poster

Jako vzteklí psi

 • USA

  The Walker

Drama

USA / Velká Británie, 2007, 107 min

Režie:

Paul Schrader

Scénář:

Paul Schrader

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Anne Dudley

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

Julian Rodd

Scénografie:

James Merifield

Kostýmy:

Nic Ede
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ***

  Herecky zvladnute dokonale, scenar trosku hapruje, ale atmosferu to urcite ma. Bolo prijemne sa pozerat na Woodyho, ako bravurne sa postavil k svojej roli, uplne som mu to uverila. Pozor, urcite nie film pre ludi, ktori cakaju akciu, je to naozaj drama ako vysita.(4.5.2008)

 • paascha
  *

  Hm, dlouhá tichá vlažná nuda(23.7.2015)

 • Pavlínka9
  ***

  Lehká ukázka toho, jak to probíhá v zákulisí vyšší společnosti a vysoké politiky. Harrelson je bravurní a Bacall jako moje oblíbená herečka, která tu bohužel s námi již není - celých 89 let svého života podle mě prožila na maximum a její hereckou dráhu sleduji již déle než 10 let. Její herecké počátky jsou skvělé jako její závěrečné, kdy jako starší dáma odváděla vynikající výkony a oslňovala všechny kolem :) Tento film má pomalejší tempo a celé je to prošpikováno drby, kdy hlavní představitel stál, dá se říct, v dění všeho :) Můj názor je, že neměl vůbec vlézt do toho bytu, kde již ležel mrtvý "známý". Asi nikdy nepochopím, proč se tam opravdu vrátil...(4.4.2015)

 • Ravi
  ***

  Atmosféra, dialogy a Woody Harrelson, toť taháky filmu. Pro někoho málo, pro někoho ještě míň. Film má svoje kouzlo, ale nedokáže diváka připoutat k sedadlu. Ale ke shlédnutí bych to přesto doporučil. 55% = 3/5(20.11.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $79,698Tržby Celosvetovo $590,416(5.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace