Sheldon si chce rozdělit věci, které měli s Leonardem společné. Samozřejmě, že se jich nechce vzdát. A Stuart se nastěhoval zpátky k Howardovi a Bernadette... (TV Prima)

Necrotongue

Já už si ani nedovedu představit, že to tvůrci mysleli vážně. Tyhle vzájemné naschvály byly dříve skvělé, jenže v desáté epizodě desáté sezóny už šlo zase jen o slabý recyklát. Do toho mě ještě dorazilo furtdokoloidní dění v domě Wolowitzových. Já už fakt nevím, co mi má přijít vtipné na situaci, kterou jsem už v mírných obměnách viděl mnohokrát a která mi ani poprvé nepřišla příliš vtipná. Už je to spíš únavné. / Poučení: Bojuj za své barvy. ()

alex011

Nemám rád keď sa Sheldon takto správa. Každá jedna časť, kde to preháňa so svojou sobeckosťou ma neskutočne vytáča a klesá tým aj kvalita dielu /seriálu. Mať tak v reály takého spolubývajúceho, tak už to mám dávno odsedené. ()

Mistr119

Tentokrát trošku slabší díl. I když Sheldon nakonec ustoupí, tak jeho sobectví už je poměrně malicherné a opakující se. To samé platí o příživnictví u Wolowitzů doma. ()