poster

Jako vzteklí psi

 • USA

  Walker, The

Drama

USA / Velká Británie, 2007, 107 min

Režie:

Paul Schrader

Scénář:

Paul Schrader

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Anne Dudley

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

Julian Rodd

Kostýmy:

Nic Ede
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  *

  Hm, dlouhá tichá vlažná nuda(23.7.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $79,698Tržby Celosvetovo $590,416(5.5.2010)

 • dr.fish
  ****

  Celý ten film je hodně podivný. Když se člověku povede to do dvaceti minut nevypnout a zvyknout na tu divnou atmosféru a rozevlátého Woodyho, začne se prokousávat do příběhu. V podstatě o nic nejde, jen obyčejné zákulisní mocenské a kabinetní bojůvky, ale způsob vyprávění činí tento snímek rozhodně zvláštním, ne-li vyjímečným. Není zábavný, ale je prostě jiný. A Harrelson do toho dal všecko. I hudba je skvělá, má to prostě styl. I přes mírnou nudivost. 70%(23.9.2011)

 • shantim
  ***

  Škoda, že se nepodařilo udržet napětí během celého příběhu. V této podobě vyznívá až příliš plytce a nezachrání ho ani výborné herecké výkony. Obzvláště pak Woodyho Harrelsona.(22.9.2008)

 • hippyman
  ***

  přehršle dialogů je největším a prakticky jediným kamenem úrazu, jinak jde o celkem slušný snímek se skvělým!! harrelsonem, ostatní v jeho stínu však rovněž nehrají špatně, takže to i díky příjemné stopáži nakonec hezky uteče a za pár dnů na sebe stejně tak příjemně nechá zvolna zapomenout... průměrných 60%(8.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace