Ovečka Shaun (TV seriál)

Velká Británie, 2007, 100x7 min

Charles Copping

Mark Thomas

Julie Lockhart

Ta malá mrcha! Chudák farmář, chudák pes, to říkám na rovinu. Nicméně velmi kvalitní věc, co se pole zábavy pro děti týče. Dovede přivodit hlasité nezvladatelné záchvaty smíchu čtyřčlenné rodině s tímto věkovým rozložením: 42 let, 41 let, 18 let a 15 let.(13.11.2009)

Plastelínovu zver mám najradšej.... a najlepšia je na smotane.(24.1.2013)

Animované filmy od Nicka Parka a britského Aardman Studia jsou pro mne léty prověřenou záležitostí a známkou nejvyšší kvality, s Ovečkou Shaun je tomu nejinak... A ono (typicky britsky staromilsky zavilé) lpění na tradiční ruční plastelínové animaci je navíc skutečně nejoriginálnějším copyrightem... Tohle by byly večerníčky na ČT... Dodatek: A ono taky že jóóó... :-)(26.1.2009)

Aardman Animations opäť naplno svojim seriálovým "Ovčím" počinom boduje a hlavné je keď výborne zabáva. /95%/(25.1.2009)

Skvělý seriál nejen pro malé. V každém díle je několik fórků i pro dospělé, nejvíce se mi ale líbí, že se u toho společně smějeme celá rodina, včetně našeho tříletého syna. :-) Fakt super pokoukáníčko, už sháním dévédéčka. Tvůrci "plastelíňáků" Wallace a Gromita prostě nezklamali.(16.11.2008)