poster

Jako vzteklí psi

 • USA

  Walker, The

Drama

USA / Velká Británie, 2007, 107 min

Režie:

Paul Schrader

Scénář:

Paul Schrader

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Anne Dudley

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

Julian Rodd

Kostýmy:

Nic Ede
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ***

  Herecky zvladnute dokonale, scenar trosku hapruje, ale atmosferu to urcite ma. Bolo prijemne sa pozerat na Woodyho, ako bravurne sa postavil k svojej roli, uplne som mu to uverila. Pozor, urcite nie film pre ludi, ktori cakaju akciu, je to naozaj drama ako vysita.(4.5.2008)

 • trojtmberk
  **

  Nuda se zhmotnila a měla obličej Woody Harrelsona.(29.11.2008)

 • Terva
  ***

  Woody Harrelson v zajímavé, netradiční roli. CITÁT - Sedmdesátá léta byla nejasná dekáda............ Příběh je stavěný na dialogu s kriminální zápletkou. A asi tak v půlce mě to přestávalo bavit. CITÁT - Je to kultura pomsty........... Scéna ve 36 minutě kdy se kamera točí okolo sedících a debatujících lidí by mohla být lepší, kdyby neobsahovala velké množství střihů - což je velká škoda. Průměrný snímek, který už nikdy neuvidím.(15.3.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $79,698Tržby Celosvetovo $590,416(5.5.2010)

 • Ravi
  ***

  Atmosféra, dialogy a Woody Harrelson, toť taháky filmu. Pro někoho málo, pro někoho ještě míň. Film má svoje kouzlo, ale nedokáže diváka připoutat k sedadlu. Ale ke shlédnutí bych to přesto doporučil. 55% = 3/5(20.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace