poster

Zlodějská partie

 • USA

  Thick as Thieves

 • USA

  Code, The

 • Německo

  The Code - Vertraue keinem Dieb

 • Slovensko

  V zajatí kódu

Krimi / Thriller

USA / Německo, 2009, 104 min

 • Scalpelexis
  **

  I like Banderas, I like iPhone, but I donť like being bored.(19.8.2012)

 • Roman.Ticka
  **

  Téma několikrát natočené a o to víc ohrané, nestačí zaplnit elitními herci. Možná v dobách, kdy v továrně na sny jeli na snížený pohon. Připomíná mi třeba Lovce pokladů nebo "pa ruski" se najde jistě něco ve filmotéce Seagala. Dvě solidní postelové scény trn z paty fiasku nevytrhne. :-((26.3.2011)

 • Dubro
  **

  Priemerná a miestami až silne podpriemerná „lumpáreň“, ktorá sa dá prežiť iba kvôli Freemanovi a Banderasovi, hoci tí tie svoje psie kusy hrajú len tak na pol huby. Z biedy filmík nevytrhne ani sexy Radha Mitchel a po vzhliadnutí tohto ničím výnimočného a naivného dielka (smelo sa to dá nazvať aj „strata času“), sa neviem zbaviť pocitu, že Morgan a Antonio do toho išli len pre nedostatok peňazí (smelo sa to dá nazvať aj „finančné prostriedky“). 2,49 log(14.2.2009)

 • kajas
  **

  Ano, jako ostatní jsem se nechala nalákat slibným obsazením (ovšem místo Freemana a Banderase, který je mimochodem pořád kus chlapa, jsem se těšila na Hardyho) a nyní lituji ztraceného času. Můj oblíbenec se na scéně objeví asi na pět minut, film působí jako špatná směsice "Dannyho parťáků" a "Lovců pokladů" a snahu tvůrců nacpat do závěrečných minut co nejvíc zvratů jsem taky neocenila.(19.8.2012)

 • Driss
  *

  Dva odpadlíci z Dannyho partičky zlodějů? Ale kdeže...Jen dva pseudodrsňáci, kteří nejsou vybaveni jak humorem, tak smyslem pro akci. To, že je hraje Bandaska s Volňáskem, beru jako omyl a tak se nebudu nijak hanlivě vyjadřovat k jejich kariéře a o její pofidernosti v posledních letech. Zlodějská partie je vskutku plná zvratů i zvratků. Jednou se tváří tak, jednou zas onak a celkově to má působit sofistikovaným dojmem úžasně promylšeného scénáře. Někoho možná podobné slátaniny potěší. Mě se však jen udělalo špatně od žaludku a do závěrečných titulků jsem si musel dávat bacha, abych na gauč nepřihodil taky jeden "zvrat".(1.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace