Jako vzteklí psi

Chris Seager

Anne Dudley

Kostýmy:

Nic Ede

Lehká ukázka toho, jak to probíhá v zákulisí vyšší společnosti a vysoké politiky. Harrelson je bravurní a Bacall jako moje oblíbená herečka, která tu bohužel s námi již není - celých 89 let svého života podle mě prožila na maximum a její hereckou dráhu sleduji již déle než 10 let. Její herecké počátky jsou skvělé jako její závěrečné, kdy jako starší dáma odváděla vynikající výkony a oslňovala všechny kolem :) Tento film má pomalejší tempo a celé je to prošpikováno drby, kdy hlavní představitel stál, dá se říct, v dění všeho :) Můj názor je, že neměl vůbec vlézt do toho bytu, kde již ležel mrtvý "známý". Asi nikdy nepochopím, proč se tam opravdu vrátil...(4.4.2015)

Celý ten film je hodně podivný. Když se člověku povede to do dvaceti minut nevypnout a zvyknout na tu divnou atmosféru a rozevlátého Woodyho, začne se prokousávat do příběhu. V podstatě o nic nejde, jen obyčejné zákulisní mocenské a kabinetní bojůvky, ale způsob vyprávění činí tento snímek rozhodně zvláštním, ne-li vyjímečným. Není zábavný, ale je prostě jiný. A Harrelson do toho dal všecko. I hudba je skvělá, má to prostě styl. I přes mírnou nudivost. 70%(23.9.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $79,698Tržby Celosvetovo $590,416(5.5.2010)

• paascha

Hm, dlouhá tichá vlažná nuda(23.7.2015)

Škoda, že se nepodařilo udržet napětí během celého příběhu. V této podobě vyznívá až příliš plytce a nezachrání ho ani výborné herecké výkony. Obzvláště pak Woodyho Harrelsona.(22.9.2008)