Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je „živě“ uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou senzací, první skutečná reality show v přímém přenosu má obrovský ohlas a rodina, která chce nezdárného synáčka uškrtit, rychle pochopí, že kšeft je kšeft a že miliony nesmrdí. Kousavá satira o nenasytnosti, slávě a rozvratu rodinných hodnot u těch, kteří jsou infikováni internetovým virem zvaným úspěch, i o soudobé posedlosi pořady typu reality show, natočil režisér Eric Steven Stahl. Co myslíte - napodobuje život umění nebo je to naopak? (oficiální text distributora)

Mizhell odpad!

tak tomuhle se jako komedie říka nedá..spíš slovo trapárna je to správný. Fakt úžasnej příběh no.. blbeček chce vydělat prachy tak do svýho domova s dalším blbečkem nainstalujou pár kamer a zábava k popukání no..!! ()

Logout

Jak už tu leckdo psal - zajímavý námět, který byl v roce 2006, kdy mánie okolo reality show vrcholila, celkem aktuální. Ovšem zpracování průměr a pouze díky přítomnosti bazénové scény Rosanny Arquette dávám třetí hvězdu. ()

Ilus odpad!

Obvykle jsem mírná a i těmhle americkým ptákovinám nějakou tu hvězdičku utrousím. Na tomhle filmu ale není nic, filmy na toto téma už tu byly, zpracování bez nápadu, nudné, zbytečně sprosté... ()

agent00074

No, film není žádný zázrak… Nápad je zajímavý ale provedení trochu vázne. Je to průměrná komedie a opravdu se zasmějete jen párkrát (někdo zřejmě vůbec). Někteří herci mi přišli, že zrovna dodělali školu a zřejmě ještě neví, co přesně mají dělat. Takže 3* ještě poznámka... teď jsem si všiml, že to je teprve 3-tí film tohoto režiséra. Což trošku omlouvá kvalitu, ne však úplně. Protože 3-tí film režiséra může být např.: Pulp Fiction...:-) ()

gurmanfilmu

Tenhle film mi v mnohém připomněl můj oblíbený The Social Network akorát, že zde je to v komediálním balení. Bohužel ale v moc obyčejném balení. ()

Malignus

Tohle není moc komedie, i když se párkrát zasmějete. Možná. Tenhle průměrný film je spíše povzdechnutím nad tím, co jsou lidé všechno schopni udělat pro peníze a jaké to může mít důsledky. ()

bocy

Zo začiatku to bola sranda, dobrý nápad a humorne dialógy, ale potom sa to zvrhlo a ostala iba stráááášna nuda. ()

Ell.ie

Dnes ráno jsem si říkala,že si pustím nějaký film,který jsem ještě neviděla..tak jsem sáhla po Já-tě-vidím.com a myslela jsem,že se poseru (v tom špatným slova smyslu)!! Fakt puberťácka kravina,u které se ani nezasmějete..Podle názvu jsem myslela,že to bude asi dobrý film a šeredně jsem se spletla..!IUsoudila jsem,že aspoň jednu hvězdičku dám za Chira!:D Na kterého se dalo aspoň koukat,když né nic jiného :-) Kdo neviděl a rozhoduje se mezi tím,jestli si tenhle film pustit,radím všem : NEMARNĚTE S TOUHLE BEJKOVINOU ČAS! ()

semsemidivej

Nerealistický, ale zábavný příběh se špetkou satiry, který ukazuje kam až mohou dospět členové moderní společnosti v touze získat bohatství a publicitu, hnaní bezduchým on-line marketingem, i když vlastně světu nemají co nabídnout a musí se obracet na nejnižší pudy konzumentů. Pověstné zrcadlo se tu nastavuje zábavnou formou a komedie má spád, hlavně v první polovině. ()