Malebné zimné letovisko Lost Mountain v Utahu je úplne obsadené rekreačnými lyžiarmi a mladým tímom trénujúcim na súťaž. Nikde z nich nemá ani poňatie, že za kopcom je vyťažené vedecké laboratórium pracujúce na projekte gigantických a geneticky upravených pavúkov. O zábavu majú postarané všetci zúčastnení, keď sa pavúkom podarí opustiť laboratórium vo veľkom štýle a následne si vyberú športovcov za hlavný doplnok stravy… (oficiální text distributora)

Vala

No odpad si to rozhodně nezaslouží...Nenudilo mě to,mělo to zajímavý děj...Jistě-pavouci jako takoví nebyli dokonalý,ani je nemám ráda,ale jako film to prostě bylo docela dobré :) ()

soukyd33 odpad!

Tak za prvé! Ani to nejsou skákavky, a stejně to skáče. Divný? Pavouci oběti netrhají na kusy! Hvězdička dolů. Pavouci jsou rychlý a agresivní, přidejte k tomu 1 metr velikosti a máte o horor postaráno. Pavouk s navijákem mě vážně dostal. Nejprve tam tvrdí že je pavučina pevnější než ocel, a pak ji klidně roztrhnou. Nereálné, ale to by asi nebylo ono. Jako vždy zajímavá hudba to jistí! Tentokrát rock! Končí to hůř než to začalo! 👎 Hvězdiček? Odpad! ()

Krtekcb

Ve filmu máte fakt asi všechno. Šílený umělý pavouky, zásahovou jednotku plnou neschopnejch hovad, tajnej projekt americký armády, černocha, pohled pavoučíma očima a na pavoučí oči (ten mě fakt rozsekával) a úplnou a naprostou absenci logiky. Casting na herce musel trvat fakt dlouho, protože takový exoty aby člověk fakt pohledal. Dávám 20% za scénu kdy pavouka zabije vycpaným jelenem. ()