Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Epizody(20)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

Peiper2

Parádní seriál. Některé díly jsou jednoznačně na 5*, ale je tu i pár slabších dílů, které mě nutí nedat absolutní hodnocení celému seriálu. Jsou to ale hodně silné 4 *. Jsem moc zvědav na celovečerní film. ()

unagi

kouboj ... endieee....LEVU ! Dokonalý a tak primitívne spravený....až to je geniálny súlad! Krátke príbehy mestečka nezaťažujú myseľ vôbec a preto je to strašná oddychovečka a zábavička! ()

Carodej_pes

„Coboy, Indien,“ praví vždycky Koník, hlava rodiny, která sousedí s domácností vedenou impulzivním, trpasličím a neskutečně uřvaným farmářem, jemuž jeho o dvě hlavy vyšší žena, neustále nosící kbelík, chystá skvělé obrovské svačiny. K tomu všemu mluvící zvířata a pár různých postav navíc a děje se Panika. „Bolí mě bříško.“ ()

Bukk

Prvně jsem narazila na film, což byl takový opravdu milý šok. Nedalo mi to a šla panikařit nad Panique, zda jsem ta šílená já, že jsem se upřímně "zakoukala" nebo tvůrci, protože udělali...tohle. Za těch pár minut si natolik vybijete energii neustálým přemýšlením typu "Is this real life?", že máte zbytek dne s veselou náladou jako vyšitý. ()

S.Dedalus

musím připustit že jsem si víc užil následný celovečerní filmy než tyto krátké skeče ale i tak je to studnice originálního humoru ()

Gabretta

Mistrovství světa v humoru a ztřeštěné originalitě scvrknuté do 4 min! Jednotlivé epizody jsou přesně akorát tak dlouhé, aby neztratily půvab a rytmus a nezvrhly se v poměrně bezšťavnatou nudu jako se to stalo stejnojmennému filmu. Hlavně - nebrat Stevenovi traktor, Indiánovi pušku a nepotkat medvěda! ()

Rincewind

Co k tomuhle výtvoru říct? Naprosto originální co do animace i scénáře, skvělé, bláznivé, zábavné, jeden díl lepší než druhý. Kovboj, indián a kůň vás okamžitě dostanou! Tohle musíte buď milovat nebo nesnášet. A podle dosavadního hodnocení se zatím všichni řadí do první skupiny. Není divu...11 z 10 :)) ()

Nix

Haha tohle prostě je strašný nával nostalgie a dream come true. Ne jednou jsem snil o tom, že ožijí kovbojové a indiáni a já s nimi budu moct prožít velké dobrodružství, tady to je a že je to jízda velká. Připravit bránice a hurá na dobrodružství. ()

LetztesBiest

Když mi tohle pustila kamarádka, mou první myšlenkou bylo „Co to je probůh za blbost?“ Jenže už po chvíli mě tenhle seriál dostal svou absurditou, ztřeštěností a vtipem. To vše ještě umocňuje specifická a originální animace, takže mi nezbývá nic jiného než dát za 5* … Klidně bych uvítal i nějaké další pokračování. ()

mignonka

Musím se přiznat, že jsem dlouho neviděla nic šílenějšího. A zároveň vtipnějšího. Indián, kovboj i kůň mě dostali hned při sledování prvního dílu. A protože jde jen o díly méně než pětiminutové, neodolala jsem a pustila další. A další. Nutno říct, že je asi lepší sledovat je po jednom kousku a s menším odstupem. Protože jakkoli je použitý humor geniální, po určité době už si na něj tak nějak zvyknete a výbuchy smíchu přichází s čím dál menšími intervaly. Moje oblíbená epizoda: malý koník se přichází učit ke kovbojovi, indiánovi a velkému koni. ()