Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Mahalik

Dejte mi pokoj, jdu dělat striptýz!. Kozy. Striptýzová tyč. Kozy. Zombie. Kozy. Kozy. Co na tom, že by mohla Jenna Jameson kojit vodníky z mostu, když tenhle film neustále opakuje stodvaapadesátkrát omletou zápletku. Záchraným bodem je právě ta účast významného striptýzového klubu ve kterém tančí jak kuličky z polystyrenu pod kobercem tak ...Jenna. Co film ale totálně pohřbilo a hlavně neskutečně ztrapnilo je účast Roberta Englunda, který nejen-že si tady hraje na sexuálního Williho Wonku (s tím sprejem si koledoval), ale především jeho postava akorát překážela a ve finále jsem se modlil ať už to konečně koupí. Nic proti Béčkům, ty já rád, ale prostě tahle variace na Grindhouse se totálně nepovedla. 40% a větu, že je to s odřenejma kozama raději vynechám, ve filmu si jich užijete ještě dost! ()

Bajda

Mám rád béčkový filmy a tak jsem se rozhodl, že kouknu na nějakej současnej, abych viděl co se s tvorbou tohohle typu právě děje. Můj přepoklad byl, že pravý béčka, který známe z dřívějších let se už netočí a Zombie Strippers bude prostě jenom špatnej film. V prvních minutách mi to tak vážně přišlo a Zombie Strippers působilo jako když si kluci ze střední vezmou kameru a "točí parodii". Pak se ale děj přesunul do stripbaru a já jsem se bavil minimálně stejně jako u Rodriguezovy parodie na béčka Planeta Teror. Ve filmu padá spoustu skvělých, stupidních (popř. skvěle stupidních) hlášek, nejedna situace byla hodně originální a cynická; hodnocení současných problémů a rádoby filozofické dialogy mě mockrát rozesmály. Béčkovost je zřejmě trochu záměrná (striptérku ve zlatých bikinách zabije zombie - střih - vzápětí stává z podlahy oživlá v plavkách stříbrných...vtipný bylo i střílení golfových míčků, které při dopadu na zem dělaly zvuk ping-pongových). Někdo tady zmínil porno, ale o tom bych nemluvil - striptérky nikdy neukážou víc než prsa a to že jsou sexy z toho ještě nedělá porno :-) 5* nedám jenom proto, že film kromě začátku a konce téměř postrádal dějové zvraty (možná dokonce i děj jako takový), což mi ale vůbec nebránilo v tom, abych se skvěle bavil. Kdo má rád béčka by si tohle neměl nechat ujít. Mimochodem...zajímalo by mě jestli stálo víc zaplatit plat těm holkám nebo....zaplatit všechno ostatní :-) ()

Expendable

Je to naprostá zvrhlotina už od začátku s těma vojákama, říkal jsem si, že to bude pitomost, sice to pitomost byla ale jako Zastav a nepřižeješ 2, jedna absurdita za druhou.Zmbie jako chlpay jsou hloupí,a le zombie striptérky jsou skvělý, výbroně tančí občas sežerou zákazníka a den ode dne jsou shnilejší.Klece se jim plní zombie zákazníkama, ale šéfovi se hrnou prachy.Fakt tenhle film musíte vidět už jen kvůli Jenně Jameson. ()

kingik

Velkým esem velmi ujetého hororu v dekadentním stylu je bývalá pornostar Jenna Jameson. Na začátku jsme svědky, jak oslňuje návštěvníky místního striptýzového baru svými ladnými křivkami, ale po 26. minutách je z ní po kousnutí zombík jedna báseň, který se postupně přeměňuje v pěknou šeredku, co nemilosrdně likviduje každého nadrženého návštěvníka clubu. A nezůstane jen u toho, jedna striptérka za druhou se nedobrovolně ale i dobrovolně nechávají pokousat, a pak už následuje řada komických a současně brutálních scén, které mají něco do sebe. Zombíci zde nejsou úplně tupá stvoření, ale dokonce mluví a i mírně uvažují, což jen umocňuje pocit, že tenhle horůrek má fakt dost. Je zde hodně nahoty, pěkných slečen a nechybí humor ani originalita jednotlivých scén. Zajímavá podívaná. ()

Vitason

Naprosto chápu, že se to asi většině lidí nebude líbit, ale já si tu totálně (Úmyslně) béčkovou atmosféru užíval. Na tom filmu je špatné vlastně úplně všechno. Efekty střelby vypadají jako dokreslené v Malování. Je to natočené, tak jakoby kameraman držel svoje náčiní (Bez dvojsmyslů) poprvé v ruce. A hlavně to nemá vůbec žádný příběh - jenže tady už přestává veškerá sranda. Na štěstí měl režisér tu soudnost a zasadil svůj film do zajímavého prostředí. Kdyby se to odehrávalo třeba v knihovně, tak by to nevydržel ani takový sebevrah jako já, ale takhle je to jako 90 minut trvající pobyt ve stript baru, kdy je prakticky pořád na co koukat. A kdy Jenna Jameson dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Kdyby tu bylo víc nadsázky (Přece jen pár vtipů a závěrečný souboj striptérek to nezachrání) a alespoň náznak příběhu, tak bych hodnotil mnohem výš. ()

• První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)