2 dny v Paříži

2 dni v Paríži

2 Days in Paris

Komedie / Drama / Romantický

Francie / Německo, 2007, 96 min

Tak trochu iná, tak trochu vtipná...no proste nezávislá komédia, na ktorú musíte mať chuť a naládu aby ste si ju pozreli...zaujímavá, nekonvenčná, iná...ale vtipná(30.3.2009)

Konverzační opáčko z Linklaterových filmů s humorem více se blížícím Allenovi .. ale Julien Delpy nemá ten správný režisérský šmrnc a chybí jí něco z břitkosti Woodyho dialogů. Ti dva, Jack a Marion, se snad neměli dát ani dohromady, ale kdyby nebyli tak odlišní, nebylo by o čem tenhle příběh vyprávět ..(16.9.2013)

Film založený na hádkách a pohledu, který nám ukazuje francouze jako podívíny a z Paříže dělá peklo pro cizince mě fakt nemohl dostat. Chvílema sem měl problém nevykašlat se na ten film. Pěkný sklamání., který nemohlo pár dobrých dialogů zachránit.(30.9.2008)

• Mordenroth

Za každý deň dávam jednu hviezdičku.(27.11.2008)

Zdařilý mix přirozených dialogů a lehce excentrického Goldbergova komedianství, který je podpořen decentní režií a solidním scénářem, jemuž ubírá na zářivosti akorát místná předvídatelnost. Kdo má rád Linklatera, s tímhle levobočkem rozhodně neudělá chybu.(22.9.2007)