Série(4) / Epizody(125)

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiální text distributora)

Kodousek

Myška, muška, myško strojík ... heeej ouško ... sakra už to znám nazpaměť, ale dnešní interaktivní pořady pro děti mají určitou kvalitu, to se zase musí přiznat .. dokonce takovou, že mi to několikrát denně prolétne hlavou .. Myška háj myška hou .. ()

jurajpower

Čosi mi na tom nesedelo, potom sme videli český dabing a došlo nám to. Slovenskú skomoleninu "mauska" v Česku preložili ako "myška". Je tam veľa ďalších skomolenín, no nášmu potomkovi sa to páči. ()

Tongo

Vzpomínám si jak jsem se na pár dílů díval když jsem byl malý, avšak u mě tento dětský seriál který má děti "učit" moc nebaví a ani se mi nelíbí .Jo a z Mickyho se stal učitel který vám kouká do duše když se vás ptá na otázku : Chtěly by jste se podívat do mého klubíku ?! VIDÍM ŽE ANO !!! . No ale i přes to všechno to furt není žádná hrůza(narozdíl od jiných dětských seriálů), takže za mě to jsou 3 hvězdy . ()

Ejvi odpad!

Vymývačka mozků! Nepochopím rodiče, které nechají své děti dívat na tak neskutečnou blbost. Odporná animace, slizký dabing, naprosto nenormální děje.. Fuj, fuj a fuj. ()

TONYNKO

Presne taketo serialy neznášama ešte k tomu ta hnusná 3D animácia. Proste katastrofa. A to mam Mickeyho a spol. docela rád. 1/10 ()

duch

Čím jsem starší, tím se mi tento seriál začíná čím dál tím více líbit. Věta: ,,Hej ouško:" u mě doslova zdomácněla a vracejí se mi při ní vzpomínky na bezvadný tábor, na kterém jsme tento seriál párkrát zhlédli. A osobně si myslí, že rozvíjení tvořivosti u malých dětí je potřebné a může k tomu pomoci i rozverný myšák a jeho přátelé. Jednu hvězdičku strhávám na kačera Donalda, který se stále nenaučil mluvit tak, aby mu bylo rozumět (co pak musí říkat malé děti...). ()

eaglestar

Někdy mě tak napadá, jestli dospělí mají vůbec právo hodnotit něco, čemu nerozumí. Nerozumím tomu, ale za tu edukační snahu za 3. ()

DarkSikorski

Já beru, že je to seriál pro malé děti. Ale co tomuto a všem pořadům pro děti určené nedokážu odpustit je to, že postavičky "mluví" na děti tak, jako by všechny byly po mozkové mrtvici a trojité lobotomii. Mickeyho Mouse mám rád i všechny kolem něj. Ale pouze v té klasické podobě. Ne tyhle moderní vele kraviny. ()

Marunator

Všichni jsou chytří, dokud nemají děti :D Pak zjistíte, že klubík je oproti mnoha dalším pořadům pro děti dost povedený. Vždycky je tam něco na učení, písničky se opakují, což mají děti rády a nakonec je myštanec. Prostě samá pozitiva. ()

SaimonG odpad!

Absolutně nevyužitý potenciál. Dítě to sice baví a umí díky tomu volat "hej ouško" ale taky pořád opakuje "fuj" od kačera. S porovnání s jinými pohádkami pro nejmenší (Káťa a Škubánek, Chaloupka na vršku, Štěňátko od Millera atd..) je tato americká představa idylického dětského klubíku, kde postava s hlasem kastráta všechno umí a ostatní jsou k ničemu, hodně ubohá. ()