Režie:
Josef RusnakKamera:
Wedigo von SchultzendorffHudba:
Nicholas PikeHrají:
Wesley Snipes, Eliza Bennett, Lena Headey, Charles Dance, Gemma Jones, Richard Harrington, Velizar Binev, Ralph Brown, John Standing, Hristo Mitzkov (více)VOD (1)
Obsahy(2)
Dokonale vycvičený bojovník proti terorizmu a skvelý ostreľovač James Dial (Wesley Snipes) by si už rád vychutnával zaslúžený odpočinok, no keď ho na jeho farme v Montane navštívi jeho bývalý šéf Jeremy Collins (Ralph Brown), predsa len súhlasí, že preňho ešte niečo urobí- jednu „prácičku“, poslednú... Má sa dostať k nedávno dolapenému teroristovi Alimu Mahmudovi Jaharovi (Nikolai Sotirov), ktorého väznia v Londýne, a umlčať ho. James teda vycestuje do Británie a splní, čo sľúbil – netušiac, že ho práve kardinálne podviedli! Vzápätí sa totiž z lovca stane korisť a James sa má čo obracať, aby si v preňho cudzom meste našiel nejaký úkryt pred vytrvalými prenasledovateľmi z oboch strán zákona, ktorý ho chcú eliminovať. Prekvapivej pomoci sa dočká od iba dvanásťročnej Emily Dayovej (Eliza Bennett). (TV Markíza)
(více)Hrají
Wesley Snipes
USA
Nejlepší filmy:
Michael Jackson: Video Greatest Hits - HIStory (1995) (video kompilace)
Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)
Demolition Man (1993)
Eliza Bennett
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)
Napříč časem (2009)
Inkoustové srdce (2008)
Lena Headey
Nejlepší filmy:
The Long Firm (2004) (TV film)
Soumrak dne (1993)
Aberdeen (2000)
Charles Dance
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Don Bosco (2004) (TV film)
Hilary a Jackie (1998)
Kód Enigmy (2014)
Gemma Jones
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)
Rozum a cit (1995)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Richard Harrington
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vysněná Amerika (1997)
Endeavour (2012) (seriál)
Péče (2000) (TV film)
Velizar Binev
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
E.A. Poe: Podivný experiment (2014)
Šedá zóna (2001)
Ralph Brown
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Hra na pláč (1992)
Nový rok (2000)
John Standing
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sloní muž (1980)
Chaplin (1992)
Král Krysa (1965)
Hristo Mitzkov
Nejlepší filmy:
V síti CIA (2007) (seriál)
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
Spartakus (2004) (TV film)
S.J. Evans
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Střelec v ohrožení (2007)
Night of the Living Dead: Resurrection (2012)
Martin Owen
Nejlepší filmy:
Střelec v ohrožení (2007)
Let's Be Evil (2016)
Vladimir Kolev
Nejlepší filmy:
Victor "Young" Perez (2013)
Spartakus (2004) (TV film)
Čtvrtý druh (2009)
Ceri Mears
Nejlepší filmy:
Životní šance (2013)
Templář (2011)
Bridgend (2015)
Miroslav Emilov
Nejlepší filmy:
Střelec v ohrožení (2007)
Zombies: Den-D přichází (2008)
Vlak do pekel (2008)
Plamen Manassiev
Nejlepší filmy:
Východ-Západ (1999)
Spartakus (2004) (TV film)
Pod kontrolou (2004)
Kiril Efremov
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Neporazitelný: Vykoupení (2010)
Spartakus (2004) (TV film)
Černá Dahlia (2006)
Svezhen Mladenov
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Všemocný (2017)
Ukrývané děti (2004) (TV film)
Love.net (2011)