Garfield šokuje

Animovaný

USA, 2007, 70 min

John Davis, Ash R. Shah
  • HappySmile

Hnusná příšerná animace! Doslova urážka Garfielda, který je výborným komixem a jak ukazuje tento film a taky předchozí pokusy o zfilmování, komixem by měl i zůstat a o podobné šílenosti by se už neměl nikdo pokoušet! Úplně to zkazilo ducha celého Garfielda a dost pochybuju, že se to bude aspoň těm dětem líbit... možná úplně těm nejmenším prckům, i když ti určitě dají přednost Teletubbies, ti jsou oproti tomuhle pecka... Zápletka nebyla špatně vymyšlená, ale její zrealizování a animace ji úplně položily! Garfiled šokoju je opravdu příhodný název... šokovaná jsem z toho byla dost...(31.1.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,726,453(17.9.2010)

• Galadriel

Garfield jednoduše na plátno nepatří. Jim Davis se nechal unést a přestože jeho komixy si drží stále velmi vysokou úroveň, tenhle film je jen krůček od odpadu. rozjuchaný děj, který musí připadat stupidní snad i 6-ti letému děcku, navíc kdejaká 5 let stará hopsačka má lepší grafiku než tenhle výtvor. Ještě že to má jenom 70 minut, víc už bych asi nevydržela.(22.2.2008)

• Okara

Tak ta animace se absolutně nepovedla, po celou dobu mě iritovala. A vtipy suché, větší šanci se zasmát najdete snad i v historickém filmu z Východního Německa. Jediný, co se povedlo u garfielda na filmovém plátně, je dabující Čech. 30%(8.5.2012)

• Jamal

Garfield mě opravdu šokoval.... bohužel zase negativně. Nejvíce jsem byl paf z té jakési grafiky, která byla opravdu opravdu příšerná a spíše mě odpuzovala. Gagy na plátno opravdu nejspíše nepatří.... i když stále věřím, že se to opravdu někomu povede... jednou. Zasmál jsem se všeho všudy asi dvakrát. Antihrdinové nebyli ani žádnými hrdiny. Děj prakticky žádný. Takže jestli máte spoustu času a nervů, tak si to klidně pusťte, ale já osobně nedoporučuji.(1.7.2008)