Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Epizody(20)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

Tuomijoki

Jeden šílený nápad za druhým. Navíc při krátkých stopážích jednotlivých epizod se ani nemůžete stihnout nudit. Vhodné pro malé i velké. ()

Mr.Roman

Podarený a nadmieru originálny animovaný seriál, na ktorý však divák musí mať náladu. P.S. Videl som ho len a po francúzsky a nerozumel som im ani slovo. Takže hoci väčšina hovorí, že to vôbec nevadí a prednosťou seriálu sú inde nedovolím si ho plnohodnotne ohodnotiť. Ale zatiaľ to bolo na **** ()

johnny01

Některé epizody jsou opravdu povedené a zábavné, zároveň však jsou některé poněkud nudné a trochu bez nápadu. Po dřívějším zhlédnutí celovečerního filmu to nenaplnilo očkování a asi není divu, protože film i některé povedené nápady z epizod přebral. Celkově je to však určitě velice originální a pěkné. ()

Memesis

Urcite stoji za to zkouknout alespon prvnich pet nebo sest dilu. Ti kdo se uci animovat se u tohoto serialu dozvedi I hodne zajimavejch veci. Ten serial zeru takze za me...96% ()

lisma

Naprosto šílený, ujetý druh zábavy, podpořen velmi originální animací... Co víc si milovník tohoto formátu může přát. Byl jsem velmi překvapen, když jsem Paniku objevil. Nejdříve seriál a posléze i film. Vřele doporučuji všem příznivcům netradičního humoru. ()

KalifX

Možná nejzábavnější, ale podle mě rozhodně nejkreativnější animovaný seriál co znám. Ulítlé a místy až dadaistické příběhy (asi nejlíp to ilustruje díl "Les voleurs de cartes") o podivné skupině postaviček (indián, kovboj, kůň, farmář Steven, četník ...... atd), které společně prožívají spoustu absurdních příběhů. Seriál je ve ve francouzštině, ale jak píše "strougy", tak to opravdu nevadí. A nejen to. Francouské dialogy jsou svým způsobem až "roztomilé" a hlasy figurek ještě umocňují neuvěřitelnou zábavnost. Opravdu silně doporučuju! ()

dawexx

Děsivá, děsivá legrace! Tohle mi naprosto chybělo, abych se jako ledva dospělej klučina zasmál od srdce absurdnímu humoru příběhů koně, indiána a kovboje, který vypadaj, jak moje díla, co jsme tvořili s kamarádem z Lega, když nám bylo šest. Bravo!!! (Nejlepší díl s tím dortem - Grrrrr....Shut yer face!!!:-)) ()

P/\/EL

Šárka ze zlínský animace mě k panice přivedla, miluje to, pokaždý když se na to spolu díváme, tak se rozplývá nad "přiznanou modelínou", nad fázema figurek atd. Díly z nichž jsme byli nejvíce paf, třeba: Le Grand Sommeil - pošťák, pinčes, pak ten díl se zrcadlovym podvodním domkem...ikdyž vlastně co díl, to skvost, baví nás to tempo, zvraty, baví nás ta zvířátka..Chtěl bych vidět ten celovečerák... ()

Crucifere

Říká se, že před smrtí vám proběhne v mžiku celý váš život...teď se to dá zažít i bez smrti...Pomocí tohoto animáku se vrátíte do detských let a já osobně jsem se zamyslel, jaký byl život tehdy a jak se zkomplikoval teď..hold, člověk se vyvýjí.. ()