Kokosy v pralese

Scénografie:

Brent Thomas

Kostýmy:

Hope Hanafin

Rozpočet $17,080,000Tržby USA $21,011,318Tržby Celosvetovo $-(22.11.2008)

• ork

For ME 51%(8.2.2008)

Komedie jako dělaná pro sobotní ráno, kdy mi ještě mozek nejede naplno.(5.5.2007)

I já dokážu zasmečovat míč do koše, ale pouze za pomoci trampolíny a tuctu osobních strážců, kteří by svými kopími odblokovali bránící soupeře. Ovšem na udusaném africkém hřišti ztrácí můj brilantní dribling na účinnosti, takže jsem za kmen Winabi proti hostujícímu Mingori tentokrát nebyl nominován. I z hlediště jsem si však užil kaučování Jimmyho Dolana i hmotné zainteresovanosti jeho týmu. Na čtyři hvězdy to sice nebylo, ale když někteří hodnotící ubírají hvězdy za to, že se přes hřiště nečekaně nepřehnala čtveřice jamajských trotlů se svým bobem, tak já si dovolím zaokrouhlit nahoru.(3.6.2014)

• Shit

Nezábavná kravina, který nepomůže ani účast Bacona, ten se v tomhle filmu spíš ztrapňuje. Podobných filmů se stejným příběhem jsou na každým rohu stovky a jsou mnohem lepší, tohle si snad ani ty 2* nezaslouží, ale za pár slušných scén u kterých jsem se usmál je dám(29.12.2005)