Kokosy v pralese

David Newman

Robert W. Cort, Ted Field

Kostýmy:

Hope Hanafin

Chudí afričtí divoši hrají pod taktovkou amerického trenéra basket proti zákeřným profesionálům z klubu bohatýho šmejda. Každý, kdo se na to chce koukat musí počítat s tím, že je to celý jenom velký klišé s nádhernými africkými exteriéry. Mě to celkem bavilo.(24.12.2008)

Koho už len takéto niečo mohlo napadnúť, mimochodom ten český a slovenský názov je marketingová zvrátenosť. Film je celkom zábavný, aj keď je z neho cítiť začiatok 90. rokov, chýba mu však iskra a švih.(8.6.2012)

Rozpočet $17,080,000Tržby USA $21,011,318Tržby Celosvetovo $-(22.11.2008)

I já dokážu zasmečovat míč do koše, ale pouze za pomoci trampolíny a tuctu osobních strážců, kteří by svými kopími odblokovali bránící soupeře. Ovšem na udusaném africkém hřišti ztrácí můj brilantní dribling na účinnosti, takže jsem za kmen Winabi proti hostujícímu Mingori tentokrát nebyl nominován. I z hlediště jsem si však užil kaučování Jimmyho Dolana i hmotné zainteresovanosti jeho týmu. Na čtyři hvězdy to sice nebylo, ale když někteří hodnotící ubírají hvězdy za to, že se přes hřiště nečekaně nepřehnala čtveřice jamajských trotlů se svým bobem, tak já si dovolím zaokrouhlit nahoru.(3.6.2014)

• gogos

Nazev me navnadil...Cekal jsem neco v podobe Kokosu na snehu... Jenze toto je bezduchy odvar puvodniho filmu, ktery nesaha jamajskejm sprinterum ani po podvazkovej pas...(2.9.2008)