Požárník Sam (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1987, 10 min

Margo Marchant

William Oswald

tak toto bola fakt paradicka.. neskutocne som sa kazdy vecer tesil na noveho Sama vo vecernicku.. :)(8.12.2007)

• WANDRWALL

Asi je to něco zajímavého pro nezkušené diváky, a některé malé děti, ale mě nikdy hasič Sam nezaujal. Nepředvádí nic, co by bylo zajímavé, jen plní běžné a nesložité úkoly.***(3.12.2010)(3.12.2010)

Podle našeho 6letého Honzíka: "Bylo jednou jedno město. A v tom městě je hasičská stanice. V ní žije šéf stanice a Sam bydlí zas někde jinde. Ale také je to hasič. A vždycky se tam stane nějaká věc, ale nebojte, vždycky to dopadne dobře."(11.8.2009)

Už z nostalgie nemôžem inak, lebo tento seriál som ako malý každý večer sledoval s otvorenými ústami:)(8.4.2010)

Městečko Pontypandy nepotřebuje policii, doktora ani školu. Vyšetřování, ošetřování a mudrlantství zde totiž zajišťuje ohňobijec Sam se svou "partou snů". Dokáží však tito profesionálové ochránit obyvatele před nápady sedmiletého nezbedného koumáka Normana?(1.3.2009)