poster

Highlander: The Search for Vengeance (video film)

 • EN název

  Highlander: The Search for Vengeance

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2007, 86 min (Director's cut: 96 min)

Komentáře uživatelů k video filmu (34)

 • genetique
  ***

  No, keď už sa o znovuzrodenie a vylepšenie mena nepostarajú pôvodní a skutoční herci/tvorcovia, ďakujem aspoň anime továrni, že sa o niečo pokúsili a z časti sa to aj podarilo. Príbeh je síce dávno známy, okorenený o nejaký vírus aby sme sa za tú necelú hodinku a pol nepozerali len na stínanie hláv a občas o nejaký ten fajný gag. Ale inak sorry. 65%.(24.2.2008)

 • Tom_Lachtan
  *

  Jen jeden může zůstat! Jak pravdivá je tahle hláška, která provází celou Highlanderskou sérii... Jen jeden film může být, ty ostatní inkarnace si zaslouží přinejlepším blahosklonné povytažení obočí nad jejich blbostí (animovaný seriál) a to jen díky nostalgii, jiné už jen zatracení do hlubin věčnosti. Jediné co má tahle verze dobrého je pro tuhle sérii osvěžující anime styl a souboje, jinak se jedná o soubor těch nejvyšších klišé (nejztůdnější je v tomhle ohledu postava dětského parťáka a romantické děvky, která bez mrknutí oka dokáže ovládat těžký kulomet, který je velký téměř jako ona sama a s nejmenším odporem kosí jednoho robotického protivníka za druhým) a navíc se daří udělat z Colina z klanu MacLeodů jen dementního debila a scénáristé mě tak nutí fandit záporákovi, který je alespoň trošku zajímavý, byť klišojidní a POKAŽDÉ stojí ve flashbacích na té zlé straně.(8.3.2014)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Žil jako cizinec, ale říkali mu Highlander, od dnešního dne bude znám jako Colin MacLeod z klanu MacLeodů............ Úvodní pasáž nás lehce vtáhne do děje, ale příběh samotný se pak přesouvá o několik staletí do budoucnosti. CITÁT - Život je bezcenný a smrt přichází snadno........... Píše se rok 2187. Člověk se až diví, kolik staletí věnoval Highlander pomstě a těžko věřit, že se za tu dobu nenaučil něco pořádného. CITÁT - Myslím, že ti hrabe......... Highlander je chvilkama tak nasranej až jsem mu přestával fandit. Promrhat tolik staletí jen pro pomstu se mě zdá jako nesmysl. Ale znáte to , jen jeden může zůstat. Film je věnován producentu Williamu Panzerovi.(27.3.2012)

 • JJ.Gibson
  ****

  Highlander, působil jako celek velmi slušně. Člověk by ani nemusel znát hrané verze a tento film by v klidu pochopil. Mě se to líbilo moc, příběh dobrej, výborné flashbacky, animace pěkná (až na to, že skoro každá postava měla mega kotlety :) a souboje na můj vkus, trochu krátké, ale o to více brutální! Člověk si pomyslí, proč tedy nehodnotím 5*, ale je to prosté: Colin MacLeod zkrátka nebyl dost cool!!!!!!!!!!!!!(16.12.2008)

 • Dexter1
  ****

  Highlanderovské univerzum je už dávno pochované. Po jednotke sa nemalo nič robiť. Ale robilo sa a dosť nepodarene. Avšak došli Japonci so svojou obmenou a je tu výborne pozerateľný krvavý film so sporo odetými devami. Ak by sa spravil ešte dáky film s Colinom, tak by som nebol vôbec proti. Ak s Conorom, tak to by som mal určite dáke výčitky.(2.1.2010)

 • mandelbrot
  ***

  Celkem slušný příspěvek do highlanderovského vesmíru s velmi pěknou animací a velmi neoriginálním příběhem. Souboje jsou docela povedené, ale ten anglický dabing mi celou dobu rval uši.(6.12.2007)

 • Kwaichi
  ****

  Konečne podanie príbehu Highlandera, ktoré ma zaujalo. Hľadanie životnej cesty môže trvať dlho. Niekto ju dokonca vôbec nedokáže nájsť. Iným prípadom je ak človek cestu hľadá celú večnosť a to doslova. Najhoršou možnosťou však je ak človek kráča tou nesprávnou cestou a je si istý, že práve tú mu predurčil jeho osud. Nikdy nie je neskoro na to aby sa človek zmenil, pritom k tomu častokrát stačí tak málo, drobnú zhodu náhod alebo len "chcieť".(19.2.2014)

 • ledzepfan
  *****

  No popravdě jsem tomu moc nevěřil-člověk má přecijen Highlandera od dětství propojeného s poněkud slabšími filmy s Lambertem-ale o to více mě mile překvapilo, že i klasický highlanderovský příběh má obrovský potenciál pro říznou akcí s hezky ostrou šťávou=Kresba a animace jsou stále v Kavajiriovském standardu dokonalosti. Příběh je jednoduchý ale propracovaný. Je to akční, dynamické, trochu romantické, překvapivě sexy, krvavé a ve své komornosti-epické..............Prostě další japonská, animovaná chuťovka :)(30.7.2011)

