Producent filmu IGBY, nominovaného na Zlatý glóbus, přichází s působivým příběhem o temných stínech životního stylu 80. let v Los Angeles. INFORMÁTOŘI, jejichž děj je zasazen právě do Los Angeles 80. let, se soustředí na mladé a bohaté Losangelesany, pohlcené dekadentním životním stylem. Žijí lhostejně a izolovaně od skutečného světa. Půltuctu příběhů filmu spojuje jedna osoba – Graham Sloan. Je to dítě luxusu, které se snaží najít svou vlastní cestu. Grahamovými nejlepšími přáteli jsou Christie a Martin. S nimi se oddává sexu, drogám i debatám o životě. Martin zároveň tajně udržuje milostný vztah s Grahamovou matkou, zatímco otec je posedlý stárnoucí, ale stále sexy hlasatelkou Cheryl Laineovou. Cheryl se také schází s mladíkem jménem Danny, který by mohl klidně být jejím synem…a složitá síť příběhu se zaplétá… Grahamův přítel Tim jede s otcem na Havaj. Otci během pobytu začne vrtat hlavou, proč se jeho synovi nelíbí děvčata a co na jeho chlapci tak přitahuje muže. Grahamův soused Jack drží v zajetí dítě, které unesl z mnohem temnějších důvodů, než je výkupné. Násilnická popová hvězda Bryan Metro se ocitne v nejhorší krizi právě ve chvíli, kdy je jeho kariéra na vrcholu. INFORMÁTOŘI jsou portrétem zbloudilé generace – tragický pád do propasti pod oslnivým pozlátkem L.A. (oficiální text distributora)

kenny79

Jak tohle mohl někdo natočit a ještě s takovým hereckým obsazením ?? Film nemá hlavu ani patu všude samej sex. Jedna hvězdička za herce. ()

patsandor

Pro mně velké zklamání. Tolik dobrých herců po hromadě a přesto tak nevyužití, jak by měli. Je tu až moc příběhů, které nejsou dotažené k pořádnému konci. ()

mgerlich

Třeba se mýlím, ale podle mě film trpí brutálním sestřihem, klidně by mohl mít o hodinu víc... První půle nic moc, ale poslední scéna je moc hezká. ()

Riverin

A o čom to vlastne celé bolo??? Absolútne zbytočný film, ktorý len tak horko-ťažko plynie a nič z toho. Inak je to čistá ukážka, že ani slávna tvár nedokáže zachrániť takú sračku. ()

veverysiak

Zlatý sebazničujúci úsvit osemdesiatych, kedy aj tie najdivokejšie sny boli rutinnou realitou, pravdupovediac po slabých dvoch dekádach sme v podobnej divočine až po uši a duchovia novovlnových pozitív zhýralcov sa nám chechce ponad plecia, neviem, aká je knižná predloha, ale film, napriek vcelku zdrvujúcej kritike, podľa mňa verne a trefne odráža šialenú realitu tej doby, je tam bezcitnosť, surovosť, úchylnosť, bezcieľnosť a beznádejnosť, no a sám som bol prekvapený, že niektoré moje antistars mi zrazu celkom šmakovali, bŕŕŕŕŕŕ, takže 75%. ()

Davemix

Nepřišlo mi to úplně špatný. Příběh to sice moc nemělo, ale na druhou stranu to přesně vystihuje 80. léta. Drogy a sex mezi mladými lidmi, co se nechaj velmi rychle strhnout a ovlivnit. Hodně mě překvapilo to dobrý herecký obsazení. Ale i přesto jasnej průměr. 50% ()

Anubis 8 odpad!

Tak tohle byl film úplně o ničem,naprostá ztráta času,pořád jsem čekal že se něco bude dít, ale nuda od začátku do konce. ()

DansteR

Film o ničem asi tak bych to shrnul. Netuším co tam dělají herci jako Billy Bob nebo Mickey...Ve filmu se skáče od jednoho k druhému a i když jsem se přemohl a díval jsem se na film podruhé nepochopil jsem trochu co tím básník mínil říci. Sotva na hvězdičku. Druhou a vlastně i kousek té první přidávám jen kvůli Amber, která vypadá vážně úchvatně :-P ()

Ostrovan211 odpad!

Ne. Ten film před odpadem nezachránila ani Amber Heard. Nelogické, chaotické, stupidní. Pár rádoby propojených příběhů které nemají s dějem nic společného. Vlastně počkat ! Ono to totiž děj nemá ! Nebo sem si ho nevšiml. Člověk by podle názvu čekal něco o policejních informátorech, ale ne. Tehle pokus o Pulp Fiction prostě nevyšel. Amber Heard měla pravdu že jediný důvod proč se na to lidi dobrovolně dívali byl to, že byla ve většině záběrů nahá. ()

kamigava13

Škoda že se ty příběhy nějak víc nepropojily nakonec. Zhlédl jsem to jen díky Winoně, kterou miluju. Opět s kratšími vlasy, ale taky jí to slušelo. ()

Poland

Celý film jsem vlastně netušil o čem to celé je.Naprosto bez příběhu a jakékoli souvislosti. Herecké obsazení je velice dobré, ale co s tím když máte stupidní scénář. Dvě hvězdičky za těch pár šukézních bab a Amber Heard hlavně. ()

Tomulka odpad!

Za prvé musím říct, že jsem momentálně zabil 94 minut naprosto nezajimavým filmem. Stále jsem čekal kdy to přijde pořád mi připadalo, že se film rozjíždí a rozjíždí a rozjíždí. Možná jsem pako , ale v tom filmu nenašel pointu ani smysl. Co dělali herci jako Rourke, Thornton, Basinger a Ryder v takovém filmu? Zdá se mi že tito herci mají fakt na lepší filmy. nedoporučuji nikomu ()

kacudzde

O čem to vlastně celé bylo? Ano, i hvězdy ( B.B. Thornton, K. Basinger, M. Rourke ) asi potřebují z něčeho platit nájem... Jinak nechápu, co v takovém filmu dělali... ()

Mangus

No, ja som na tomto filme nenašiel fakt nič, čo by zodpovedalo hodnoteniu 41 percentám. Je pravda, že film nepatrí medzi najrýchlejšie, ale na druhej strane zobrazuje, ako to chodilo v L.A. medzi bohatými a nielen nimi v 80-tych rokoch. Niektoré scény boli naozaj hodné zamyslenia. Či už ,,deti´´ užívajúce si sexuálnych radovánok, ktoré zane časom platia, vzťah otca so synom (aj keď som v tomto príbehu bol trochu mimo, vlastne nielen v ňom), ďalej hudobná hviezda, spávajúca s neplnoletými, párik manželov s rozpadajúcim sa vzťahom a nakoniec ešte Rourke a jeho vlastné problémy. No myslím, že celkom zaujímavá mozaika, ktorej hlavný problém spočíva v tom, že sme sa dozvedeli naozaj málo. Prirovnal by som to k vstupu do rozhovoru v polovici a odíjdením z neho 5 minút pred koncom. Tak ako sme boli vrhnutí do deja bez vysvetlenia, čo sa deje, boli sme z neho na konci vyhodení. Napriek tomu som bol fascinovaný spôsobmy žitia, ktoré som ešte nevidel a preto dávam 7/10. Kniha by mohla byť zaujímavou. ()

josmart

Výborní herci, příjemný pocit napětí z toho, co se bude dít. Bohužel se nedělo nic, nebo se dělo, ale nekorespondovalo to se zbytkem filmu. A napětí se pomalu vytrácelo do ztracena, až zbyla pouze velká nuda. ()