Dokonale vycvičený bojovník proti terorizmu a skvelý ostreľovač James Dial (Wesley Snipes) by si už rád vychutnával zaslúžený odpočinok, no keď ho na jeho farme v Montane navštívi jeho bývalý šéf Jeremy Collins (Ralph Brown), predsa len súhlasí, že preňho ešte niečo urobí- jednu „prácičku“, poslednú... Má sa dostať k nedávno dolapenému teroristovi Alimu Mahmudovi Jaharovi (Nikolai Sotirov), ktorého väznia v Londýne, a umlčať ho. James teda vycestuje do Británie a splní, čo sľúbil – netušiac, že ho práve kardinálne podviedli! Vzápätí sa totiž z lovca stane korisť a James sa má čo obracať, aby si v preňho cudzom meste našiel nejaký úkryt pred vytrvalými prenasledovateľmi z oboch strán zákona, ktorý ho chcú eliminovať. Prekvapivej pomoci sa dočká od iba dvanásťročnej Emily Dayovej (Eliza Bennett). (TV Markíza)

bearmeedek

Není to film, který budete nosit v hlavě. Potvrzuje to fakt, že jsem film už dávno viděl, ale vůbec si ho nepamatoval a díval se "poprvé" znovu. Ani jsem tenkrát nemohl znát Lenu Headey. Takže, je to film, který má dvě rozšířená a oblíbená témata. 1. Zabiják ve státních službách splní úkol a je určen k likvidaci. 2. Holčička a zabiják. Myslím, že film v dané kategorii splňuje požadavek na "akční relax". 75%. ()

zipacna

Ne nudný, ale také ne superakční film. Rozhodně zaujme díky skvělým anglickým hercům, které považuji za lepší, než ty americké. ()

Shitonit

Průměrný akční film, který ve svý době byl tak nenápadnej, že mě minul. Jenže jsem se k němu dostal až v roce 2022, kdy skrze záplavu totálně vymaštěnejch netflusáckejch kokortin dokonle vyčuhuje, a tudíž mi rozjasnil líce, projiskřil oka a dodal chuť do pátrání po dalším projasňovadlu uprostřed dnešních sraček, čímžtopádem tomu dávám pjet hvězd, a to za a) protože ta holčička je prostě boží, za bé) to má super prima romanticky poetickej konec, a za céé) za tiypyickyi nesmrtelnou Weslijovskou nesmrtelnost. ()

Elegnor

"Neakční akční film.. Přidejte trochu propracovanější historie a "coolovosti" hlavního hrdiny, pár opravdu akčních scén a může z toho být alespoň nějaká zábava.. Takhle to jde snést jen proto, že je to relativně krátký.. ()

Marcus.das

Na americkou produkci to bylo nadprumerne-i kdyz v nekterych castech typicky stupidni:D Jinak scenar byl fajn...Skoda ,ze jedine co jsme z Londyna videli. byl jenom Bog Ben:( Eliza tady nevypada nijak moc uchvatne...tak snad jindy:) ()

Brano

Dobrý herec v hlavnej úlohe a pomerne pozerateľný príbeh, lenže strašne nudné spracovaný. Zo začiatku mi to prišlo akoby to bolo trochu odpozerané od filmu Leon, kedy malé dievčatko zachraňuje neznámaeho zabijaka. Do vtedy to bolo ešte ako tak zaujímavé. ()

swell

Čekal bych trochu více. Příběh filmu mě prakticky nezaujal, spojení s malou hrdinkou se mi občas zdálo absurdní (i když výkon malé herečky byl opravdu výborný) a chvílemi to byla i nuda. Na stranu druhou se mi vážně líbila nápaditá a zajímavá kamera a musím vyzdvihnout výbornou zvukovou kulisu filmu... Když dám tedy 4* kameře a hudbě a 2* příběhu, průměr mi dělá pěkných 60%. ()

UranMiner

Takze Wesley sa nam dal na nieco malinko ine!? Sice hned v prvych minutach bolo jasne ako bude film vyzerat ale skutocne som necakal ze to schyta 3x pocas 105 minut :) (2 by som este zozral ) No v podstate nic prieborne sa ani cakat nedalo s ohladom na poslednych par veci ktore Snipes poctil svojim hereckym JA... Boze kede je cas ked som sa ako maly chlapcek tesil az opat kuknem na Bladea :) ()

Reiner

Velmi sympatické dílko, které nenechá nikoho na pochybách o jeho kvalitě. Děj i zpracování dle mého gusta a kromě toho i herci odvedli velmi příjemný výkon. Nemám co vytknout ;) ()

blekekeke

Nic nového po sluncem. Agent, zrada, opuštěné dítě, místní policie, a všechno má pod palcem CIA. Navíc je ve filmu plno chyb, viz. prostřelené rameno, následně už běhá bez prostřeleného ramena, a nakonec, si rameno musí nechat prostřelit ještě jednou ... ()

quido_zidle

Proč? Proč někdo investuje peníze a natáčí takový kraviny?? V tomto "filmu" nefunguje nic - brutálně debilní scénář, otravná hudba, která byla vždycky o 10 stupňů dramatičtější než děj, akční scény s prskavkama místo výstřelů, "profesionální" zabiják, kde je 12ti letá holka o parník chytřejší a profesionálnější než on, klišoidní záporák, "sexy rozcuchaná" inspektorka s věčně utrápeným výrazem, naprosto strašliví herci ve vedlejších rolích, a Wesley Snipes, který herectvím zamrzl v roce 1995. Jen ta malá holka zaslouží pochvalu, jinak děs běs! ()

numan

Povedený b-movie od režiséra 13. patra a důkaz toho, že i bez horentního rozpočtu se dá natočit velmi solidní napínavej film - mimochodem s výbornou muzikou a výtečným castingem. Škoda toho přecukrovanýho konce, ale pro mě stejně mnohem záživnější "ztráta času", než většina hollywoodskejch monstrprodukcí od 300 až po Spidermany. ()

Jake.Hoyt

Tento film mal na to byť lepší ako v skutočnosti bol...Snipes sa mi páčil, ale to nestačí. Trošku viac akcie a mohlo to byť viac ako priemer...Tento príbeh na to rozhodne mal...Záver sa pokúsil dohnať chýbajúcu akciu (neúspešne). ()

Chlo0opek

"Herectví" Weasleyho při akčních i klidných scénách spočívá v tom, že nastaví naprosto totožný nulový výraz ve tváři. Pravděpodbné to má být nějaký styl herectví, který teda nechápu. Každopádně je to ubohé ztvárnění role. K tomu se přidá malá s prominutím blbka, která bez sebemenších skrupulí přilne ke zločincovi a pak už nám jen zbývá příběh, který je předvídatelná a nezáživný a herecké výkony ostatní, které ničím nevyčnívají nad průměrem. Co zde asi tak můžu hodnotit? ()