Kokosy v pralese

Max Apple

Dick Pope

David Newman
  • bassator

Viděno 1x cca - 35%(3.1.2009)

• rt12

Snaha navázat na úspěch ,,Kokosů na sněhu" se absolutně nezdařila. Kevin Bacon se zde při výběru role ve filmu, značně přehmátl. Jedná se o zapomenutelný snímek.(31.5.2014)

Příjemná sportovní komedie, u které stačí mít mozek puštěný v úsporném režimu a v klidu si prožít veškerá známá schémata žánru, pár pěkných vtipů, exotické prostředí a sympatické postavy. Poněkud mi sice uniká český překlad, když v celém filmu není jediný prales a pochybuju, že v Keni bují kokosový průmysl... Ačkoli basketbal jako sport nemám rád, v tomhle výletním provedení celkem baví. Odmyslím-li si nutné hlubokomyslné řeči a závěr přitažený za vlasy, vychází mi z toho slušná zábavička.(5.5.2007)

Komedie jako dělaná pro sobotní ráno, kdy mi ještě mozek nejede naplno.(5.5.2007)

S kokosy na sněhu to sice společného má maximálně český distribuční název, přesto je to ale velice příjemná komedie o trenérovi basketbalu, který se rozhodne zkusit štěstí v Africe.(28.11.2002)

• - Když trenér Jimmy Dolan vypráví o univerzitním basketbalu, zmíní se o konkrétní herní situaci ve čtvrté čtvrtině zápasu. Univerzitní basketbal v USA se však hraje na dvě poloviny. (D3VIL)