poster

Garfield šokuje

 • USA

  Garfield Gets Real

 • Slovensko

  Garfield šokuje

Animovaný

USA, 2007, 70 min

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah
(další profese)
 • Her0.89
  **

  Film byl celkem průměrný, ale srážel jsem za grafiku.... ( ostudná)(12.4.2008)

 • Terva
  **

  Garfield s přiblblým psem Odiem musí najít způsob, jak se vrátit domů a zachránit svůj komiks. Scénář : Jim Davis. Hudba : Kenneth Burgomaster(1.5.2011)

 • HappySmile
  odpad!

  Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

 • NinadeL
  ***

  Nakonec, ačkoli jsem viděla tuhle novou trilogii ve špatném pořadí, docela se mi zažrala pod kůži. Viděno dětskými očima a viděno za doprovodu dětských očí - o nic horší, než nejnovější filmy s Casperem. Čili scénář až nečekaně nápaditý, ovšem na animaci nutno přivyknout a nečekat žádnou klasiku. Docela ROFL je už ta základní devíza, že se Garfield a posléze i Odie a spol. dostanou do reálného světa, když za jejich first life je vydáván život herců novinových stripů. Jim Davis stvořil vlastní fikční duplicitní svět o tom, co se děje v jeho hlavě, když sám kreslí… First life má ostré kontury, ten reálný je bez nich. Symbolika?(18.12.2010)

 • Galadriel
  *

  Garfield jednoduše na plátno nepatří. Jim Davis se nechal unést a přestože jeho komixy si drží stále velmi vysokou úroveň, tenhle film je jen krůček od odpadu. rozjuchaný děj, který musí připadat stupidní snad i 6-ti letému děcku, navíc kdejaká 5 let stará hopsačka má lepší grafiku než tenhle výtvor. Ještě že to má jenom 70 minut, víc už bych asi nevydržela.(22.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace