poster

Garfield šokuje

 • USA

  Garfield Gets Real

 • Slovensko

  Garfield šokuje

Animovaný

USA, 2007, 70 min

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah
(další profese)
 • Okara
  **

  Tak ta animace se absolutně nepovedla, po celou dobu mě iritovala. A vtipy suché, větší šanci se zasmát najdete snad i v historickém filmu z Východního Německa. Jediný, co se povedlo u garfielda na filmovém plátně, je dabující Čech. 30%(8.5.2012)

 • Her0.89
  **

  Film byl celkem průměrný, ale srážel jsem za grafiku.... ( ostudná)(12.4.2008)

 • HappySmile
  odpad!

  Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

 • Jamal
  *

  Garfield mě opravdu šokoval.... bohužel zase negativně. Nejvíce jsem byl paf z té jakési grafiky, která byla opravdu opravdu příšerná a spíše mě odpuzovala. Gagy na plátno opravdu nejspíše nepatří.... i když stále věřím, že se to opravdu někomu povede... jednou. Zasmál jsem se všeho všudy asi dvakrát. Antihrdinové nebyli ani žádnými hrdiny. Děj prakticky žádný. Takže jestli máte spoustu času a nervů, tak si to klidně pusťte, ale já osobně nedoporučuji.(1.7.2008)

 • MoiJe
  *

  Pristupne len malym detom. A animacia ako z detskej pocitacovej hry...(20.1.2008)

 • - Film měl jít do kin původně v říjnu 2007, jeho premiéra však byla posunuta na listopad. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace