poster

Prosincoví kluci

 • Austrálie

  December Boys

Drama / Rodinný / Romantický

Austrálie / Velká Británie / USA, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • apacka
  *

  Nenávidím brak. Knihu bych okamžitě spálila.(11.12.2014)

 • Sandiego
  **

  Látka na hutné psychologické drama s dětskými hrdiny - výsledek: k uzoufání neoriginální rodinná selanka odehrávající se v idylickém prostředí, s postavami bez poskvrnky na duši. Vyřešit útržkovitě podaný konflikt mezi adepty na adopci deus ex machinou v podobě pádu jednoho z chlapců do rozbouřeného moře je vskutku ryzí ukázkou scenáristické nemohoucnosti, což ještě korunuje halucinogenní vize matičky boží. Pár momentů dokáže zaujmout úsměvnou poezií, například velmi "horká" zpověď v autě, ale většinou se vrší jen jedno povrchní klišé za druhým (a ten černý kůň lovící ryby už je skutečně daleko za čárou). Za druhý klad lze považovat i uměřený výkon Daniela Radcliffea, který již zde dokázal, že Harry Potter jeho hereckou kariéru jen tak nepohřbí.(23.9.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "Jsi moc statečnej !! Skočil jsi tam, i když víš, že neumíš plavat.." Jsi statečný, Danieli !! Hraješ dál, i když víš, že ani tohle zrovna dvakrát neumíš..;) Ale dá se tady vůbec mluvit o statečnosti ??(11.4.2016)

 • Tony.cs
  ****

  Málo využité prostředí a příběh. Nejpoutavější děj se odehrává mezi Danielem a Teresou a to hlavně díky její podmanivé kráse.(22.1.2015)

 • Ilicka
  ***

  Příjemný civilní film, kterým však prostupuje neustálý pocit deja vu, většinu reálií, typů postav a zvratů jsem viděla už jinde, když ale pominu toto, některé křeče scénáristy a až přelíbivý háv (riziko diabetického šoku vysoké), zůstane čtveřice fajn kluků (ačkoli při sledování Radcliffova výrazového rejstříku jsem bohužel nedokázala zapomenout na Pottera, změny a zlepšení nulové) a fotogenické australské pobřeží. Za tu hodinu a půl se v podstatě nic nestane, ale i to nic je velmi příjemné na koukání, pokud se chcete odreagovat a vypnout. PS: Logiku v závěrečném "zvratu" jsem hledala dlouho... Bez úspěchů.(18.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace