Ovečka Shaun (TV seriál)

Velká Británie, 2007, 100x7 min

Charles Copping

Mark Thomas

Julie Lockhart

Bééé bé bé bééé bééé, béé bé bééé bé béé béééééé!(22.9.2012)

Chci ji domů! Chci ji domů! Chci ji domů!(12.12.2009)

Toto sa Angličanom naozaj podarilo. Vtipný, zábavný, roztomilý, krásne animovaný seriál krátkych príbehov o chytrej, vynaliezavej "Ovečke Shaun". Tá žije, spoločne so svojimi družkami, na kľudnej, veselej farme, kde ich stráži ovčiarký pes Blitzer. Ten sa však zväčša pridá ku ich vylomeninám a všetko sa ešte viac vygraduje. Profesionalné plastelínové animácie, vychytané detaily, vtipný nadhľad a svieži humor zaujme aj dospelého diváka. ****(18.10.2009)

Neuvěřitelné kolik podob může mít takové obyčejné bečení, takže kdo nebečí s námi, bečí proti nám!(7.11.2007)

Tento seriál jsem objevila náhodou, když jsem ho nahrávala mé dvacetileté neteři. Říkala jsem si, že by možná měla navštívit nějakého specialistu, ale pak jsem nestačila koukat. Můj tehdy 18měsíční syn vydržel koukat nepřetržitě za sebou na několik dílů a nemohla jsem ho od toho odtrhnout - a nejen jeho. Od té doby jsme to celá rodina zhlédli již nesčetněkrát a stále se na to dá dívat. Před tvůrci opravdu smekám a moc moc doufám, že budou další díly. Já tu ovci prostě zbožňuju ... 100%(23.6.2009)