 • demented
  ***

  Spojenie Highladner a anime rozhodne nie je na zahodenie, ale moje očakávania boli bohužiaľ vyššie.(16.1.2010)

 • daEmoNickY
  ***

  Dobré. Místy vtipné, i nechtěně (?), ale co na tom záleží. Obsahuje i poučení. Zde k shlédnutí http://www.google.cz/search?q=highlander+search+for+vengeance&hl=cs&tbs=vid:1,dur:l (to s čárkou za odkazem také patří do url ... na této databázi jednou bude [protože nekonečno je číslo, tuším, tak i datum z něj jde stvořit, nepřipouští-li se do data konkrétní druhy čísel] fungovat rozpoznávání url, pak nejspíš odkaz nebude rozdělený čárkou, která do url patří).(8.1.2011)

 • KatanaCZ
  *****

  No páni! Absolutní nadšení, pro mne jeden z nejlepších anime, které jsem doposud viděl. Jednoduchý, ale chytlavý a efektivní příběh. Hodně slušná akce a spousta zábavy!(26.3.2008)

 • MrPierc
  ****

  Highlander v Anime? To jsem si nemohl nechat ujít! Toto je ještě navíc Highlander v postapokalitpickém světě v budoucnosti. Procházíte s ním samozřejmě i vzpomínky na bitvy během celé historie lidstva. Nyní ho čeká poslední bitva proti svému největšímu nepříteli a poprvé pochopí, že nebojuje pro pomstu, ale pro osvobození. Jeho největší pomocnicí je prostitutka Dahlia, která je neskutečně sexy, ale zároveň členkou odboje. Grafika je tvořena z klasického Anime a 3D Anime, takže některé scény vypadají velmi plasticky. Je to i velmi slušné jako pokračování hraného filmu z roku 1986.(19.1.2013)

 • ybuko
  ***

  Reziser Vampire Huntera D Yoshiaki Kawajiri se zase pustil do pribehu nesmrtelneho hrdiny co to umi s mecem. Tentokrat to ovsem neni upir, ale jisty Colin, dalsi potomek rozvetveneho klanu McLeodu ze skotske vysociny. Standartni highlanderovska zapletka s bojem probihajicim po staleti a nemene standartnim koncem.(6.9.2007)

 • Jacob23
  ****

  Opravdu dokonala animace+slusny dej dela z tohohle filmu urcite jednu z nejlepsi verzi Highlandera(23.11.2007)

 • Šakalík
  ***

  Začnu trochu zeširoka. Mistr animovaného filmu Yoshiaki Kawajiri si u mě udělal jméno už svou povedenou upířinou „Vampire Hunter D: Bloodlust“ a nesmím zapomenout ani na jeho příspěvek do světa Matrixu – „Animatrix“. V roce 2007 si vzal na mušku další legendární sérii, kterou Highlander určitě je. No, musím se přiznat, že z výsledku zase tak úplně odvařený nejsem. Problém je především v samotném příběhu, který je zoufale plochý a přímočarý – a taky notně přitažený za vlasy (ještě daleko více než ve filmu). Co se samotného animovaného zpracování týče, tady není co vytknout – kdo umí, prostě umí. Ale to neustálé nahánění mezi MacLeodem a Marcusem, které zase a znovu dopadalo stejně (MacLeod dostal strašlivě na prdel) mě už časem přestalo bavit (ve filmovém zpracování se naháněli „jen“ cca 450 let – tady odhadem tak 2000!). A tak jsem byl nakonec rád, že MacLeod Marcusovi – pozor „překvapivý“ SPOILER – tu palici nakonec konečně přece jen ufikl. :-)(19.12.2010)

 • Drc
  ***

  Slušný animovaný film na motivy Highlandera s poněkud jednoduchým příběhem.(22.9.2007)

 • TaanStari
  ***

  Stejně stylové jako Vampire Hunter D. Nicméně příběh je velice jednoduchý a mám z toho pocit jako z jakéhokoliv průměrného akčňáku...(17.3.2009)

 • Losik
  *****

  Super animé film! Highlander tak jak jsem si ho představoval. Stínání hlav, skvělé souboje ( přesně tak dlouhé/krátké jak má být, aby to nevypadalo špatně ), atmosférá, ženy, láska, naděje a odplata. 4,5* sám jsem dal 5*, protože tento film si zaslouží vyšší hodnocení(9.1.2010)

 • 2Hitman3
  ****

  Skvele anime s nemene skvelym pribehem. Sledovat "cestu" casem s Colinem bylo nadmiru prijemne a sci-fi zaver vsemu dodal prijemnou chut kvalitniho snimku.(8.1.2011)

 • moviefreak
  ****

  Autor mojho oblubeneho Ninja Scrolla to stale vie...sice pribehovo my to az tak nesadlo, ale zase o to tu nejde...(13.6.2008)

<< předchozí 1 2