Ovečka Shaun (TV seriál)

Charles Copping

Mark Thomas

Produkce:

Julie Lockhart

FANTASTICKÉ!!! Kdo nemiluje ovce není ovce. Béééééééééééééééééééééééééééé!(5.11.2007)

Tak konečně se ovce zbavily své nudné image bečících lenochů. Ovečka Shaun totiž dokáže vše kolem sebe řádně rozpohybovat, a to fyzicky i mozkově, takže o vychytralé nápady i zábavu je řádně postaráno. Já tedy nejsem žádným ortodoxním fandou oživlé plastelíny, ale tohle beru.(16.11.2015)

Tohle miluje moje dcera i já :-D(17.10.2012)

• - Ovečka Shaun je ve skutečnosti beránek. V díle, kde ovce pořádají disco, si Shaun svlékne vlnu a tancuje jen v trenýrkách, přičemž se předvádí před ovčími slečnami. Navíc, když Shaun dostává výprask od prasat, schytá i pár nepříjemných ran do rozkroku. (PRobin)

• - Od roku 2007, kdy Shaun poprvé "béknul" na televizní diváky, se na internetu objevilo těchto deset sérií: * Off the Baa 2007 * Shape Up With Shaun 2007 * Wash Day 2008 * Abracadabra 2008 * Saturday Night Shaun 2008 * Two´s Company 2009 * Spring Lamb 2010 * Party Animals 2010 * One Giant Leap For Lambkind 2010 * A Woolly Good Time 2010 *. (Martrix)

• - Za 80 dílů v seriálu nepadlo jediné slovo. (philip.j.fry)