídají tradiční klišé. Ale těch několik zábavných scén stálo za to. Pokud film budu hodnotit pouze v rámci romantických filmů, tak těsně nad průměr. Hodnocení: 55% ()

Marek1991

Romantická komédia s Jessicou Albou, áno, mohol som si v tom čase, keď som ju ozaj zbožňoval (stále ju mám ako herečku rád) priať viac? Myslím, že nie, avšak čo som si neprial bola takáto primitívnosť. Brutálne nechutné v sexuálnej oblasti, prešvihnutý sexizmus kvôli prakticky ničomu. Zoznámenie, vlastne celý úvod je jedná veľká klišé trápnosť, koniec sa dal predvídať, ale je aspoň pekný. Jessica ako dievča od tučniakov je zaujímavý nápad, aj keď asi netušila, čo prežívajú zvieratá v zajatí. Film vyzerá veľmi milo a zábavne, ale pritom je to povrchná hlúposť, čo ma mrzí. Začínam sa sám seba pýtať, existuje vôbec nejaká perfektná romantická komédia? Aj toto ňou mohlo byť, len to chcelo to poriadny scenár, ktorý by vedel aj nevýnimočné prostredie vylepšiť, navyše keď máte v posteli Jessicu Albu, ktorá vás prstom pozýva do postele k nej, to je najlepšia scénka filmu. S obsahom filmu však nie som stotožnený, nie som stotožnený s romantikou, ktorú nahrádza sex ako moderná a pokroková vec. Som úprimne z tohto filmu sklamaný, ale zas nie je zlý, mnohé české a slovenské filmy dneška nedosahujú ani kvalít tohto. ()

Ajinka126

Role přesně ušitá pro toPORNOu Jessicu. Já ji sice taktéž shledávám velmi roztomilou a sexy, ale jako herečka je dost všední a předvídatelná. Hned první scéna, kdy se objevila.. nastane ticho a hlavní hrdina má oči jen pro ni a v tom ona udělá trapas, aby jakože nebyla tak trapně dokonalá.. no to mě spíš štve ta hloupá scéna, než její filmová dokonalost. Každopádně ta její filmová hloupost a smůla se mi nakonec docela zalíbila.. Film o čuňačinkách slaví úspěch. PS: pokud jste v mém komentáři postřehli nějakou podprahovou zprávu, uhádli jste. Pokud potřebujete ve filmu vidět dívčí ňadra, tak tohle je pro vás trefa do černého:) ()

jarkolar

Průměrná komedie, která staví příběh na jednom z nejhloupějších nápadů, co jsem měl možnost kdy vidět. Zábavných scén je asi stejně jako těch trapných a nebýt sympatického hlavního dua, šel bych nejspíš ještě o hvězdu níž. ()

hous.enka

Dobrý nápad a celé to bylo dost zábavné (bezesporu zejména kvůli milé zmatkařce Jessice Albě), ale protože tam byli všichni ti tučňáci a já z toho ve výsledku měla pocit, že vykradli 50 krát a stále poprvé, musím filmu Good Luck Chuck jednu hvězdu ubrat. Protože na obnažený prsa (a že jich tu bylo) mě ve filmu neutáhnou. ()

ladko

Veľmi vtipná romantická komédia so sympatickou ústrednou dvojicou. Fakt som mal po celý film úsmev na perách a nechýbali ani hlasité výbuchy smiechu. Mať Charlieho "prekliatie" by naozaj nebolo odveci...:)(a tiež by som sa zachoval ako on:))Veľmi rád si to pozriem znovu... ()

havLord

sedmdesat ze sta za unrated a horko tezko obhajeny ctyri. kdybych to videl dneska, nebyla by to nejspis ani ta jedna hvezda. ()

Wysch

Překvapivě povedená komedie se sympatickou dvojicí postav, vcelku povedeným námětem, ale bohužel i s kvantem trapnějších scén (např. prostřihy "milion sexuálních poloh"). Některé narážky mi přišly až moc otevřené, ač tedy mně osobně to nějak nevadí, přesto například závěrečné "outro" při titulcích závání perverzním režisérem nebo scénáristou. Přesto, na americkou romantickou komedii se jedná o zajímavý počin. Hvězdička navíc samozřejmě za Jessicu. (P.S. Babu se třemi prsy bych fakt nechtěl :-)) ()

mysiak

Originálne, veľmi nákazlivo zábavné a je tu sexy Jessica Alba...videl som tu už trikrát a opäť si to rád pozrem... ()

Riddick77

Naprosto, ale naprosto "debilní". Omluvte ten výraz, nic jiného mne nenapadá. 1/10 za Albu (nemyslím herectví, ale vzhled)! ()

Orlau32 odpad!

Velmi lechtivý film, jde samozřejmě o komedii - satiru, ale vulgarity a neetických scén je tam požehnaně ! Zdálo by se, že tomu mladší ročníky více přijdou "na chuť", ale já myslím, že to nemá s věkem nic společného, je to otázka vkusu a zachování noblesy i v otázkách intimního sexu. Čeho je moc, toho je příliš ! ()

zipper111

Při úvodních titulkách už mi bylo jasný jak to skončí, ale mladá z toho byla odvařená tak musím dát alespoň 2*. Občas to bylo docela vtipný... ()

K.I.N.G.

Jessica Alba potvrdila, že roztomilý ksichtík dobrou herečku nedělá a uživatelé ČSFD, že jejich nevkus nezná hranic. ()

decouble

Přistoupit k relativně originálnímu námětu skrze tuctový koncept obyčejné americké romantické komedie nebyla zrovna šťastná volba. Vznikla pouze další tuctová americká romantická komedie. Pár dobrých vtipů, pár průměrných, několik slabších a jedna nechutná etuda. K tomu standartní řemeslná práce, nulová překvapení v ději a jako osvěžení trochu rádoby odvážné nahoty jako vystřižené z teenagerovského filmu o ztrátě panictví. Proto nechápu ten zdejší průměr 66%? ()

MATADOR

V dnešní době najít nějakou slušnou komedii, je nadlidský úkol. Ovšem Charlie mě maximálně překvapil. Od prvního pohledu je více méně jasné, že to není prvotřídní komedie. Ale já se bavil královsky, utíkalo to a žral jsem to. Po dlouhé době sympatický a nenáročný film! ()

beran-ek

Klasická romantická komedie. Jessica Alba, tučňáci a její nemotornost je roztomilá. Pokud si chcete oddechnout u něčeho pohodového a nenáročného.. :) ()

runner85

Niekto by povedal, že Charlie je fakt klikař, má toľko nezáväzného sexu s toľkými ženami, ktoré sa navyše samé ponúkajú, no a Charile si to fakt aj užíva no až do chvíle kým sa nezaľúbi ... no jo scenár je hlúpy a herci tiež nehrajú nič moc ... i keď je treba povedať že od dua Alba a Cook som ani nič prvotriedne nečakal .... ()

Gereth

Výborná komedie ve svém rozjezdu, Cook s Albou tvoří skvělý pár. Celou dobu jsem se pousmíval nad nešikovností a zároveň roztomilostí Cam, nad milým konverzačním humorem a vedlejší postavy rozhodně také nic nepokazily. Když ale došlo na osudový sex a Charlie se začal chovat jako psychopat, všechno šlo do háje. Od té doby až po neuvěřitelně slabý konec jsem jen zklamaně kroutil hlavou. 50% ()