Zlodějská partie

V zajatí kódu

Krimi / Thriller

USA / Německo, 2009, 104 min

• Loki81

Ze se do takove kraviny nechal namocit nikym nezadany Banderas chapu ale Freeman by si prece mohl na stara kolena role vybirat, ne? Tak co dela omg v tomhle braku?(8.6.2009)

• AngelAngie

Jsem na svátky u svých rodičů a jejich vkus by se dal definovat přesně tímhle filmem - milují známé tváře, jména režisérů jim nic neříkají a dají na tuctový příběh, ale je bude bavit vždycky... a díky Bohu za to, protože já bych na to sama nekoukala a když jsem u nich, tak se vezu jen na vlně tehle skvostů a odpočinu si víc, než kdybych popíjela grog někde na horách... Film o ničem, žádná reklama, nikdy jsem o něm ani neslyšela, škoda těch herců a vlastně i režisérky.(23.12.2009)

V New Yorku maj ruský vagony metra?(10.3.2009)

Stále jsem přemýšlel, jestli mám tomuto filmu dát 3* nebo 4*. Velice jsem se u toho bavil(byla dobrá nálada, možná tím). Rozuzlení příběhu bylo taky zajímavé a dobře vymyšlené, ale za ten dost zmatený konec dám 3*. Jinak Freeman určitě Banderase převyšoval svým hereckým výkonem. 65%(26.3.2011)

Morgan Freeman neraz v rôznych rozhovoroch prezradil, že by si rád zahral zloduchov a kriminálnikov aj v menej ambicióznych filmoch. Pár ich už na konte má Povodeň, Nabiť a zabiť, Wanted..., ale toto bol trošku trapas. Myslím, že obsadenie hercov akými sú M. Freeman i A. Banderas je plytvaním ich talentu. Mohol ich nahradiť ktokoľvek menej hviezdny a film by mnoho na kvalite nastratil. Slabé tri hviezdičky. 50%.(1.6.2010)