poster

Garfield šokuje

 • USA

  Garfield Gets Real

 • Slovensko

  Garfield šokuje

Animovaný

USA, 2007, 70 min

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah
(další profese)
 • AGAMENON
  *

  Garfield žije v nějaké podivné paralelní realitě a náhodou se propadne do toho skutečného. No nebyl to špatnej nápad, ale má to ale, a to sakra velký a ne jedno. Garfielda sice můžou mít rádi i haranti, ale přesto je permanentně určen spíše odrostlejším čtenářům, kteří chápou jeho narážky na pondělí, lenost a hlavně sarkastické poznámky, kterými komentuje nudný, nezajímavý život svého ňoumovitého páníčka Johna. Jenže všechny filmy i seriály se snaží být rodinnými (seroš je opravdu pro školku), což je základní problém. Tudíž se musí osekat všechno, co by smradi nechápali, nebo by je to mohlo „poznamenat“, takže všechno co na něm milujeme. Jim Davis je ve stejným postavení jako Šáša Krusty, který dává svoje jméno na všemožný zgarby, ale když ty producenti mu rvou kufry plný zelenýho lupení, to se pak soudnost odebere do věčných lovišť. Prostě výsledek je kravina, s velmi jednoduchou animací, skoro nulovým počtem hlášek, ale zato smrtelné nudy je přehršle.(1.5.2010)

 • HappySmile
  odpad!

  Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

 • Okara
  **

  Tak ta animace se absolutně nepovedla, po celou dobu mě iritovala. A vtipy suché, větší šanci se zasmát najdete snad i v historickém filmu z Východního Německa. Jediný, co se povedlo u garfielda na filmovém plátně, je dabující Čech. 30%(8.5.2012)

 • kajda.l
  *

  Garfielde, šokoval jsi mě. Humor i animace na vrcholně odpudivé úrovni, nad tímto "dílem" zapláče i předškolák.(3.7.2010)

 • Jamal
  *

  Garfield mě opravdu šokoval.... bohužel zase negativně. Nejvíce jsem byl paf z té jakési grafiky, která byla opravdu opravdu příšerná a spíše mě odpuzovala. Gagy na plátno opravdu nejspíše nepatří.... i když stále věřím, že se to opravdu někomu povede... jednou. Zasmál jsem se všeho všudy asi dvakrát. Antihrdinové nebyli ani žádnými hrdiny. Děj prakticky žádný. Takže jestli máte spoustu času a nervů, tak si to klidně pusťte, ale já osobně nedoporučuji.(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace