Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

M.i.k.e

tady se asi budu muset hodně rozmyslet nad hodnocenim,jelikož svůdné zombie už nejsou ani béčkovým,jako spíš céčkovým,ne-li déčkovým "hororem",ovšem na druhou stranu už SZ spadají do té kategorie filmů,které sou tak blbé,až sou vlastně dobré...zatím dám za tři,ovšem celkově to osciluje někde mezi odpadem a 4 hvězdami... ()

klerik

Zábavka pre fajnšmekrov, ktorá si vybrala trochu iný smer ako mal SÚMRAK MŔTVYCH a inklinuje skôr k Rodriquezovmu PLANET TERROR (už z plagátu je jasné, že film sa hlási k odkazu GRINDHOUSE). Freddy, pardon, Robert Englund je skvelý, Jenna je tiež skvelá :-), ostatné figúrky sú rozdelené podľa zabehnutých pravidiel a skvelo ich parodujú. Špliechance a trhance sú vo veľmi dobrej kvalite. Film ťaží, okrem nahoty, hlavne z toho, že má v sebe narvané všetky morbídne nápady aké vašu zvrátenú dušu môžu napadnúť - vrátane skvelého súboja striptériek. Film, ktorý ponúka presne to, čo je na obale DVD... Aby som nezabudol aj na politiku - tento film za desať minút dokázal povedať viac o Bushovej politike a zbraniach v Amerike než Michael Moore dvoma celovečerákmi... ()

reqiuem odpad!

jak tomuhle filmu někdo může dát víc jak 1* ???..ač jsem se místy smál, nebylo to kvůli tomu, že by film překypoval ftipnejma scénama, ale kvůli tomu, že překypoval naprostou blbostí a ptákovinama..chápu, že se někomu může líbit koukat půlku filmu na nahatý holky, ale koukat další půlku filmu na nahatý zombie holky a chlapy co jsou z nich úplně vedle, i když vypadaj jak kdyby právě vylezli z rakve- to už je moc..(a to mám béčkový filmy docela rád) ()

Djkoma odpad!

Tentokrát nedám ani za ty silikonový prsa a oblečky školaček žádnou hvězdu. Tohle je amatérské, až bych se styděl o tom někomu říkat a už vůbec ne to vystavovat světu. Proboha někdo to PRODÁVÁ na BR disku? To si může koupit snad jen totální úchyl do zombie, který potřebuje nějakou tu pornoherečku v zombie edici:). Kdyby tam aspoň někdo *****.... Uwe Boll je proti tomuhle Spielberg. Rada na závěr a ponaučení z tohoto tragického výstupu? Nekoukejte na žádný film, v kterém hraje pornoherečka a není to porno! ()

Shit

Tohle je tak strašně stupidní sračka s ubohejma trikama i hereckejma výkonama, až je to naprosto děsná prdel. Jednoznačně nejlepší je to dobytkářský publikum v tom striptýzovým klubu, který se pořád raduje a všude rozhazuje prachy, ale ani striptérky s kozama ven nejsou k zahození a to ani nemluvim o sice trikově průměrných, ale za to v hojným počtu používaných, totálně brutálních gore tricích, u kterých je kvalita nahrazená kvantitou a ani to nějak nevadí, zvlášť když se tam trhaj ruce, otvíraj lebky a roztrhávaj čelisti od sebe. Film 3* +1* za publikum ()

• První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)