Kokosy v pralese

USA, 1994, 107 min

Max Apple

Dick Pope

David Newman

Pozor! Nemyslete si, že je to pokračování skvělého filmu Cool runnings! Tyto filmy nemají vůbec nic společného..teda až na ten velmi podobný český název..aby ne, když tenhle snímek vyšel hned rok poté..pro českého distributora to byla jasná volba! Ovšem, co se týče kvality, jako pokračování se chová..ani zdaleka nedosahuje vtipnosti "jedničky" a nebýt Kevina Bacona..nevím, nevím..(17.8.2005)

• Djkoma

O hodně slabší než první díl, težící z basketu, který v USA může být číslem číslo 1(2,3,4...), ale nezaujme a po prvném shlédnutí už se k němu nevrátíte ani kdyby jste museli.(5.1.2006)

I já dokážu zasmečovat míč do koše, ale pouze za pomoci trampolíny a tuctu osobních strážců, kteří by svými kopími odblokovali bránící soupeře. Ovšem na udusaném africkém hřišti ztrácí můj brilantní dribling na účinnosti, takže jsem za kmen Winabi proti hostujícímu Mingori tentokrát nebyl nominován. I z hlediště jsem si však užil kaučování Jimmyho Dolana i hmotné zainteresovanosti jeho týmu. Na čtyři hvězdy to sice nebylo, ale když někteří hodnotící ubírají hvězdy za to, že se přes hřiště nečekaně nepřehnala čtveřice jamajských trotlů se svým bobem, tak já si dovolím zaokrouhlit nahoru.(3.6.2014)

Na takové to domácí žvýkání jako stvořený. Kokosům na sněhu se to nevyrovná, i když basketbal jako sport mám rád. Zase až tak extra to není, ale nevadilo by mi, kdybych se na to zase někdy kouknul.(19.8.2012)

• Xeelee

Nenechte se zmást českým a slovenským názvem. Tahle blbost s Kokosy na sněhu opravdu nemá nic společného a jedná se jen o způsob jak k filmu přitáhnout co nejvíc nebohých a nic netušících diváků.(19.3.2008)

• - Když trenér Jimmy Dolan vypráví o univerzitním basketbalu, zmíní se o konkrétní herní situaci ve čtvrté čtvrtině zápasu. Univerzitní basketbal v USA se však hraje na dvě poloviny. (D3VIL)