Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Epizody(20)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

zipper111

Wtf?? Cože, kdo si tu ujíždí na cracku, trávě, éčku, houbičkách a nevim na čem dalším tu bude stejně jenom čumet s otevřenou pusou, protože to je opravdu něco! ()

ABLABLABLA

Neskutečně šílené ale přitom naprosto geniální a tak jednoduché. U tohoto se prostě nejde nesmát. Člověk prostě žasne čím dál tím víc, např. Janinka se i sprchuje stále s kýblem v ruce? Jasně, proč ne. Rozhodně chci taky Relax, který se z masážního křesla dokáže proměnit přes vířivku, letadlo, raketu a další na vaflovač. Kůň na skatu, trsající zvířata, únos osla, naprosto antifyzikální počiny, jako vyvrtat pidi otvor a tím nasypat pytel velké kukuřice. A Kůň má rozhodně můj respekt:D ()

rakovnik

Bizardní seskupení plastových figurek v mišmaši ulítlých situací. Sice tento seriál dávají odpoledne na programu pro děti, ale já jako dospělý se bavím možná více. ()

SoolenJV

Neuvěřitelný proud absurdních nápadů v neotřelém a poněkud toporném (to beru jako plus) zpracování. A i když se zde mluví hodně, bez francouzštiny se tady dá v pohodě obejít. ()

LadyPupu

Viděli jste někdy koně, jak nafukuje bazén? Domácí zvířata na diskotéce? Flusačku z plakátu Alice Coopera? Zapomeňte na fyzikální zákony, na logiku a užijte si tento třeskutě vtipný, originální, praštěný seriál, který byl zcela určitě vytvořen pod vlivem veškerých možných psychotropních látek. ()

uiu

Nejsou vajíčka na upečení dortu, tak Indián s Koněm jdou za krávou do chlíva, ta je ale nevnímá, protože poslouchá walkmana. ()

tomxxx

Trochu slabší příběhy než ve filmu, ale stejná prdel. Když vám medvěd ukradne dort, dokáže to nasrat. ()

wovsi

Doporučuji díl "Cake" - málem jsem u něj umřel smíchy. Nápady zde opravdu nemají hranic a některé situace jsou tak strašně absurdní, že se to hodně málo vidí. Co chcete od příběhů, kde spolu žijí figurky kovboje, indiána a jejich šéfa koně ve spolčné domácnosti? :) ()

KR4T4S

Naprosto absurdní úchylnost! Nikdy nevíte, co která postava ze sebe za nesmysl vypustí (a to jakýmkoliv způsobem), nebo co bude následovat v další vteřině. Fyzické zákony nebo jakákoliv pravidla tu neplatí. Takže tu třeba mohou zvířata mluvit, řídit, tancovat na diskotéce, poslouchat hudbu na sluchátkách, koupat se/sprchovat, šplhat po stěnách nebo i klidně vzhůru nohama, jako by to bylo zcela normální, dveřmi projde raketa nebo traktor, aniž by byla spáchána nějaká škoda a podobné bizarnosti. To se prostě musí vidět. Samotné zápletky by jeden fakt takhle nedokázal vymyslet... Ale jako celek to neuvěřitelně vtipně funguje. ÚLET. Věřím, že pod vlivem čehokoli se zážitek ještě umocní. ()