Na vlně světové posedlosti internetem se v roce 2001 svezla i průměrná americká rodina Bellingerových. Dospívající syn Colby v jejich domě tajně instaluje kamery, začne natáčet nejintimnější momenty z každodenního rodinného života a poté je „živě“ uvádí na netu. Bellingerovi se takřka přes noc stanou senzací, první skutečná reality show v přímém přenosu má obrovský ohlas a rodina, která chce nezdárného synáčka uškrtit, rychle pochopí, že kšeft je kšeft a že miliony nesmrdí. Kousavá satira o nenasytnosti, slávě a rozvratu rodinných hodnot u těch, kteří jsou infikováni internetovým virem zvaným úspěch, i o soudobé posedlosi pořady typu reality show, natočil režisér Eric Steven Stahl. Co myslíte - napodobuje život umění nebo je to naopak? (oficiální text distributora)

Bobik9

Nečekaně slušná a vzrušující komedie. Klasická americká blbost, která ale docela dobře funguje. Zajímavý nápad, ale dosti špatně rozpracovaný. Pěkně zvolení herci, an které se hezky kouká. Tvůrci mohli být klidně trošku odvážnější a více se rozšoupnout v bláznivostech, tomuto "dílu" by to neuškodilo a naopak by ho to zvedlo z průměru jinam. Nic extra to není, ale v žánru "bláznivých amerických teen komedií" to patří k vyššímu průměru. ()

Timak

blbost, ale na vyplnění ticha při balení dárků, celkem dobrá kulisa .. škoda že si z toho vlastně už nic nepamatuju =) ()

sheldonka.

Nápad je sice zajímavý, ale zpracování už je horší. Jo, párkrát jsem sa i zasmála, ale víckrát už si to asi nepustím. ()

zdenny

Celkem blbost o rodince, která si v baráku nechá umístit spousty kamer, aby se lidé mohli tímto rodinným živým vysíláním bavit na internetu, samozřejmě za peníze. Paralelu shledávám s reality show „Výměna manželek“. Sledovanost je jen v případě, když se sledovaní spolu hádají a chovají se jako psychopati. Takže prostě tyjátr a pitomci se na to dívají a tetelí blahem. ()

Ravi

Celkem překvapení v podobě místy celkem zdařilé komedie o reality show na vlastní kůži. Žánrový průměr s malými překvapeními nenese typické známky tuposti amerických rodinných komedií, ale naopak přináší to lepší a několik třešniček na dortu. Můžu s klidem doporučit jako oddechovku za 60% = 3/5 ()

Mr.Jackass

Celkem nuda...z nápadu se dalo vytěžit více a 2* dávám hlavně za dobré ženské herecké obsazení=ne herecké výkony, ale jak vypadají... ()

wosho

Námět měl dobrý potenciál. Bohužel scénář je zcela rutinní záležitost, postrádající cokoliv zajímavého, či podmětného. Herci odvedli docela dobrou práci, zvláště u jistých činnostech co jim scénář předepsal-zvláště Beau Bridges. Režie je zcela obyčejná. Škoda, protože jak jsem napsal, námět měl solidní potenciál na břitkou satiru americké konzumní společnosti. Takhle jenom vznikla trošku zábavná jednohubka, na kterou brzy divák zapomene. ()

Foxhound#1

U téhle "komedie" jsem se (po)usmál jen když Beau Bridgesovi došel na hajzlíku toaletní papír a to mě ještě strhla ta ženská co se tomu ve filmu smála. Jinak na tomhle filmu není kromě výstřihu Rosanny Arquette a Shiri Appleby nic zajímavýho. ()

kill-tec

A to je ta hvězdička jen za sice hloupou, ale neskutečně krásnou Audrey.. jinak není na tomhle filmu nic, co by mi změnilo názor. Totálně nudnej břečťan!!! ()

imados

Poměrně vtipná komedie o jedné rodince, která vycítí přiležitost, jak vydělat hodně peněz tím, že nechá nahlédnout do svého soukromí po vzoru Reality show. Ale jak to většinou chodí, kdo chce moc, nemá nakonec nic. Bavil jsem se dobře, jde o úsměvný pohled na jeden ze současných fenoménů televizní zábavy. A Beau Bridges působí vskutku velmi komicky:-) Tři a půl hvězdičky. ()

Yardie

Celkem zajímavý nápad, ovšem zpracování bylo dosti slabé. Věcí k zasmání tam bylo opravdu poskrovnu. Ono by to v podstatě ani tak moc nevadilo, ale to kolem by muselo mít jakési kouzlo, atmosféru a úroveň. Nicméně nemělo. Bylo to takové nemastné a neslané. Docela odfláklé, řekl bych. Dle mého promarněný potenciál. Howgh! ()

Sochorisko

Spíš než jako film mi to přišlo jako nějaká reality-show ve stylu výměna rolí, manželek, osobností, či jestli všechno už náhodou neexistuje! Jediný Mathew se snažil dodat náboj a trochu "okořenit" tento film, tedy, asi jsem sobec, Pana Bridgese jsem asi trochu přeskočil, bez něj by to byl vyrovnaný trhák pro jednociferné procentuální ohodnocení. Trochu filmu pomáhá retrospektivní pohled na příběh. Možná, možná, když se banda hodně opije, tak se na tuto komedii lze podívat i veřejně.. ()

Oxymoron

Za tu maminku masturbující ve vaně (navíc v podání Rosanny Arquette) si tenhle film míň než čtyři hvězdičky prostě nezaslouží. Ale vážně - konečně je tu film, který přináší do typických amerických teenage komedií aspoň trochu originální námět a není to zase to tisíckrát ohrané "já jsem maturant a chci ztratit panictví". Joo, ale ta maminka byla stejně dobrá... :) ()

mala_kea

Moc mi to komedii nepřípomínalo, každopádně je to svérázný kousek se zajímavým nápadem. Jen to nemuselo být tak dlouhé, po čase už to unaví, když se děje pořád to samé. Rozhodně je to jedna z horších komedií, které USA vyplodilo.Prostě trapas. 1 hvězdičku za velmi sexy Shiri Appleby ()

alambert

Prvních 5 minut sem předpokládal, že to bude úplně stupidní, naštěstí jsem se spletl a nakonec pěkný příběh. Úplně poslední scéna byla bych řekl úplně zbytečná. ()

Fawkes odpad!

Větší slátaninu, která je trapná ve všech směrech jsem snad ještě neviděl. Pro krácení času při noční koloně na dálnici trvající tři hodiny bych si představoval aspoň průměrný film. (5%) ()

merigieren

prvních 40 minut je to divný, ale pořád se děje něco zajímavýho, pak to ale přejde k něčemu hodně divnýmu, herci hrají herce a to už je pořádná nuda. ()