Ovečka Shaun (TV seriál)

Velká Británie, 2007, 100x7 min

Charles Copping

Mark Thomas

Julie Lockhart

Absolutne genialni zalezitost. K dnesnimu dni ctyricet cca 7 minutovejch epizod a ani jedna neni slaba, samozrejme ne uplne vsechny jsou dokonaly, ale pod nadprumer nespadne zadna, v kazdym dile je nejaka zajimava zapletka a spousta vtipku na zasmani. Navic na plastelinu se desne prijemne kouka a sestava hlavnich hrdinu nema chybu. K tomu si pripoctete paradni, i kdyz misty zbytecne se opakujici hudbu a mame tu jeden z nejlepsich animovanejch serialu.(9.10.2009)

To se zase jednou Aardmani vytáhli. Jak je tu níže psáno: Večerníček pro všechny věkové kategorie. Kdo by si nezamiloval ovci fotbalistu, ovci toreadora, ovci trenéra, ovci svářeče, ovci kaskadéra, ovci DJ či ovci opraváře. Ovšem prase breakdancer, to je něco :-).(2.12.2007)

Rebelantská ovečka jménem Shaun dělá vítr na anglické farmě. Nick Parker má obrovskou bééé-fantasii a pochybuju, že tenhle malý skvost někdo odsoudí. Proboha, vždyť ta ovce tam dělá DJe!!!! :D(2.5.2009)

Aardman Animations opäť naplno svojim seriálovým "Ovčím" počinom boduje a hlavné je keď výborne zabáva. /95%/(25.1.2009)

Mě to sice nikdy až zas tolik nebralo příběhově, ale to plastelínové zpracování je zkrátka obdivuhodný skvost.(3.5.2013)