Kokosy v pralese

Kostýmy:

Hope Hanafin
  • ork

For ME 51%(8.2.2008)

Ideální odpočinková záležitost a pokud máte rádi africkou přírodu, Kevina Bacona a basketbal, je tohle trefa do černého.(25.1.2006)

Komedie jako dělaná pro sobotní ráno, kdy mi ještě mozek nejede naplno.(5.5.2007)

Chudí afričtí divoši hrají pod taktovkou amerického trenéra basket proti zákeřným profesionálům z klubu bohatýho šmejda. Každý, kdo se na to chce koukat musí počítat s tím, že je to celý jenom velký klišé s nádhernými africkými exteriéry. Mě to celkem bavilo.(24.12.2008)

Koho už len takéto niečo mohlo napadnúť, mimochodom ten český a slovenský názov je marketingová zvrátenosť. Film je celkom zábavný, aj keď je z neho cítiť začiatok 90. rokov, chýba mu však iskra a švih.(8.6.2012)

• - Když trenér Jimmy Dolan vypráví o univerzitním basketbalu, zmíní se o konkrétní herní situaci ve čtvrté čtvrtině zápasu. Univerzitní basketbal v USA se však hraje na dvě poloviny. (D3VIL)