Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

Signore

Poněkud překombinované, ale divák - pokud na hodinku a půl vypne mozek - by se nudit neměl. Zjevným kladem je navíc vždy spolehlivý Morgan Freeman a neurazí ani zbytek hereckého obsazení. ()

teseth

Nemastný neslaný krimi rádoby film, který ničím neublíží ale i ničím nepotěší. Není to nejhorší volba na nedělní odpoledne kdy nemáte chuť na nějakou hlubokomyslnou podívanou. Ale po druhé bych to vidět nemusel. ()

Parsek

Ano předvídatelné, plné nepotřebných zvratů, plytký scénář. Na druhou stranu docela zábavné, slušní herci, hudba a místy i atmosféra. Prostě docela fajn podívaná. ()

Chlo0opek

Navzdory přítomnosti slavných herců, film ve výsledku čistě jen průměr. Morgan hraje svůj výborný standard, Antonia rád nemám, ale i jeho výkon se nakonec přetrpět dá, i když nic extra to také není. Film zkrátka průměr za 3*. ()

bergeron

totalny prepadak, kde neverim ze sa vobec objavili tie mena, ktore vidite v obsadeni. Asi fakt potrebovali peniaze, a tym tak skazili vlastnu reputaciu. Antonio sice uz nic nehra, ale od Morgana by som to fakt necakal. 2 hviezdy iba za obsadenie, inak totalna hatlanina ()

gezko

Už aj Banderas vykráda banku? Teda pardon veľký superzabezpečený sejf s cennosťami za milióny. No to ma podrž. Nechápem prečo do tejto otrepanej schémy sa hrnú takí známi herci. Veď je to už otrepaná vec, ktorá len máločím dokáže prekvapiť. Na jedno pozretie je film OK, inak zaňho nedám ruku do ohňa. ()

Pythonator

Pěkné dějové zvraty na konci a jinak velmi nezáživné tempo, které občas nakopne jen Radha Mitchell. Být to svižnější, mohl to být trhák. ()

pan_Bily

Mně to přijde jako slušný film. Dost slušný film. Ale na druhou stranu nijak nevyčnívá z řady filmů na obdobné téma. Zřejmě hereckým obsazením (které mi také trochu brání v plivání špíny) a jakýmsi blýskavým obalem s pěknou mašlí se podbízivě snaží zakrýt slabší obsah balíčku. Ale na mě to asi fungovalo, mě ten film bavil. ()

nevergiveup

Ačkoliv patří Morgan Freeman mezi moje nejoblíbenější herce, není-li vůbec mým nejoblíbenějším a chovám k jeho herectví velký respekt, ani on pro mne neni schopný tento snímek vytáhnout alespoň na průměrný film. Za mne bohužel naprosto tuctová záležitost s podprůměrným výkonem Banderase, opotřebovaným scénářem a slabými vedlejšími rolemi. Celkem slušná scéna ve vlaku na začátku navnadí, ale pak nabere rychlou cestu do podprůměrnosti. Film trochu vytahuje plot twist na konci, který ale stejně tak nějak očekáváte. 40% a to z velke části z úcty a obliby k Freemanovi. ()

papinak

Morgana Freemana mám opravdu rád a i v tomto filmu byl jedinou pozitivní záležitostí. Všechno je příliš zkratkovité a jednoduché až to člověka nebaví. Finální rozuzlení může někoho překvapit, ale film to rozhodně nezachrání. Vloupačkové filmy mám opravdu rád, ale musí mít nápad a švih, což tento postrádá. ()

cineczeck

Podle mého pokus o vtipnou chytrou zlodějskou story, na které si vždy tak rád pochutnám, nevyšel... Nemyslím, že to byla vyloženě nuda, ale napětí, černý humor, originální zápletka tu chyběla. Scénář mi přijde nerealistický, hnidopichy průstřelný a tak nějak okoukaný... Vyumělkovanost příběhu snad jen lehce vyvažuje přirozená krása a přitažlivost Radhy Mitchell, spolehlivý výkon Morgana a občas nějaký ten vtipný dialog, který ale působí spíš samoúčelně(alespoň tedy na mě). Řežisérka by raději měla zkusit jiný žánr, protože toto dílo ulehne v hlubokém zapomění filmové historie... ()

ghostwo

Slabé. Slabá atmosféra, podobný děj byl už 1000x k vidění, nepřineslo to nic nového ani zajímavé. Freeman kývne snad na každou roli. ()

dogzila

Prepáčte aký mal názov ten film? Ja som naňho okamžite zabudol. Reťazec abnormálnych a neuskutočniteľných mozgáľskych dôvodov pre ktoré sa odohrával tento film je tak absurdný ako táto veta :). Divák s pomocnej škôlky ale oponuje: dobrý herec, občas nejaký snímok... Teda ale keď aj sexica je druhotriedna tak já už neviem dobrú noc M.F. kam si to vstúpil he????? P.S. Kurňa kto písal dej ochranke ? Don retardo de demento ? ()

whass

Poměrně dobrý film s hodně dobrýma hercama.Ale nepodařilo se z toh vměstnat tolik jak jsem očekával.Vše bylo předvídatelné )až na ten konec i díky tomu zvyšuji hodnocení) scénář je taky celkem hloupý,reklama na iPhone je taky poněkud trapná.Ale kdo nehledí na věci typu je tam iPhone atd... celkem se pobaví. ()