Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Ender66

Milé striptérky, odkaz tohto filmu je celkom jasný, ale keby ho náhodou niektorá z Vás nepochopila, tak Vám ho pretlmočím. To najlepšie, čo Vás vo Vašej kariére (okrem ulovenia milionára) môže stretnúť je kúsanec od zombíka. Pokiaľ sa v blízkosti nevyskytuje nejaké to zombie-komando a pokiaľ hneď po vystúpeniach poputujete namiesto do šatne do osobného mraziarenského boxu, môžete to dotiahnuť naozaj ďaleko. ()

Smok

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good. ()

Djkoma odpad!

Tentokrát nedám ani za ty silikonový prsa a oblečky školaček žádnou hvězdu. Tohle je amatérské, až bych se styděl o tom někomu říkat a už vůbec ne to vystavovat světu. Proboha někdo to PRODÁVÁ na BR disku? To si může koupit snad jen totální úchyl do zombie, který potřebuje nějakou tu pornoherečku v zombie edici:). Kdyby tam aspoň někdo *****.... Uwe Boll je proti tomuhle Spielberg. Rada na závěr a ponaučení z tohoto tragického výstupu? Nekoukejte na žádný film, v kterém hraje pornoherečka a není to porno! ()

Dudek

Žádná velká bomba se nekoná, na druhou stranu je třeba uznat, že Zombie Strippers přináší ohromné množství zábavy a i přes svou levnost rozhodně nenudí. Sám jsem byl překvapen, kolik humoru v tomhle béčkovém diamantu je. Prakticky od začátku je na co se dívat a ač několik vtipů nefunguje zrovna na jedničku, je celých 96 minut (!) žánrovnou lahůdkou. Většina stopáže je naplněna zombie tanečky, které rozhodně nejsou k zahození a v tom zbytku si určitě každý najde své. Politickým nádechem jsem byl několikrát řekněme zaskočen - ale pouze v dobrém slova smyslu. Třešničkou na dortu je pak klasicky ďábelský Robert Englund... Rád bych věděl, co na to Schwarzenegger. Po Doomsday druhé největší překvapení letošního roku a další snímek, který jede ve velkém tempu... ()

Shit

Tohle je tak strašně stupidní sračka s ubohejma trikama i hereckejma výkonama, až je to naprosto děsná prdel. Jednoznačně nejlepší je to dobytkářský publikum v tom striptýzovým klubu, který se pořád raduje a všude rozhazuje prachy, ale ani striptérky s kozama ven nejsou k zahození a to ani nemluvim o sice trikově průměrných, ale za to v hojným počtu používaných, totálně brutálních gore tricích, u kterých je kvalita nahrazená kvantitou a ani to nějak nevadí, zvlášť když se tam trhaj ruce, otvíraj lebky a roztrhávaj čelisti od sebe. Film 3* +1* za publikum ()

• První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)