Ovečka Shaun (TV seriál)

Velká Británie, 2007, 100x7 min

Charles Copping

Mark Thomas

Julie Lockhart

FANTASTICKÉ!!! Kdo nemiluje ovce není ovce. Béééééééééééééééééééééééééééé!(5.11.2007)

Po prvních pár minutách jsem si řekl, že mé kamarádce už asi definitivně hráblo, když mě donutila kouknout nato. Avšak byl jsem statečný a vydržel jsem se dívat dál (naštěstí). Skvělá zábava, ikdyž se toho tam moc nenamluví. Miluju to krásné protáhlé bééé. Dokonalé to samozřejmě není, ale hodnotím přesto 4*.(29.2.2008)

Večerníček (respektive raníček) od Aardmanů - co víc si přát? :) Sheeptacular..(6.1.2010)

Geniální, vtipné a stále svěží... ještě ani jeden díl nezklamal...(29.12.2008)

Postavičky ve stylu skvělého "Slepičího úletu" jsou k nezaplacení, ale bohužel je tu spousta příběhů, které už jsem nejednou viděla někde jinde...(16.10.2009)

• - Za 80 dílů v seriálu nepadlo jediné slovo. (philip.j.fry)

• - Od roku 2007, kdy Shaun poprvé "béknul" na televizní diváky, se na internetu objevilo těchto deset sérií: * Off the Baa 2007 * Shape Up With Shaun 2007 * Wash Day 2008 * Abracadabra 2008 * Saturday Night Shaun 2008 * Two´s Company 2009 * Spring Lamb 2010 * Party Animals 2010 * One Giant Leap For Lambkind 2010 * A Woolly Good Time 2010 *. (Martrix)

• - V deváté epizodě třetí série s názvem "Mission Inpoxible" se neobjevil pes Bitzer. (Aknah)